خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صالحی امیری
کلید حل مشکلات فرهنگی دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی امیری مردی از جنس مدیریت استراتژیک فرهنگی در ایران است که ادامه فعالیت هایش در کسوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند نوید دهنده روزهای خوبی برای وزارتخانه ای باشد که سال های سختی را پشت سر گذرانده است.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۰:۴۱

فیضی در گفتگو با شبستان:
صالحی امیری فردی صاحب نظر در حوزه فرهنگ است
خبرگزاری شبستان: عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به تجربه کار اجرایی صالحی امیری در حوزه فرهنگ گفت: وی می تواند رای بالایی را در مجلس برای تصدی فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کند.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۰:۰۲

صالحی‌امیری درگذشت استاد مروت را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان:صالحی‌امیری، گزینه پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت استاد محمدتقی مروت را تسلیت گفت.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۲۲:۱۴

برنامه های سه وزیر پیشنهادی چیست؟
خبرگزاری شبستان: سه وزیر پیشنهادی برای اداره وزارت خانه های مطبوع برنامه هایی ارایه داده اند که نمایندگان مجلس براساس همان برنامه ها رای اعتماد خواهند داد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۱:۱۴

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی:
دولت به دنبال آشتی با جامعه فرهنگی و هنری است/ مخالفت دولت با اباحه گری و ولنگاری در حوزه فرهنگ و هنر
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی گفت: دولت به دنبال آشتی با جامعه فرهنگی و هنری است و برای همین گوش شنوایی برای شنیدنم انتقادات آنان دارد.

۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۰۸:۱۹

مشاور رییس جمهور:
در فضای انگ زنی و تخریب اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود/ نیازمند گفتمان سازی هستیم
خبرگزاری شبستان:مشاور رییس جمهور با اشاره به انسجام و ثبات ملی به عنوان عوامل مهم دیگر در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: در فضای مناقشه امیز، انگ زنی، تخریب،بدگویی،اغتشاش، اقتصاد مقاومتی صورت نمی گیرد بلکه اقتصاد مقاومتی باید در یک مسیر آرام صورت بگیرد.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۷:۲۰

دوازدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی
مراسم بزرگداشت دوازدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در تالار پیام برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۶

نظام تربیتی می‌تواند آسیب‌های اجتماعی را مدیریت کند
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با بیان اینکه ریشه حل آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش است، گفت: نظام تربیتی می تواند آسیب های اجتماعی را مدیریت کند.

۱۳۹۴/۹/۳ - ۱۵:۴۶

تلاش برای تامین منافع ملی از طریق مذاکره یکی از رموز اقتدار ملی است
خبرگزاری شبستان: مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان و کتابخانه های ملی کشور گفت: تلاش برای تامین منافع ملی از طریق مذاکره یکی از رموز اقتدار ملی است و در عرصه بین المللی موفق به شکست اجماع بین المللی شده ایم.

۱۳۹۴/۶/۶ - ۱۳:۱۶

مشاورفرهنگی رئیس جمهور در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان:
ضرورت راه اندازی کانون های مساجد در محلات/ نخستین رسالت روحانیت توسعه فضیلت‌های اخلاقی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی رئیس جمهور با تأکید بر اینکه فضای جامعه زیست فرهنگی نیست و باید به این امر پرداخته شود که نخستین رسالت روحانیت توسعه فضیلت‌های اخلاقی در جامعه است؛ راه اندازی کانون های فرهنگی هنری مساجد در محلات را مورد تأکید قرار داد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۹

رييس سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران:
با محوريت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي مي‌توانيم در ديپلماسي فرهنگي موفق شويم
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری گفت: اگر مي‌خواهيم در عرصه ديپلماسي فرهنگي به نتيجه‌اي قطعي برسيم، بايد در سطح كشور و با محوريت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي به يك انسجام دست يابيم و ساختاري متمركز را طراحي كنيم.

۱۳۹۳/۹/۱۷ - ۱۵:۱۲

مشاور رئیس جمهور:
آذربایجان شرقی می تواند به قطب فرهنگی کشور تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مشاور رئیس جمهور گفت: آذربایجان شرقی ظرفیت تبدیل شدن به یک قطب فرهنگی در ایران و منطقه را دارد که نیازمند عزم مدیران است.

۱۳۹۳/۷/۷ - ۱۷:۵۵

نشست خبری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی
نشست خبری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با حضور خبرنگاران رسانه ها برگزار شد

۱۳۹۳/۶/۳ - ۱۴:۳۰