خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بنادر
رئیس کمیسیون عمران مجلس در افتتاح نمایشگاه دریایی
بنادر ما در اتصال به شبکه های ریلی و انتقال کالاهایشان موقعیت نامناسبی دارند
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از وزارت راه و شهرسازی خواست تا در حل مشکل اتصال بنادر به شبکه های ریلی و انتقال سریع کالاها از بنادر تدابیری اتخاذ کند.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۲:۲۲

رشد ۵۵ درصدی صادرات غیر نفتی در بنادر تجاری هرمزگان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ثبت رقم بیش از ۴۲ میلیون تن عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا و افزایش صادرات مواد غیر نفتی در کارنامه عملیاتی بنادر تجاری این استان طی پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۰:۵۹

۵۹۰ میلیارد ریال طرح بندری در بوشهر افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ششمین روز از هفته دولت ۱۲ طرح بندر در استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۵۹۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۴:۱۰

طوفان بنادر مسافری مرکز هرمزگان را تعطیل کرد
خبرگزاری شبستان: در پی مواج شدن دریا و شدت گرفتن وزش باد در تنگه هرمز، جابجایی مسافران از مسیرهای دریایی بندر شهید حقانی بندرعباس به مقصد جزایر قشم و هرمز متوقف شد.

۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۳:۵۱

ترابری بدون سانحه ۱۵۱ هزار مسافر دریایی در طرح نوروزی بنادر غرب هرمزگان
خبرگزاری شبستان: مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از بسته شدن پرونده طرح نوروزی سال ۹۵ با ثبت یک هزار و ۴۸۹سفر دریایی بدون حادثه در مسیرهای دریایی غرب هرمزگان خبر داد.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵:۲۴

صادرات غیر نفتی در بنادر هرمزگان به مرز ۲۴ میلیون تن رسید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با تشریح عملکرد مجموعه کل بنادر بازرگانی این استان طی یازده ماهه سال ۹۴، از تخلیه و بارگیری ۷۹ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۲۴۸ تن کالای نفتی و غیر نفتی در این بنادر خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۰

تخلیه و بارگیری کالا در بنادر هرمزگان از ۷۰ میلیون تن گذشت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از تخلیه و بارگیری بالغ بر ۷۰ میلیون تن کالای نفتی و غیر نفتی طی سال جاری در بنادر این استان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۵:۱۴

بنادر هرمزگان در تکاپوی میزبانی از میلیون ها مسافر نوروزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده برای خدمات رسانی به میلیون ها مسافر نوروزی در بنادر این استان، از ثبت بیش از ۱۳.۵میلیون نفر- سفر دریایی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷

در تعطیلات نوروزی سال ۹۴ صورت گرفت؛
جابجایی پنج میلیون نفر سفر دریایی در بنادر هرمزگان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی ساماندهی سفرهای دریایی تا پایان پانزدهمین روز از فروردین ماه ۹۴، در مجموع پنج میلیون و ۱۱۳هزار و ۷۰۱ نفر سفر از طریق بنادر هرمزگان به مقصد جزایر این استان و بالعکس صورت گرفت.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۱:۳۷

88 درصد کالای حمل شده از بندر شهید رجایی به داخل کشور از طریق جاده جابجا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اعلام این مطلب که 88 درصد کالای حمل شده از بندر شهید رجایی به داخل کشور از طریق جاده جابجا می شود، گفت: باید تدابیری اندیشیده شود تا جابجایی بخشی از این محموله ها از خشکی به دریا منتقل شده و از طریق توسعه کشتیرانی ساحلی زمینه رونق بنادر دیگر جنوب کشور نیز فراهم شود.

۱۳۹۳/۶/۳۰ - ۱۳:۰۱