خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
وقوع گرد و غبار در جنوب تهران، قم و کرج
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز پنجشنبه در جنوب استان تهران، قم، کرج و شمال مرکزی وزش باد و گرد و غبار پیش بینی می شود، گفت: از فردا تا شنبه هفته جاری به تدریج از گرمای هوا در شمال غرب کشور کاسته می شود.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۳:۲۹

از بعدازظهر شنبه رخ می دهد؛
روند افزایش دما به ویژه در نوار شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در استان های بوشهر و خوزستان طی امروز و فردا، وزش باد شدید پیش بینی می شود، ادامه داد: وزش باد شدید در برخی مناطق این استان ها باعث ایجاد گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا می شود.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۸:۰۰

طی سه روز آینده؛
آسمان کشور صاف و آفتابی است/ وقوع گرد و غبار در خوزستان و بوشهر
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان کشور صاف و آفتابی می ماند، گفت: طی دو روز آینده در استان های خوزستان و بوشهر وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق با گرد و خاک همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۶:۱۶

افزایش نسبی دما در کشور/ مهمان خاکستری در خوزستان و ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی روزهای آینده دمای هوای سطح کشور روند افزایشی می یابد، گفت: طی سه روز آینده در جنوب غرب کشور و در استان های خوزستان و ایلام، گرد و خاک، کاهش دید افقی و کیفیت هوا را داریم.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۵۶

وقوع پدیده گرد و غبار در غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با شکل گیری توده گرد و غبار در عراق، امروز در برخی نقاط استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور، پدیده گرد و غبار رخ می دهد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۳:۱۱

وقوع گرد و خاک در جنوب غرب و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش سرعت وزش باد در کشور عراق، گفت: روز چهارشنبه بخش هایی از جنوب غرب و غرب کشور درگیر توده گرد و خاک خواهند شد.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۴۱

ورود سامانه بارشی از شمال غرب/ وقوع گرد و غبار مناطق غربی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تشکیل توده بزرگ گرد و خاک روی عراق و حرکت آن به سمت مرزهای غربی کشور، گفت: از امروز، گرد و غبار مناطق شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور را فرا می گیرد.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۴:۵۰

کاهش دمای مناطق شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ جریانات خنک شمالی گفت: دمای مناطق شمالی کشور به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۷:۱۱

بارش های بهاری ادامه دارد/ ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب کشور خبر داد و گفت: نیمه غربی کشور، اواخر وقت پنجشنبه و روز جمعه تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۰:۲۲

پایان هفته بارانی برای پایتخت/ ورود سامانه بارشی از مرزهای غربی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از مرزهای غربی و شمال غربی کشور در روز جمعه، گفت: بارش باران را در بیشتر مناطق کشور طی روزهای پایانی هفته خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۰:۰۵

ورود سامانه بارشی به کشور/ پایتخت بارانی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از اواسط امروز به کشور خبر داد و گفت: برای بسیاری از مناطق کشور از جمله تهران، بارش باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۴

کشور از پایان هفته بارانی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری جو کشور طی دو روز آینده، از ورورد سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۶:۰۳

سامانه بارشی اواخر امشب از کشور خارج می شود/ آلودگی هوا در شهرهای صنعتی با پایداری جوی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی سامانه بارشی اواخر امشب از کشور خارج می شود، اظهارداشت: بارندگی در جنوب کرمان، نیمه شرقی خراسان رضوی و برخی نقاط سیستان و بلوچستان شدت بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۱

هفته بارانی پایتخت/ بارش برف در مناطق مختلف کشور ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی فعال به کشور گفت: بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵

حال شهرهای صنعتی خوب می شود/بهبود کیفیت هوا در شهرهای آلوده
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بهبود کیفیت هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت از امشب، گفت: بارندگی در شهرهای مختلف کشور طی روزهای جمعه و شنبه ادامه می یابد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۱

ایران سپید پوش شد/ شهروندان تهرانی سردترین شب را تجربه می کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از استقرار توده هوای سرد در کشور تا دو روز آینده خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت نامساعد جوی و لغزندگی جاده ها به هموطنان توصیه می کنیم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۷

تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور/ برف و یخبندان؛ موجب تعطیلی مدارس برخی استان ها شد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور گفت: بارش برف و یخبندان در بیشتر مناطق کشور روز شنبه نیز ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۲۳:۰۳

تداوم بارندگی در پایتخت
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در تهران کم و بیش بارندگی ادامه دارد و در ارتفاعات این بارش به صورت برف خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۵۲

پایان هفته خاکستری برای کلانشهرها/ غلظت آلاینده های جوی افزایش می یابد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه پایان هفته پایداری هوا باعث افزایش غلظت آلاینده های جوی می شود، گفت: پایان هفته در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، غلظت آلاینده های جوی افزایش خواهد یافت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۶

کاهش آلودگی هوا از امشب/ حال شهرهای صنعتی خوب می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بهبود کیفیت هوا از دوشنبه شب ( ۱۳ دی) گفت: وزش باد، غلظت غبار در شهرهای صنعتی و پرجمعیت را کاهش می دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۰