خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
پایان هفته سرد و بارانی/ بیشتر شهرهای کشور سپید پوش شد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش دمای استان تهران طی روزهای آینده خبر داد و گفت: اوایل وقت روز جمعه بارش هاي پراکنده براي سواحل دریاي خزر و شمال شرق کشور پیش بینی می شود و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می شود.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۰۱:۲۴

باران و برف در شمال و غرب کشور/ احتمال بارش برف در تهران
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور، گفت: باران، برف و سرما نیمه غربی و شمال کشور را در بر می‌گیرد.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۳:۲۸

کاهش دمای استان های شمالی کشور/ پایتخت بارانی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه هوای سرد به کشور گفت: دمای استان‌های واقع در سواحل دریای خزر کاهش می یابد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۵۷

بارش برف در اکثر مناطق کشور/ هموطنان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: هموطنان از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در صورت تردد در جاده ها از زنجیر چرخ استفاده کنند و لوازم و تجهیزات ایمنی و لباس گرم به همراه داشته باشند.

۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۱:۵۱

هوای کشور سردتر می شود/ بارش برف در مناطق کوهستانی گلستان و خراسان رضوی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: شدت بارش در روز چهارشنبه در آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، لرستان، شمال خوزستان و از اواخر وقت در گلستان و روز پنجشنبه در گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوي می باشد.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۷:۴۲

کاهش بارش ها با تضعیف سامانه بارشی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز و فردا سامانه بارشی ضعیف تر شده و در برخی مناطق شمال غرب بارش خفیف و پراکنده، گاهی همراه با وزش باد رخ خواهد داد.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۸:۵۶

ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی روز شنبه ۸ آبان وارد کشور می شود و جو برخی شهرهای کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۰:۰۴

مناطق کوهستانی و نیمه شمالی کشور سفید پوش شد/ شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش برف در جاده های کوهستانی و نیمه شمالی کشور، گفت: مسافران به تجهیزات ایمنی مجهز باشند و شهروندان از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۸:۰۴

نفوذ جریان های سرد شمالی/ کاهش دوباره دمای هوا در استان های شمالی
خبرگزاری شبستان: وظیفه با اشاره به نفوذ مجددجریان های سرد شمالی به کشور گفت: ضمن کاهش دما در استان هاي شمالی کشور، بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در گیلان، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی رخ می دهد.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۴:۵۴

باران پاییزی در استان های شمالی و غربی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود جریان های سرد شمالی از شمال و شمال غرب کشور، گفت: بارندگی در دامنه های شمالی البرز، برخی مناطق استان اردبیل، شمال آذربایجان غربی و شرقی، گیلان و مازندران پیش بینی می شود.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۳:۳۳

پیش بینی وضعیت هوا در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای کشور و شرایط جوی حاکم بر شهرهای مختلف کشور در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی توضیح داد.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۷:۰۵

کاهش دمای هوا در مناطق شمالی کشور/ تهران ۳ درجه خنک تر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از امروز به تدریج در نوار شمالی کشور دماي هوا کاهش می یابد و این هواي خنک تا فردا دوشنبه در این مناطق ماندگار است.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۲:۴۵

گرد و غبار مهمان بسیاری از استان های کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با توجه به آخرین تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی، گرد و غبار روی غرب و جنوب غرب کشور و همچنین توده گرد و خاک دیگری روی کشور عراق مشاهده می‌شود.

۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۶:۴۷

پایان هفته بارانی در کشور
خبرگزاری شبستان: سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب ابرناکی، رگبار باران، رعد و برق و کاهش وزش باد شدید موقت در شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۴:۳۹

ورود سامانه بارشی به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت، از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۱۰:۴۸

چهارشنبه بارانی پایتخت/ ورود سامانه بارشی جدید به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وقوع پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب و غرب کشور خبر داد و افزود: روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت سامانه جدید بارشی وارد کشور می‌شود.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۵:۳۳

روز سه شنبه؛
باران بهاری کام سیستان و بلوچستان و کرمان را تر می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا بارش در شمال شرق، جنوب شرق، شرق، برخی نواحی مرکزي، شمال غرب و دامنه هاي البرز ادامه دارد، گفت: شدت بارش ها در کرمان، سیستان و بلوچستان و شمال خراسان رضوي خواهد بود.

۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۲:۰۳

ورود سامانه بارشی جدید به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: در سه روز آینده در دامنه های البرز و دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، رشد ابر، وزش باد شدید موقت و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۱:۵۳

بارش های بهاری ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی طی سه روز آینده گفت: شمال شرق، شرق، شمال غرب و شمال کشور بارندگی ها ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۰:۳۹

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه ۱۸ فروردین خبر داد.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۷:۱۸