خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسناد خزانه اسلامی
ابلاغ احکام مالیاتی پرداخت اسناد خزانه اسلامی به جای بدهی
رییس سازمان مالیاتی آیین‌نامه اجرایی تبصره ۵ و بند (ز) تبصره۸ قانون بودجه ۹۸ را برای اجرا ابلاغ کرده که براساس آن احکام مالیاتی پرداخت اسناد خزانه اسلامی به جای بدهی کارفرما به پیمانکار مشخص شده است.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۵۷

جزییات عرضه اولیه یک اسناد خزانه اسلامی جدید
مدیر عملیات بازار فرابورس با انتشار یک اطلاعیه جزییات عرضه اولیه یک اسناد خزانه اسلامی جدید را اعلام کرد.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۲:۴۸

عاملیت انتشار اسناد خزانه اسلامی با بانک توسعه تعاون
اسناد خزانه اسلامی، ابزاری مالی است که مبتنی بر بدهی دولت به ‌نظام بانکی، ذی‌نفعان و تامین‌کنندگان منابع بوده و حالا عاملیت انتشار این اسناد به بانک توسعه تعاون واگذار شده است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۹:۳۸

امروز پایان مرحله تسویه اوراق بهادار اسلامی
مرحله پایانی تسویه اوراق بهادار اسلامی در سال ۱۳۹۷، مرتبط با اسناد خزانه اسلامی ۲۸ اسفند ماه امسال توسط خزانه داری کل کشور تامین و پرداخت شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰

شیوه پذیریش اوراق بهادار اسلامی به عنوان وثیقه تسهیلات اعلام شد
بانک مرکزی در بخشنامه ای «دستورالعمل نحوه پذیرش اوراق اسناد مالی اسلامی به عنوان ضمانت اعطای تسهیلات به پیمانکاران مجری طرح‌های عمرانی» را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۷

تعامل مناسب مسئولان سازمان بورس با کمیته فقهی/ کدام ابزارها بازخورد بیشتری دارند؟
خبرگزاری شبستان: تاکنون ارتباط خوبی بین مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار و کمیته فقهی این سازمان وجود داشته است؛ چراکه اساسا به این کمیته نیاز دارند و ابزارهایی همانند اجاره به شرط تملیک، مرابحه و اسناد خزانه اسلامی در این کمیته تصویب شده‌اند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۲

دولت مجاز شد اسناد خزانه اسلامی را با سررسید تا ۳ سال به صورت بی نام یا با نام صادر کند
خبرگزاری شبستان:مجلس دولت را مجاز کرد اسناد خزانه اسلامی را با حفظ قدرت خرید با سررسید تا ۳ سال به صورت بی نام و یا با نام صادرکند.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۹:۱۴

اگر برجام نبود، کشور به سمت قهقرا می رفت
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، به یکساله شدن برجام اشاره کرد و گفت: اگر برجام نبود، کشور به سمت قهقرا می رفت و با این همه اهمیت، گاهی اوقات می بینیم که بی توجهی و بی مهرهائی به این رویداد بزرگ می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۹

ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار اسناد خزانه اسلامی
خبرگزاری شبستان:اسناد خزانه اسلامی، ابزاری مناسب برای سرمایه گذاری و همچنین سیاست های پولی و مالی بانک مرکزی است و پس از لغو تحریم ها مدیرعامل فرابورس ایران خبر داده که سرمایه گذاران خارجی به این بازار وارد شده است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰۷:۲۲