خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیمارستان فارابی
گواهی موفقیت در مهار بیماری تراخم از سوی سازمان بهداشت جهانی به ایران اهدا شد
کریستف هملمن نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران، گواهی موفقیت ایران در مهار و ریشه کنی بیماری تراخم را به معاون بهداشت وزارت بهداشت اهدا کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۰:۳۵

معاون بهداشت وزارت بهداشت:
ایران نقش برجسته ای در حوزه سلامت منطقه دارد
رئیسی در مراسم اهدای لوح ریشه کنی بیماری تراخم گفت: دریافت این لوح حاصل ۴۰ سال شبکه سازی در حوزه سلامت کشور است و هم اکنون ایران نقش برجسته ای در حوزه سلامت منطقه دارد .

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۰:۱۱

تقدیر از بیمارستان فارابی بدلیل مشارکت فعال در اردوی جهادی گلحصار
رئیس ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی نامه ای ازمشارکت و فعالیت مؤثر بیمارستان فارابی در اردوی جهادی ۲۶ بهمن در منطقه گلحصار تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۶:۰۰

یازدهمین جشنواره چشم‌پزشکی و علوم بینایی شمس با تجلیل از دانشمندان چشم پزشکی برگزار می شود
بیمارستان فارابی یازدهمین جشنواره چشم‌پزشکی و علوم بینایی شمس را با هدف تجلیل از دانشمندان چشم پزشکی برگزار می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶

دولت تدبیر و امید تحول چشمگیر و بی سابقه در عرصه درمان به وجود آورده است
خبرگزاری شبستان: فرماندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه دولت باید تلاش کند که خانواده ها علاوه بر غم و درد بیماران مشکل دیگری نداشته باشند، گفت: بهبود خدمات و کاهش هزینه درمانی بیانگر اهمیت سلامتی مردم برای دولت تدبیر و امید است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۳

ویزیت رایگان ۶۳۵ نفر توسط پزشکان بیمارستان فارابی
خبرگزاری شبستان: مدیر پرستاری بیمارستان فارابی با اشاره به اجرای طرح ویزیت رایگان در اسلامشهر، گفت: در این طرح حدود ۶۳۵ نفر از شهروندان منطقه ویزیت شدند که ۲۱۰ نفر برای ادامه درمان یا انجام جراحی به بیمارستان فارابی ارجاع داده شدند.

۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۰۹:۴۱