خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارز
قیمت طلا و ارز ۲۸ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان/کاهش نرخ ۱۵ ارز بین بانکی
امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که دوشنبه ۲۷ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۵ هزار و ۹۹۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۴

رییس بانک مرکزی:
تلاش پمپئو و هوک برای ایجاد تلاطم در بازارها/ بانک مرکزی کاملا بازار ارز را کنترل می‌کند
همتی نوشت: تیم تحریم ترامپ از پمپئو گرفته تا بریان هوک برای جلوگیری از آرامش در بازار ارز کشور، به جنگ روانی تکراری: قطع کامل صادرات نفت ایران؛ بزودی! متوسل می‌شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۸

قیمت طلا و ارز ۲۷ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۵ هزار و ۹۹۱ تومان/افزایش نرخ رسمی یورو/کاهش نرخ رسمی پوند
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۵ هزار و ۹۹۱ تومان معامله می شود این در حالی است که یکشنبه ۲۶ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۵

قیمت طلا و ارز ۲۶ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان/دلار در کانال ۱۲ هزار تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
امروز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان معامله می شود این در حالی است که شنبه ۲۵ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۸ هزار و ۵۳۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۱

قیمت طلا و ارز ۲۵ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۸ هزار و ۵۳۱ تومان/افزایش قیمت رسمی یورو و پوند
امروز شنبه ۲۵ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۸ هزار و ۵۳۱ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۱ هزار و ۷۶۳ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۲

قیمت طلا و ارز ۲۳ اسفند ماه
افزایش قیمت طلا و دلار/افزایش نرخ رسمی یورو
امروز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۱ هزار و ۷۶۳ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۱

شبستان گزارش می دهد
ارزآوری «برق» برای اقتصاد ایران/برنامه ریزی برای افزایش صادرات به کشورهای همسایه
صنعت برق کشور طی ۴۰ سال اخیر به پیشرفت های فراوانی رسیده است که در این مسیر علاوه بر برخورداری بسیاری از شهرها و روستاها از این نعمت زمینه ارزآوری آن برای کشور از طریق افزایش صادرات برق به کشورهای همسایه در دستور کار قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۷

قیمت طلا و ارز ۲۲ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان/افزایش نرخ رسمی ۱۵ ارز بین بانکی
امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۵

قیمت طلا و ارز ۲۱ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان/کاهش اندک قیمت دلار/قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۴ هزار و ۲۶۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۶

قیمت طلا و ارز ۲۰ اسفند ماه
طلا گرمی ۴۱۴ هزار و ۲۶۰ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/قیمت رسمی ۲۰ ارز کاهش یافت
امروز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۴ هزار و ۲۶۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز یکشنبه نوزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲

قیمت طلا و ارز نوزدهم اسفند
طلا گرمی ۴۲۰ هزار و ۶۰۸ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
امروز یکشنبه نوزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۰ هزار و ۶۰۸ تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه هجدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۴

مروری بر روزنامه های ۱۹ اسفند:
اسپانسرها دارند تلویزیون را می خورند/ اعتراف بانک مرکزی به ناکارآمدی ارز ۴۲۰۰ تومانی
فساد کاسبان تحریم ، فساد در قم زیاد شده است، صدا و سیما حاضر به افشای متخلفان نیست، رضایی: دولت خواب است منتقدان بیدار، اسپانسرها دارند تلویزیون را می خورند، اعتراف بانک مرکزی به ناکارآمدی ارز ۴۲۰۰ تومانی از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۰

معاون رییس جمهوری ابلاغ کرد؛
جزییات مصوبه جدید ارزی دولت/ نحوه تامین ارز گروه یک اصلاح شد
تصویب‌نامه هیات وزیران در خصوص اقدام بانک مرکزی نسبت به تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک (شامل کالاهای اساسی، ضروری، دارو و ملزومات و تجهیزات پزشکی) اصلاح شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۱

قیمت طلا و ارز هجدهم اسفند
طلا گرمی ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان/کاهش قیمت رسمی یورو و پوند
امروز شنبه هجدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه شانزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۲ هزار و ۶۷ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۷

با تشکیل بازار متشکل ارزی
سال ۹۸ بازار ارز سامان می گیرد
بانک مرکزی با هدف ساماندهی به بازار ارز تشکیل بازار متشکل ارزی را کلید زده است که در این زمینه چندی پیش شیوه‌نامه و دستورالعمل بازار متشکل ارزی تدوین و نهایی شد و قرار است از ابتدای سال آینده این بازار تشکیل شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۰

نوبخت خبر داد:
پرداخت ۹۳۴ میلیارد تومان یارانه پنهان در کشور/ یارانه اسفندماه، روز دوشنبه واریز می شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ۹۳۴ میلیارد تومان یارانه پنهان در کشور خبر داد و گفت: یارانه اسفندماه روز دوشنبه در حساب یارانه بگیران واریز می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹

قیمت طلا و ارز شانزدهم اسفند
طلا گرمی ۴۱۲ هزار و ۶۷ تومان/ دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/یورو و پوند گران شد
امروز پنجشنبه شانزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۲ هزار و ۶۷ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به به قیمت ۴۲۰ هزار و ۱۲۷ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۴

قیمت طلا و ارز پانزدهم اسفند
طلا گرمی ۴۲۰ هزار و ۱۲۷ تومان/کاهش قیمت رسمی یورو و پوند
امروز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۰ هزار و ۱۲۷ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه چهاردهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۰۲ هزار و ۱۴۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۴

ثبات در بازار طلا و سکه/ثبات بیشتر در صورت تحقق قول های رئیس کل بانک مرکزی
بررسی قیمت سکه و طلا در هفته جاری نشاندهنده ثبات نسبی قیمت سکه و طلا در بازار خرده فروشی است و این روند بنا به گفته مسئولان با تحقق قول های رئیس کل بانک مرکزی در خصوص ارز بیشتر می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۵

ادامه نوسان بازار ارز
قیمت دلار که در چند روز اخیر روند کاهشی به خود گرفته بود بنا به گفته صرافان با بالا رفتن تقاضای آن زمینه افزایش مجدد قیمت این ارز ایجاد شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۷