خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره وقف چشمه همیشه جاری
دبیر ششمین جشنواره عکس وقف بیان کرد:
اردوی عکاسی با موضوع وقف برگزار می شود
حجت الاسلام صفری گرایی گفت: در جهت پیشبرد اهداف ششمین جشنواره وقف کارگاه ها و تورهایی با حضور اساتید عکاسی برای عکاسان با موضوع وقف به صورت رایگان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۵

مسئول کمیته اطلاع رسانی ششمین جشنواره ملی عکس وقف بیان کرد:
ارائه دهندگان آثار، عکس های تکراری به جشنواره ارسال نکنند
یزدانی گفت: ارائه دهندگان آثار از ارسال آثاری که در دیگر جشنواره ها شرکت داده شده اند در این جشنواره خودداری کنند تا شاهد جشنواره ای با کیفیت مطلوب باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۱

انجمن عکاسان ایران از رئیس سازمان اوقاف قدردانی کرد/ داوری بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ عکس در جشنواره وقف
خبرگزاری شبستان: انجمن عکاسان ایران در پی برگزاری پنجمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در بخش عکاسی با ارسال نامه ای از اهتمام نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نسبت به برگزاری این جشنواره فرهنگی وهنری قدردانی کرد .

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۴۹

جشنواره بین‌المللی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» در همدان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری جشنواره بین‌المللی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» در همدان در سال آتی خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۲:۱۱

برگزاری اختتامیه جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» در همدان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» روز ( ۲۹ شهریور) در محل تالار فجر همدان خبرداد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۰:۳۸

حجت الاسلام محمدزاده
دین را به شکل مدرن و در قالب های مختلف تبلیغ و ترویج کنیم
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با بیان اینکه در این جشنواره وقف از زبان قلم و ذوق هنرمندان به تصویر کشیده، خاطرنشان کرد: امروز نیز باید دین را به شکل مدرن و در قالب های مختلف تبلیغ و ترویج کنیم.

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۸

رییس سازمان اوقاف در اختتامیه جشنواره وقف چشمه همیشه جاری
رشد سنت حسنه وقف از برکت انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه وقف یک سرمایه با کارکردهای مختلف فرهنگی، اجتماعی، درمانی، علمی و اقتصادی است، گفت: وقف یک حکم الهی است که باید به درستی و متناسب با نیاز روز جامعه تبیین و تعریف شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۰

 ثبت ۳۰۰۰ موقوفه جدید در کشور در سال جاری/ امسال دو و نیم میلیارد تومان از درآمدهای موقوفات صرف خرید لباس ایتام می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه حدود سه هزار موقوفه در سال جاری در کشور به ثبت رسیده است، عنوان کرد: ۲۵ درصد بیمارستان‌های کشور موقوفه هستند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۸

داوری ۱۳۳۶ عکس با موضوع وقف
جشنواره ملی وقف؛ چشمه همیشه جاری در رشته عکاسی به ایستگاه آخر رسید
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی  وقف، چشمه همیشه جاری در رشته عکاسی و معرفی برگزیدگان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۵