خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ٢٠ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
مردم ولی‌نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی/پشتیبانی از انقلاب بزرگ‌ترین جهاد است
ضرغامی، بابیان اینکه پشتیبانی از انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین جهاد درراه خدا است، گفت: مردم ما همواره نشان داده‌اند که پشتیبان نظام اسلامی هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۵

دیدار دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با مراجع تقلید
حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سفر یک روزه خود به قم با حضرات آیات : مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
فساد سیستمی در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه فساد سیستمی در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد، گفت: البته شاید فسادهای هماهنگ بین چند نفر وجود داشته باشد اما اکثر مدیران سالم هستند و باید تبلیغات دشمن را خنثی کنیم.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۱:۲۹

عبدالعلی علی عسکری عنوان کرد:
رسانه ملی عهده دار مدیریت ساماندهی افکار عمومی و بیان حقایق در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه ملی مدیریت ساماندهی افکار عمومی و بیان حقایق جامعه را عهده دار است و باید بخوبی در انجام رسالت خود بکوشد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۷:۴۰

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی :
نگهداری از دستاوردهای موجود در تمدن اسلامی مهمترین وظیفه دانشجویان
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به احیای تمدن اسلامی در جهان توسط انقلاب اسلامی گفت: نگهداری از دستاوردهای موجود در تمدن اسلامی مهمترین وظیفه دانشجویان است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۵

ضرغامی: حماسه ۹ دی از مهمترین نقاط عطف انقلاب اسلامی بود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی حماسه ۹ دی را از مهمترین نقاط عطف انقلاب اسلامی خواند و گفت: دشمنان درصدد بودند با اغتشاش و ناآرامی انقلاب را شکست دهند و برخی از خواص نیز چه آگاهانه و چه ناآگاهانه به آن ها کمک می کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۲۲:۴۷

ضرغامی در سخنرانی راهبردی جشنواره فیلم مقاومت عنوان کرد:
هنرمندان با ساخت آثار هنری اثبات کنند که کسی حق تحقیر مردم ما را ندارد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ملت ایران به دنبال عزت ملی هستند اما دشمن به دنبال این است که این تحقیر را برگرداند و در همین نقطه است که هنرمندان باید ورود پیدا کنند و با ساخت آثار هنری اثبات کنند که کسی حق تحقیر مردم ما را ندارد.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۱:۴۴

عضو شورای انقلاب فرهنگی؛
تبعات تک فرزندی را جدی بگیریم!
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ۳۳ درصد خانواده های ایرانی، تک فرزند هستند که باید تبعات تک فرزندی را جدی بگیریم!

۱۳۹۴/۱۲/۴ - ۱۴:۵۰