خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ذوالفقاری
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور
در صورت ثبات و امنیت عراق ساعات تردد در مرز خسروی در سال آینده افزایش می یابد
ذوالفقاری ضمن تشکر از نیروهای عراقی در تردد زائران از مرز خسروی گفت: در صورت ثبات و امنیت عراق ساعات تردد در مرز خسروی در سال آینده افزایش می یابد.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۱:۳۲

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در گفتگو با شبستان:
۲۵۰ هزار زائر در سامانه سماح ثبت نام نکردند/ امکان کاپوتاژ ماشین کاروان های معلولان و سالمندان در سال آینده
ذوالفقاری با بیان اینکه در اربعین امسال تنها ۳۱۲ دستگاه اتوبوس کاپوتاژ شدند از کاپوتاژ اتوبوس های خاص کاروان های معلولان و سالمندان در سال آینده خبر داد و گفت: ظرفیت کاپوتاژ ماشین ها امسال ۸۸ دستگاه کمتر از آمار اعلامی ما بود.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۱:۲۷

ذوالفقاری:
پدافند غیرعامل مورد توجه مستقیم وزارت کشور و استانداران است
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: پدافند غیرعامل در راستای تداوم خدمات‌دهی به مردم و اداره امور جامعه در هر شرایط مورد توجه مستقیم وزارت کشور و استانداران است.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۴:۲۵

رییس ستاد مرکزی اربعین:
بیش از سه میلیون و نیم زائر ایرانی در مراسم راهپیمایی امسال وارد خاک عراق شدند
ذوالفقاری با بیان اینکه امسال بیش از سه میلیون و نیم زائر ایرانی از مرزهای کشور برای حضور در مراسم راهپیمایی اربعین وارد خاک عراق شده اند از توجه جدی دولت و مجلس در آستانه تدوین لایحه بودجه ۹۹ به بحث تقویت زیرساخت های مراسم اربعین تاکید کرد.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۱:۳۸

رییس ستاد مرکزی اربعین:
۴۲ هزار و ۶۷۲ نفر از زائران عتبات عالیات وارد کشور شده اند
ذوالفقاری گفت: در روز دوشنبه تعداد ۴۲ هزار و ۶۷۲ نفر از زائران عتبات عالیات وارد کشور شده اند و در عین حال هزار و ۱۵۵ نفر نیز از کشور خارج شده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۰۸:۴۱

رییس ستاد مرکزی اربعین:
روز شنبه ۳۲۵ هزار و ۱۹۵ زائر وارد کشور شدند
ذوالفقاری با بیان اینکه در روز شنبه ۳۲۵ هزار و ۱۹۵ نفر وارد کشور شده اند، گفت: تعداد ۹ هزار و ۲۲ نفر نیز در این روز از کشور به سمت عتبات عالیات سفر کرده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۰۹:۰۷

رئیس ستاد مرکزی اربعین:
رکورد زائران اربعین حسینی امسال شکست/عبور ۳ میلیون و ۴۶۴ هزار زائر اربعین از مرزها
ذوالفقاری با اشاره به اینکه رکورد زائران اربعین حسینی امسال شکست، گفت: امسال ۳ میلیون و ۴۶۴ هزار زائر اربعین از مرزها عبور کردند.

۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۰:۲۶

رئیس ستاد مرکزی اربعین
امکانات حمل و نقل عمومی را برای جابه جایی زائران اربعین بسیج کرده ایم
رئیس ستاد مرکزی اربعین از بسیج همه امکانات حمل و نقل عمومی کشور برای جابه جایی زوار اربعین خبر داد و گفت: برای شرایط اضطراری هم تعداد حداقل هزار کامیون را با وزارت راه و شهر سازی هماهنگ کردیم.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۴:۵۰

جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی
با حضور سردار ذوالفقاری معاون امنیتی وزارت کشور و رئیس ستاد اربعین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی در محل وزارت کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۲:۵۰

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور خبر داد:
آغاز خدمات رسمی به زائران اربعین از هفته آینده/ قبل از ۱۶ مهر نسبت به کاپوتاژ ماشین اقدام کنید
ذوالفقاری از عدم ارایه کاپوتاژ از ۱۶ مهر خبر داد و گفت: خدمات رسمی به زائران اربعین از هفته آینده آغاز می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۳:۳۱

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور
سفر بار دوم زائران در ماه های محرم و صفر به عتبات عالیات مستلزم دریافت ویزاست
ذوالفقاری گفت: زائرانی که دو بار در ماه های محرم و صفر به کشور عراق سفر می کنند، مستلزم دریافت ویزا هستند و کسب ویزای رایگان تنها برای یک بار سفر است.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۱۳:۵۴

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور:
ایران از تمام ظرفیت‌های خود برای حل مشکلات پناهندگان استفاده می‌کند
ذوالفقاری با تاکید بر این که پناهندگان افغانستانی در صلح در کنار مردم ایران زندگی می کنند، گفت: ما در ایران از تمام ظرفیت‌های خود برای حل مشکلات پناهندگان استفاده می کنیم تا در نهایت بتوانیم زمینه های بازگشت داوطلبانه آنها را به کشورشان فراهم آوریم.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۲۰:۱۷

در یازدهمین جلسه ستاد مرکزی اربعین عنوان شد:
تاکید ذوالفقاری بر اطلاع رسانی به زائران اربعین درخصوص ثبت نام در سامانه سماح
رئیس ستاد مرکزی اربعین بر اطلاع رسانی به زائران اربعین درخصوص ثبت نام در سامانه سماح تاکید کرد و گفت: ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح مزایای زیادی برای آنها دارد. ثبت نام در این سامانه آمار دقیقی از تعداد زائران اربعین حسینی را فراهم می آورد.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۰:۱۲

روشنی چراغ علم از مسجد؛
تقدیر از عضو کانون مسجد اراک در جشنواره تعاونی‌های برتر
عضو کانون فرهنگی هنری محبین الائمه (ع) مسجد قدس اراک در چهاردهمین جشنواره تقدیر از تعاونی‌های برتر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۳:۵۳

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور:
موافق پرداخت ارز در خاک عراق نیستیم/زائران حتما در سامانه سماح ثبت نام و بیمه نامه خود را دریافت کنند
ذوالفقاری با بیان اینکه با پرداخت ارز در کشور عراق موافق نیستیم، گفت: پیشنهاد کردیم تا از ظرفیت بانک مرکزی برای پرداخت ارز برای زائران اربعین استفاده کنیم.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۴:۱۳

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور:
از ظرفیت مساجد و حسینیه ها در مرزها برای اسکان زائران اربعین بهره می بریم
ذوالفقاری با بیان اینکه پیش بینی ها نشان می دهد تعداد زائران اربعین امسال از سال گذشته بیشتر است، گفت: از ظرفیت مساجد و حسینیه ها در مرزها برای اسکان زائران اربعین بهره می بریم.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۳:۴۵

معاون امنیتی وزارت کشور:
وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها، بدون ملاحظه با جرایم انتخاباتی برخورد می‌کنند
ذوالفقاری با اشاره به اهمیت کنترل روند تخلفات و جرایم انتخاباتی گفت: باید به گونه‌ای اعلام موضع و عمل کرد تا همه بدانند که وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها، بدون ملاحظه با تخلفات و جرایم انتخاباتی برابر قانون برخورد می‌کنند.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۱:۰۶

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:
زائران اربعین نیازی به اخذ ویزا ندارند
ذوالفقاری با بیان اینکه ورود و خروج اتباع ایرانی به عراق در ایام اربعین با درج مهر در گذرنامه آن‌ها امکان‌‌پذیر می‌شود، گفت: ویزای عراق برای زائران ایرانی اربعین حذف می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۹:۴۵

معاون وزیر کشور :
پاکستان برای آزادی گروگان‌های ایرانی در دست "جیش الظلم" همکاری کند
ذوالفقاری در دیدار با وزیر کشور پاکستان گفت: وزارت کشور ایران از ظرفیت تمامی دستگاههای مرتبط در دو موضوع آزاد سازی گروگان های گرفتار در چنگال تروریست ها و همچنین فعال سازی بازارچه های مرزی جهت رونق سطح معیشتی مرزنشینان استفاده می کند.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۲۰:۳۱

رییس ستاد مرکزی اربعین خواستار شد؛
بهره گیری از تمام ظرفیت های استانی و کمک های مردمی برای تامین نیازهای سیلزدگان
ذوالفقاری خواستار بهره گیری تمام ظرفیتهای استانی و کمکهای مردمی برای تامین نیازهای سیلزدگان شد و گفت: برای امدادرسانی به سیلزدگان به استانداران و روسای ستاد اربعین ابلاغ شد با قید فوریت نسبت به فراخوان تشکیل جلسه هماهنگی با مواکب استان صورت گیرد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۰:۱۹