خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صالحی امیری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
بیش از تبلیغ به بازتولید هویت و فرهنگ رضوی نیاز داریم
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: امروز بیش از تبلیغ به بازتولید هویت و فرهنگ رضوی نیاز داریم البته این کار سختی است که استفاده از زبان‌های جدید انتقال فرهنگ لازمه آن است.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۶:۰۱

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران:
لزوم اقدامات فرهنگی گسترده برای احیای زبان فارسی
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری با اشاره به جلسات منظم شورای پاسداشت زبان فارسی گفت: علاوه بر این نیازمند اقدامات فرهنگی مناسب برای این امر هستیم.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۲۷

برگزاری نشست «شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت» با حضور وزیر ارشاد
خبرگزاری شبستان: نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، اول مردادماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۱:۲۶

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
لزوم نظارت بیشتر بر حواشی اجرای موسیقی/ رسانه ها از هرگونه گمانه زنی درباره کابینه خودداری کنند
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری با اشاره به اینکه بحث موسیقی در کشور دارای چهارچوب و ضوابطی است که ما بر طبق آن عمل می کنیم، گفت: صحیح نیست با قضاوت ناعادلانه و ناآگاهانه کل موسیقی را زیر سوال ببریم البته بر حواشی اجرا باید نظارت بیشتری داشته باشیم.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۲:۴۷

اختتامیه سی امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان
اختتامیه سی امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۳:۰۳

رصدخانه فرهنگی از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان راه اندازی رصدخانه فرهنگی اصفهان را از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی برشمرد که می تواند الگویی برای کشور باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۱۷

سیدرضا صالحی امیری:
مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند/با تحجر و ولنگاری فرهنگی مخالفیم
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به نقش مساجد در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و تصریح کرد: مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۰۸

سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه خود به اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان دیدار کرد و در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان به ایراد سخن پرداخت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۴۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اصفهان شد
خبرگزاری شبستان: سید رضا صالحی امیری دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال استاندار اصفهان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و معاونان وی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۳۳

سرمایه گذاری در عرصه قلم می تواند کتاب و کتابخوانی را به جامعه بازگرداند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جامعه ارتش از کمترین آمار آسیبهای اجتماعی برخوردار است، گفت: اگر امروز در جامعه کتاب و کتابخوانی جایگاهی ندارد نشان دهنده این است که در قلم سرمایه گذاری لازم انجام نشده است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۵:۳۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
دفاع مقدس نماد همگرایی ملی است
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری با بیان اینکه دفاع مقدس نماد همگرایی ملی است، تصریح کرد: تداوم گفتمان شهادت در جامعه نیازمند درگرو تداوم قلم است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۵:۲۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا به اصفهان سفر می کند
خبرگزاری شبستان: امیری صالحی به منظور شرکت در اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فردا(۱۵ تیر) به اصفهان سفر می کند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۴:۱۶

صالحی امیری در حاشیه هیئت دولت:
عربستان شروط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج را پذیرفته است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه برگزاری حج باعزت، کرامت و احترام سیاست نظام است، گفت: و شروط لازمی که ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج داشت رسما طرف عربستانی پذیرفته است و آن را مکتوب کرده است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۷

مجلس از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قانع شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره صدور مجوز برای نشریات قانع شدند.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۲:۳۰

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کارنامه قابل دفاع دولت در حوزه حمایت از مطبوعات/۱۵ اقدام حمایتی وزارت ارشاد
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری با بیان اینکه دولت یازدهم در طول ۴ سال گذشته در حوزه حمایت از مطبوعات کارنامه قابل دفاعی از خود ارایه داده است، بیان کرد: شاید بهترین روند بعد از انقلاب در مورد صدور پروانه و مجوز برای نشریات در دولت یازدهم انجام شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۲:۱۱

صالحی امیری در راهپیمایی روز جهانی قدس:
هویت انقلاب اسلامی در تقابل با صهیونیسم جهانی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هویت انقلاب اسلامی در تقابل با صهیونیسم است، جهان اسلام انقلاب اسلامی را با مقابله با اسرائیل می شناسد.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۳:۲۵

وزیر ارشاد پس از جلسه هیئت دولت:
زمین فرهنگ و ارشاد اسلامی زمین بازی سیاسی نیست
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری برای جلوگیری از عدم سیاسی شدن هنرمندان گفت: زمین فرهنگ و ارشاد اسلامی زمین بازی سیاسی نیست. کار فرهنگی در کشور یک حوزه تخصصی است و رویکرد این وزراتخانه هیچ وقت سیاسی نخواهد بود.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۱۷

صالحی امیری در همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم:
تاسیس ۸ هزار کانون فرهنگی هنری در دولت یازدهم
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد کشور از ۱۵ هزار کانون در سال ۹۱ به بیش از ۲۳ هزار کانون در سال ۹۵ رسیده است.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۵۸

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
مصلی تهران بهترین مکان برای برگزاری مراسم های قرآنی است
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری گفت: تا زمانی که مکان دائمی برای مراسم ها و نمایشگاه های فرهنگی مانند کتاب و قرآن طراحی نشده، مصلی تهران بهترین مکان برای برگزاری این مراسم هاست.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۳۰

صالحی امیری در پیامی از ابتکار زوج مریوانی تقدیر کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، از ابتکار زوج مریوانی برای برپایی جشن ازدواج آن ها در محیط کتابخانه تقدیر کرد.

۱۳۹۶/۳/۱۲ - ۱۴:۵۰