خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٨ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 6, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ذوالفقاری
آیت الله نوری همدانی عنوان کرد:
واقعه عاشورا یک مکتب تأثیرگذار و نجات‌بخش در جامعه است
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: واقعه عاشورا یک تاریخ مقطعی نیست، بلکه یک مکتب بزرگ، نقش‌آفرین، تأثیرگذار و نجات‌بخش در جامعه است که دشمن همواره سعی می‌کند که این چراغ را خاموش کند.

۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۲:۳۴

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور عنوان کرد:
صدور بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار ویزا در ایران/توصیه هایی به زائران اربعین
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد اربعین گفت: در این ایام، ۱۱ دفتر صدور ویزا در ایران فعالیت داشته اند و تا کنون بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار ویزا صادر شده است و پیش‌بینی می‌شود که به یک میلیون و ۵۰۰ هزار ویزا برسد.

۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۲:۰۲

رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی:
بدون ویزا کسی را به مرزهای عراق راه نمی‌دهند
خبرگزاری شبستان: ذوالفقاری با اشاره به اینکه مقامات عراقی تاکید دارند که با ورود افراد بدون ویزا مخالف هستند، تصریح کرد: حتی در دقیقه ۹۰ یا غیر ۹۰ بدون ویزا کسی را به مرزهای عراق راه نمی‌دهند.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۱۱:۱۸

ذوالفقاری در پاسخ به شبستان:
زائران سفر اربعین را مدیریت کنند/همکاری سپاه، شهرداری و سازمان حمل و نقل برای انتقال زائران
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه انتقال ۲میلیون زائر دریک مقطع زمانی کم مشکلات و ایراداتی را نیز داشته باشد،گفت:‌ برای انتقال زائران و بازگشت آنها شهرداریها و همچنین سازمان و حمل و نقل سپاه همکاریهایی را انجام می‌دهند.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۱۱:۱۵

مشکلات امروز خانواده ها در سایه حضور در مساجد مرتفع می شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام ذوالفقاری با اشاره به اهمیت حضور والدین و فرزندان در کنار هم در مسجد گفت: این حضور سبب می شود تا جامعه ساخته شود و بسیاری از مشکلات متعددی که امروز خانواده ها با آن مواجهند در سایه حضور در مسجد رفع شود.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۲:۴۱

۸۰ هزار کودک دارای سوتغذیه تحت پوشش کمیته امداد هستند
خبرگزاری شبستان: معاون درمان و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت:در حال حاضر ۸۰ هزار کودک دچار سوء تغذیه تحت پوشش سبد غذایی کمیته امداد قرار دارند.بیشترین تعداد کودک دچار سوتغذیه را استان های سیستان و بلوچستان و کرمان دارند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۱

شاکله و ویژگی اصلی کانون های مساجد ابتکار و خلاقیت است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: شاکله و ویژگی اصلی کانون های فرهنگی هنری ابتکار و خلاقیت است.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۶:۰۰

معاون انتظامی امنیتی وزیر کشور:
علل و انگیزه وقوع حوادث اصفهان به زودی به اطلاع افکار عمومی می رسد
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت:این اطمینان را به عموم مردم می دهیم که به زودی تمامی ابعاد حادثه و علل و انگیزه وقوع حوادث اصفهان را به اطلاع افکار عمومی می رسانیم.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۶:۲۶

معاون وزیر کشور:
توسعه همکاری های سازنده برای بازگشت داوطلبانه پناهندگان و آوارگان
خبرگزاری شبستان: ذوالفقاری در شصت و پنجمین اجلاس سالانه کمیته اجرایی کمیساریای عالی ملل متحد در امور پناهندگان (اکسکام) در کشور سوئیس بر گسترش همکاری های سازنده میان کشورهای اهداء کننده ، میزبان و مبداء در راستای بازگشت داوطلبانه پناهندگان و آوارگان به کشورشان تأکید کرد .

۱۳۹۳/۷/۱۵ - ۰۸:۲۹

دفاع مقدس یک حرکت تاریخی عظیم است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: دفاع مقدس یک حرکت تاریخی عظیم در کارنامه ملت ایران است.

۱۳۹۳/۶/۳۰ - ۱۲:۱۱