خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پایش آلودگی هوا
موتورسیکلت های بنزینی منشأ ۳۰ درصد آلودگی شهر تهران هستند
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۳۰ درصد آلودگی شهر تهران ناشی از موتورسیکلت های بنزینی است، گفت: وزارت نفت برای تولید خودروها و موتورسیکلت های برقی تسهیلات پرداخت می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۷

افزایش کیفیت هوا / ۱۸ روز پاک و ۲۳۸ روز سالم
رییس مرکز ملی هوا از افزایش کیفیت هوا در سال جاری خبر داد و گفت: امسال ۱۸ روز پاک و ۲۳۸ روز سالم داشتیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۶:۳۴

افزایش دو برابری استعلام محیط زیستی برای بهره برداری در تهران
معاون فنی اداره کل محیط زیست استان تهران با بیان اینکه صنایع هایتک، صنایع غذایی و کشاورزی نیاز مردم است، گفت: با برخوردهای آرمان گرایانه نباید مردم را از خدمات محروم کنیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۳:۱۲

روزهاي آلوده تهران به ۵۰رسيد
بهمن ماه امسال با ثبت پنجاهمين روز آلوده سال آغاز شد. دومين روز بهمن نيز در پي پايداري هوا، آلوده خواهد بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۲:۵۱

رییس سازمان محیط زیست:
ملت دچار مصیبت دو کارخانه خودروسازی در کشور شده‌اند
کلانتری گفت: ملت دچار مصیبت دو خودروساز شده اند و با آلودگی ای که از سوی خودشان به دلیل اجرای طرح های ناقص ایجاد شده است، دچار مشکل هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۱:۰۳

هشدار آلودگی هوا ۹۶ ساعت قبل باید اعلام شود
رییس کمیته محیط زیست با اشاره به پیش‌بینی عبور شاخص آلودگی هوا از ۱۵۰ گفت: شرکت کنترل کیفیت هوا پیش‌بینی کرده چهارشنبه هوای تهران آلوده‌تر از همیشه خواهد بود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۱:۴۲

هوای تهران آلوده شد/کیفیت هوا ناسالم برای گروه های حساس
شاخص کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۱۵

اجرای طرح جایگزینی خودروهای سنگین به جای خودروهای فرسوده
خبرگزاری شبستان:مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران از اجرای طرح جایگزینی خودروهای کامیون و تجاری به جای خودروهای فرسوده خبر داد و گفت: استارت این طرح سه هفته گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت خورده است.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۵۷

فرماندار تهران خبر داد:
تردد شبانه پنج هزار کامیون حمل نخاله در تهران/بیش از ۶۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی اعمال قانون شدند
خبرگزاری شبستان: فرماندار تهران از تردد شبانه پنج هزار کامیون نخاله در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: همچنین شش هزار اتوبوس فرسوده در کشور وجود دارد که سه هزار واحد از آنها بالای ۱۰ سال سن دارند.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۲۳

مهار پارازیت ها و آلودگی های صوتی/ شبکه کاهش آلودگی صوتی راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه وزارت ارتباطات مسئولیت پایش پارازیت‌ها را برعهده گرفت، گفت: وزارت ارتباطات اعلام کرد که پارازیت‌ها تحت کنترل قرار گرفته و براساس پایش‌ها تا حدی مهار شده است.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۷:۲۱

رونمایی از کتاب آلودگی هوا و سلامت انسان
خبرگزاری شبستان:مراسم رونمایی از کتاب آلودگی هوا و سلامت انسان با حضور معاون وزیر بهداشت، رییس شرکت کنترل کیفیت هوا و جمعی از پژوهشگران برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۳:۳۳

استاندارسازی در پایش آلودگی هوا / استفاده از ظرفیت صندوق ملی محیط زیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان محیط زیست،استفاده از ظرفیت صندوق ملی محیط زیست را یکی از راهکارهای استانداردسازی عنوان کرد و گفت: استانداردسازی نقش موثری در پایش آلودگی هوا ایفا می کند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹