خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نرخ سود بانکی
تلاش بانک مرکزی برای رونق بخش تولید/برخورد با سود سپرده بالای ۲۰ درصد
کاهش نرخ سود بانکی راهکار مناسبی برای خروج از شرایط تورم رکودی است از همین رو رئیس کل بانک مرکزی در جلسه ای با مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرده که این بانک با بانک‌هایی که بالاتر از ۲۰ درصد سود سپرده پرداخت کنند، برخورد می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۵۸

رییس کل بانک مرکزی در جمع خبرنگاران:
امروز موسسه بانکی غیر مجاز نداریم/ راه برای کاهش نرخ سود بانک ها باز شده است
خبرگزاری شبستان: سیف در مورد بخشنامه کاهش سودهای بانکی گفت: در این مورد به تعیین تکلیف موسسات غیر مجاز پرداختیم و امروز موسسه بانکی غیر مجاز نداریم و راه برای کاهش نرخ سود بانک ها باز شده است.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۱:۴۶

کاهش ظاهری نرخ سود در بانک های دولتی/مقاومت بانک های خصوصی
خبرگزاری شبستان: پس از آن که سیاست کاهش نرخ سود بانکی در کشور به حالت غیر اجباری به اجرا در آمد بانک های دولتی با اقبال بیشتری نسبت به این موضوع اقدام کردند و بانک های خصوصی برای حفظ مشتری نسبت به آن مقاومت کردند.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۸:۵۷

انتقاد جهانگیری، سیف و طیب نیا از نرخ های سود بانکی
خبرگزاری شبستان: نرخ نامشخص سودهای بانکی که اخیرا موجب به وجود آمدن معضل موسسات غیر مجازی اعتباری شد امروز مورد انتقاد فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۵:۰۵

نرخ سود بانکی ۱۶ درصدی اجرایی می شود
خبرگزاری شبستان: در آخرین تصمیم بانک های کشور تصمیم به اجرایی کردن سود بانکی ۱۶ درصد گرفتند.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۲:۲۰

ندیمی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
در حال حاضر امکان کاهش نرخ سود بانکی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نرخ سود بانکی دوباره کاهش پیدا می کند، اظهار کرد: در حال حاضر و با توجه به نرخ تورم امکان کاهش نرخ سود بانکی وجود ندارد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۱