خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
پیش بینی آب و هوا ۱۶ اردیبهشت/
بارش باران در ۸ استان کشور/ تهران گرم تری می شود
وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور، گفت: طی سه روز آینده در استان های شمال غربی و شمال شرقی کشور بارش بارا ن خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اردیبهشت/
وزش باد شدید در استان های جنوب شرق کشور/ احتمال وقوع گرد و خاک
وظیفه با اشاره به وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی از بعدازظهر جمعه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و زنجان، گفت: در روزهای آینده در بخش هایی از جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۶:۳۲

پیش بینی آب و هوا ۲۶ فروردین/
ورود سامانه جدید بارشی از عصر سه شنبه/وزش باد شدید در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب طی اواخر روز سه شنبه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۴۲

پیش بینی آب و هوا ۱۶ فروردین/
آغاز موج جدید بارش های بهاری
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: موج جدید بارش ها در اکثر مناطق کشور از روز شنبه (۱۷ فروردین) آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۰:۰۲

پیش بینی وضعیت هوای کشور در روز طبیعت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و وزش باد شدید در اکثر شهرهای کشور در روز طبیعت خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۵:۳۸

از بعدازظهر امروز صورت می گیرد/
تشدید باران در تهران
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به احتمال وقوع سیل در مناطق درگیر باران، گفت: بعدازظهر امروز ( ۱۲ فروردین) شدت بارندگی در استان های تهران، البرز و قزوین افزایش می یابد.

۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۴:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۲۲ اسفند/
آغاز موج جدید بارش ها از روز پنجشنبه/ وقوع گرد و غبار در جنوب و غرب کشور
سامانه بارشی از نیمه غربی وارد کشور می شود و استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و جنوب کشور را دربرمی گیرد و باعث افزایش ابر، کاهش نسبی دما، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات و مناطق سردسیر باعث بارش برف می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۲۰ اسفند/
ورود سامانه بارشی به کشور/ احتمال وقوع بهمن در جاده چالوس
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از غرب طی روز پنجشنبه، گفت: این سامانه بارشی، شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۰

پیش بینی آب و هوا/
آغاز دور جدید بارش ها/ هوای کشور سردتر می شود
وظیفه از آغاز دور جدید بارش ها در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در نواحی شمال غرب و غرب کشور دمای هوا ۴ تا ۶ درجه و در نوار شمالی کشور دمای هوا ۸ تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۳ اسفند/
وزش باد شدید در تهران و استان های مرکزی و جنوبی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برای بخش‌هایی از مناطق تهران، مرکزی، جنوب و جنوب شرق کشور، وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می‌شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۷

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اسفند/
بارش برف در مناطق کوهستانی / احتمال سیلابی شدن رودخانه ها
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش برف در مناطق کوهستانی خبر داد و گفت: هموطنان در صورت تردد در جاده های کوهستانی، تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۰

پیش بینی آب و هوا ۸ اسفند/
تهران بارانی می شود/ برف بیشتر شهرهای ایران را سفید پوش می کند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در پایتخت خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در اکثر شهرهای کشور بارش برف و باران را خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۰:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۶ اسفند/
باران و برف در راه است/هموطنان مسائل ایمنی را رعایت کنند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز سه شنبه، گفت: روز چهارشنبه بیشترین بارندگی را در استان های بوشهر، غرب فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان و لرستان خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۰۳

پیش بینی آب و هوا/
وزش باد شدید در ۳ استان کشور/ ورود سامانه بارشی از روز سه شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، گفت: روز سه شنبه سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۹ بهمن/
تداوم بارندگی تا پایان هفته/ هوای کشور سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ورود سامانه بارشی به سواحل دریای خزر و شمال شرق، بارش باران و در مناطق سردسیر و دامنه ها، بارش برف به همراه کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۲۷ بهمن:
بارش باران در شهرهای ایران ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی در کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات و جاده های کوهستانی به صورت برف و کولاک خواهد بود و معابر برخی شهرها دچار آبگرفتگی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۴ بهمن/
پایان هفته بارانی پایتخت/ آغاز دور جدید بارش ها از شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: سامانه بارشی روز شنبه ( ۲۷ بهمن) در کل کشور فعال می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۲۰ بهمن/
موج جدید باراش ها در راه است/ برف و باران ؛ مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه های بارشی به کشور، گفت: در اکثر مناطق مختلف کشور و طی هفته جاری بارش برف و باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴

پیش بینی آب و هوا ۱۵ بهمن/
نیمه شرقی ۱۰ درجه سردتر می شود/ افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری، خاطرنشان کرد: طی این دو روز نیمه شرقی کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۳ بهمن/
آغاز دور جدید بارش ها در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز دور جدید بارش ها در کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران تا روز سه شنبه هفته جاری در اکثر شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵