خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت‌الله علیرضا اعرافی
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور:
موسوعه قرآنی و روایی سلامت معنوی تدوین شود
آیت الله اعرافی گفت: در موضوع سلامت معنوی نیاز به یک منشور اساسی داریم که می تواند راهنمای همه دانشوران باشد، از سوی دیگر موسوعه قرآنی و روایی در امر سلامت معنوی را دنبال کنیم تا راستای گسترش سلامت اهتمام ورزیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۴:۴۹

آیت الله اعرافی:
فقه و فقاهت ستون فقرات حوزه است/ باید مراقب تخریب های دشمن بود
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور فقه و فقاهت را به عنوان ستون فقرات حوزه های علمیه بیان کرد و گفت: در این زمینه باید پژوهش کنیم و هر میزان در این زمینه پژوهش و کار علمی شود کم است.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۰:۲۶

مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور:
حوزه باید محور تحقیقات کشور باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور گفت: حوزه باید محور تحقیقات کشور باشد و این ظرفیت در حوزه ها وجود دارد و باید مسائل روز و مورد نیاز جامعه را بررسی کند.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۳:۵۴

دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با آیت الله اعرافی
آیت الله مظاهری در اخلاق عملی الگو است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ایشان را در اخلاق عملی الگو دانست و گفته های ایشان را نشان از سال ها تلاش در زمینه اخلاق اسلامی برشمرد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

با انتصاب مدیر جدید حوزه های علمیه؛
نخستین مقدرات حوزویان پس از شبهای قدر رقم میخورد
خبرگزاری شبستان: مدیر جدید حوزه های علمیه سراسر کشور هفته آینده معارفه می شود و از ۲۱ تیرماه فعالیت های خود را آغاز خواهد کرد.

۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۱۷:۴۵

رییس جامعه‌المصطفی در گفت وگوی اختصاصی با شبستان
بداخلاقی، مهمترین آسیبِ انتخابات است/ خروج برخی نامزدها از مرزهای اخلاق
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله اعرافی گفت: بداخلاقی، مهم‌ترین آسیب هر انتخابات است که متاسفانه برخی نامزدها از مرزهای اخلاق خارج می شوند.

۱۳۹۴/۱۲/۸ - ۰۸:۵۴