خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه میثاق علوی
رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بیان کرد
امیرمومنان(ع) یک وجود کیهان اندیش بود/عواقب انزوای نهج البلاغه
قبادی با بیان اینکه حضرت امیر(ع) یک وجود کیهان اندیش بود، گفت: مشکلات فرهنگی امروز که با آن مواجهیم ناشی از آن است که نتوانستیم این سرمایه عظیم به نام امام علی(ع) و نهج البلاغه را به جوانان منتقل کنیم تا به فرهنگ دینی بیشتر پیوسته باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۸

رحیم پور ازغدی در همایش ملی «میثاق علوی» تاکید کرد
بازگشت به اسلام آری، بازگشت به گذشته نَه/بدون شناخت هندسه احکام، دردی دوا نمی شود
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نقل آیات و احادیث بدون شناخت هندسه آن و جریان های مخالف مشکلی را حل نمی کند، گفت: امروزه تعلیم و تربیت را در حوزه خانواده تقریبا کنار گذاشته ایم.خانواده ای که کارکرد اسلامی ندارد، نفرت و یأس را پمپاژ می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۴

چهارمین همایش ملی «میثاق علوی» فردا برگزار می شود
چهارمین همایش ملی «میثاق علوی» با محور «پایبندی اعضای خانواده به حقوق متقابل و نقش آن در تحقق سبک زندگی اسلامی» فردا به میزبانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵

معاون اجرایی مرکز تحقیقات امام علی(ع)
برگزاری همایش ملی «میثاق علوی»/آیین جایزه جهانی امام علی(ع) سال آینده برگزار می شود
معتضدیان با اعلام برگزاری چهارمین همایش «میثاق علوی» در نیمه اسفند ماه، گفت: جایزه جهانی امام علی(ع) به منظور ایجاد گنجینه برترین پژوهش های علمی درباره مولای متقیان(ع)، سال آینده به امام علی پژوهان اعطا می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۰

برگزاری چهارمین همایش ملی «میثاق علوی» با همکاری حوزه و دانشگاه
چهارمین همایش ملی «میثاق علوی» ۱۵ اسفند در دو بخش عمومی و تخصصی و با همکاری علمی و پژوهشی بین حوزه و دانشگاه، برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳

همایش میثاق علوی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مرکز تحقیقات امام علی علیه السلام سومین همایش میثاق علوی را با محور حقوق در نهج البلاغه برگزار می کند.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۰:۵۱

در سومین همایش میثاق علوی؛
بررسی حقوق در نهج‌البلاغه
خبرگزاری شبستان: سومین همایش میثاق علوی با موضوع حقوق در نهج‌البلاغه به همت مرکز تحقیقات امام علی(ع) و همکاری مدارس علمیه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۴ - ۱۵:۲۴