خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه درآمد نفتی
درآمدهای هنگفت آرایشگرهای نفتی تگزاس
باورکردنی نیست شغل آرایشگری در منطقه نفتی تگزاس پول بسیار خوبی دارد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۲

امام جمعه موقت تهران:
مخالفت اروپا با اقدام آمریکا در خروج از برجام نشان دهنده جایگاه ایران اسلامی در جهان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران گفت: در مقام ادبیات، کشورهای بزرگ اروپایی زاویه خود را با اظهارنظر رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده و می گویند ما در این تصمیم غیر اصولی در کنار آمریکا نیستیم و این اظهار نشان دهنده جایگاه ایران اسلامی در جهان است.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۲۶

سهم استان های نفت خیز به ۱۰ درصد افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: معاون امور عمرانی استانداری ایلام، گفت: خواستار افزایش سهم استان های نفت خیز از درآمد به ۱۰ درصد شد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۲۲

صادرات نفت ایران کاهش یافته است
خبرگزاری شبستان:صادرات نفت جمهوری اسلامی ایران طی ماه مارس جاری به مقدار دو سال قبل خود بازگشته است .گفته می شود صادرات نفت جمهوری اسلامی ایران روند صعودی داشته است .

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۲

ژاپن واردات انرژی از ایران را ۹۴ درصد افزایش داده است
خبرگزاری شبستان: ژاپن یکی از مشتریان مهم انرژی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود. این کشور در طول سالهای تحریم مجبور شد خرید نفت از ایران را به طور چشم گیری کاهش دهد اما با توجه به رفع تحریم ها این کشور به دایره مشتریان ایران بازگشته است.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۰۷:۰۴

آسیا اصلی ترین مقصد نفت جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری شبستان:ایران صادرات انرژی خود به کشورهای ‌آسیایی را در شش ماه نخست سال ۲۰۱۷ به بالاترین نرخ خود رسانده است. جمهوری اسلامی ایران طی همین دوره زمانی توانسته است با کشورهای اروپایی نیز برای انتقال انرژی اش توافقاتی کند.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴:۲۰

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:
۹۰ درصد درآمدهای نفتی صرف هزینه های جاری می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد درآمدهای نفتی صرف هزینه های جاری می شود و چیزی نمی ماند که در بخش صنعت هزینه کنیم.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۴:۰۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کارها دانش بنیان باشد نه گزارشی/جایگزینی درآمدهای مالیات به جای درآمدهای نفت با ضعف مدیریت محقق نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با ضعف مدیریت نمی توان درآمد مالیات را جایگزین درآمدهای نفتی کرد، گفت: اسراف و تبذیر وزارتخانه ها و خرج های دولتی سر به فلک می زند و دانه درشت ها مالیات نمی دهند.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۰:۱۱

اینفوگرافیک / در ایران، حقوق و دستمزد کدام شغل ها از همه بالاتر است؟
خبرگزاری شبستان: مدیران ارشد نفت ....

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۹:۱۶

۲۰۱۸ سال بهره برداری نفتی ایران
خبرگزاری شبستان:جمهوری اسلامی ایران در سال آینده میلادی بیش از ۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی را در پروژه های خود عملیاتی خواهد کرد. گفته می شود شرکت توتال فرانسه نخستین مجموعه ای است که وارد بازار انرژی ایران می شود.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۴:۳۱

جمهوری اسلامی ایران تولید نفت خود را فریز کرده است
خبرگزاری شبستان:جمهوری اسلامی ایران بر اساس توافقی که با اعضای اوپک دارد تولید نفت خود را افزایش نخواهد داد. این مطلب را وزیر نفت ایران در حالی عنوان کرد که جلسه ماه ‌آینده اعضای اوپک در خصوص ‌آینده سقف تولید این مجموعه است.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۱:۲۱

تنش ها با ایران نفت را به مرز ۵۴ دلار رساند
خبرگزاری شبستان:جمهوری اسلامی ایران قرار است تولید نفت خود را در سال ۲۰۱۷ به ۴ میلیون بشکه نفت در روز برساند. این در حالی است که توافق اوپک ۳.۷۵ برای هر بشکه در روز بوده است.اما تنش های ‌آمریکا و تهران عملا روند نزولی قیمت ها را متوقف کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۱

صادرات نفت ایران در امنیت کامل و با شتاب بالایی در حال انجام است
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه کشور ما نماد وحدت بین مذاهب در جهان اسلام است، گفت: صادرات نفت ایران با امنیت کامل و با شتاب بالایی در حال انجام است.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۴:۴۶

اظهار نظرهای ایران و عربستان نشست وین را گرم کرد
افزایش شش درصدی قیمت نفت
خبرگزاری شبستان:ایران و عربستان سعودی پیش از نشست وین اعلام کرده اند که به توافقات نشست الجزایر پایبند خواهد بود این مساله در حال حاضر منجر به افزایش ۶ درصدی قیمت نفت در بازارهای جهانی شد . نفت باردیگر خود را به ۵۰ دلار برای هر بشکه نزدیک می کند.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۷:۰۶

ایران و اوپک در مقابل هم
خبرگزاری شبستان: ایران تولید نفت خود را به رقم ۳.۹ میلیون بشکه در روز رسانده است . این کشور همچنین می گوید قصد دارد تا مرز پیش از تحریم های بین المللی یعنی ۴.۳ میلیون بشکه در روز برسد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۳:۳۹

گزارش اسپودنیک از صادرات نفتی ایران
صادرات روزانه به بیش از ۲ میلیون بشکه رسیده است
خبرگزاری شبستان:رفع تحریم های بین المللی و البته فعالیت گسترده دستگاه های نفتی جمهوری اسلامی ایران این کشور را بار دیگر به جمع کشورهای صادرکننده اصلی نفت در جهان بازگردانده است. مساله ای که می توان بازار به طور گسترده ای تحت تاثیر قرار دهد.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۳:۵۸

نفت به روزهای تاریک خود باز می گردد؟
خبرگزاری شبستان:امیدواری ها در خصوص نتیجه بخش بودن اجلاس الجزایر عملا با کاهش بیش از ۲دلاری هر بشکه نفت اوپک عملا دیگر قابل اتکا نیست. به همین منظور کارشناسان کشورهای تولید کننده نفت در وین گرد هم آمدند.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۰:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
تولید کالاهای حلال و صادرات آن برای کاهش وابستگی کشور به نفت ضرورت دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: باید تلاش کنیم تا با تولید کالاهایی با نشان حلال و صادرات آن، وابستگی کشور را به نفت کاهش دهیم.

۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۰۹:۰۱

پیشنهاد نفتی ایران به سرمایه گذاران خارجی
خبرگزاری شبستان:ایران از شرکت های نفت و گاز بزرگ جهان دعوت کرده است تا برای سرمایه گذاری در صنایع این کشور ایفای نقش کنند. تهران با آ‌زادی دلار در معاملاتش امید وار است بزرگان نفتی را در میان سرمایه گذاران خود ببیند.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۰۷:۱۳

عربستان تولید نفتش را کاهش داده است اما ایران روند تولیدش را حفظ کرد
خبرگزاری شبستان:بازار جهانی نفت وضعیت ملتهبی را تجربه می کند به طوری که کاهش یا افزایش تولید یکی از اعضا بر دیگر اعضای اوپک تاثیرات جدی می گذارد . در همین چهارچوب به نظر می رسد ایران و عربستان جنگ پنهانی انرژی خود را ادامه می دهند.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۰۷:۱۶