خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ذوالفقاری
ذوالفقاری در گفت‌وگو با شبستان:
پیگیری‌هایمان برای کاهش هزینه‌ حمل و نقل اربعین ادامه دارد/مردم امیدوار باشند
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به رایزنی‌های این ستاد با مسئولان در بخش حمل و نقل برای کاهش هزینه های حمل و نقل در ایام اربعین گفت: امیدواریم مسئولان این بخش نیز در جهت کاهش هزینه‌ها در این بخش با ما همکاری کنند.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۷:۱۶

ذوالفقاری برای بازدید از پایانه مرزی خسروی وارد قصرشیرین شد
خبرگزاری شبستان: ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) لحظاتی پیش برای بازدید از پایانه مرزی خسروی با استقبال استاندار کرمانشاه وارد قصر شیرین شد.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۴:۱۲

ذوالفقاری:
در مرزهای چهارگانه ویزا صادر نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) گفت‌: در مرزهای چهارگانه ویزایی برای زایران صادر نمی شود.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۴:۰۷

ذوالفقاری در جلسه ستاد ویژه اربعین در پایانه مرزی مهران:
رویکرد ستاد اربعین کاهش هزینه هاست/مردم را قانع کنیم بدون روادید به مرز نیایند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: اقدامات زیرساختی خوبی در ايلام و مرز مهران انجام شده که در روزهای آینده تکمیل می شود. رویکرد این ستاد نیز کاهش هزینه های سفر اربعین است.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۳:۴۳

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع)وارد ایلام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) لحظاتی پیش به منظور بازدید از اقدامات انجام شده در مرز مهران برای تسهیل تردد زائران اربعین، وارد ايلام شد و مورد استقبال استاندار ايلام قرار گرفت.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۰۹:۲۵

درخواست ذوالفقاری از سازمان حمل و نقل برای کاهش هزینه‌های زایران در ایام اربعین
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد مرکزی اربعین از مسئولان سازمان حمل و نقل و وزارت راه خواست بررسی‌های خود را برای کاهش هزینه‌های حمل و نقل زایران در ایام اربعین به عتبات عالیات انجام دهند.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۶:۳۶

ذوالفقاری در گردهمایی دست اندرکاران مراسم اربعین حسینی:
ورود بدون روادید به عراق ممنوع است/در صورت ورود بدون روادید افراد به عراق دولت مرز را می بندد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره بر اینکه ورود بدون روادید به عراق ممنوع است، تاکید کرد: در صورت ورود بدون روادید افراد به عراق دولت مرز را می بندد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۰۰

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور وارد کابل شد
خبرگزاری شبستان: در راستاي اجراي توافقات روساي جمهوري ايران و افغانستان و در ادامه مذاكرات كارگروه هاي تخصصي در حوزه هاي امنيتي، مرزي، اتباع و پليسي هياتي به سرپرستي ذوالفقاري، معاون امنيتي و انتظامي سحرگاه امروز وارد كابل پايتخت افغانستان شد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۷:۴۴

ذوالفقاری در دیدار با وزیر دفاع عراق:
تامین امنیت زائران برای ایران اهمیت زیادی دارد/مراقبت‌های مراسم اربعین بیشتر شود
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اینکه همکاری‌های خوبی میان ایران و عراق در برگزاری مراسم اربعین وجود دارد، گفت: تامین امنیت زائران ایران برای ما اهمیت زیادی دارد.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۱:۲۹

هماهنگی اربعین از محورهای مذاکرات ذوالفقاری با وزیر کشور عراق
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در دیدار با وزیر کشور عراق درباره همکاری دو کشور برای ارتقا امنیت تردد زایرین از مرزها تا عتبات عالیات و بخصوص مسیر خسروی تا بغداد بحث و تبادل نظر کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۳:۳۳

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی وارد عراق شد
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی برای هماهنگی و پیگیری همکاری های دو جانبه از جمله در خصوص مراسم اربعین حسینی وارد عراق شد.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۷:۲۲

ذوالفقاری در دهمین نشست ستاد مرکزی اربعین در وزارت کشور:
کمیته های حمل و نقل و زیرساخت طرح های خود را با شتاب بیشتری پیگیری کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر لزوم شتاب بخشیدن به طرح های زیرساختی در مسیر تردد زائران از کمیته حمل و نقل خواست تا آخر مهر ماه آینده علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در مسیرهای منتهی به مرز نصب شود.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۰۷

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی:
۲۰ شهریور؛ آغاز صدور روادید برای زائران اربعین/ثبت نام ۸۷۰۰ نفر تاکنون
خبرگزاری شبستان: ذوالفقاری با اشاره به اینکه صدور روادید زائران اربعین از ۲۰ شهریور انجام می شود، گفت: تاکنون ۸ هزار و ۷۰۰ نفر در سامانه سما ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۶:۲۹

ذوالفقاری در نشست خبری:
اعزام زائران اربعین حسینی فقط با صدور روادید انجام می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اربعین با بیان این که سال گذشته در مرز مهران برای زائران ایجاد شد گفت: امسال اعزام زائران اربعین حسینی فقط با صدور روادید است و بدون روادید کسی نمی تواند از کشور خارج شود.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۵:۵۹

ذوالفقاری در نشست معاونین سیاسی استانداریهای کشور:
شاهد دین ستیزی در فضای مجازی هستیم/اولویتها باید شناسایی شود
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به اینکه امروز در فضای مجازی شاهد دین ستیزی هستیم گفت: ما باید در این زمینه اولویتها را مشخص کنیم.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۲:۰۳

ذوالفقاری در جمع خبرنگاران:
طرح تامین امنیت مراکز دولتی و تاسیسات آب و برق برای تصویب به مجلس می رود
خبرگزاری شبستان: معاون انتظامی و امنیتی وزارت کشور با اشاره به طرح تامین امنیت مراکز دولتی و اماکن و همچنین تاسیسات آب و برق گفت: ما امیدواریم این طرح در مجلس به تصویب برسد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۱:۵۹

ذوالفقاری:
فضای امن موجود در کشور به دلیل هوشیاری و همراهی مردم است
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به کمک مردم در تامین امنیت در کشور گفت: این فضای امنی که در کشور حاکم است به دلیل توجه و هوشیاری و همراهی مردم است.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۹:۰۶

ذوالفقاری:
همکاری ایران و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشوربا بیان اینکه همکاری ایرا ن و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند گفت: با مذاکرات انجام شده میان هیات ایرانی و ترکی، دو کشور برای مقابله با تهدیدات مشترک به توافق رسیدند.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۶:۰۷

معاون امنیتی وزیر کشور:
تروریست‌ها با لباس زنانه وارد مجلس شدند/۲ شهید و ۳۰ زخمی/آماده باش در سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه تروریست‌ها با پوشش زنانه وارد مجلس شورای اسلامی شده‌اند، گفت: تروریست‌ها اکنون در محاصره هستند و تا ساعتی دیگر این مساله به پایان می‌رسد.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۴:۵۰

ذوالفقاری در نشست خبری عنوان کرد:
تهدید خاصی برای امنیت انتخابات نداریم
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد امنیت انتخابات کشور با بیان اینکه تهدید خاصی برای امنیت انتخابات نداریم، گفت: انجام تبلیغات کاندیداها قبل از زمان تبلیغات ممنوع است.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۶:۳۰