خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢

Friday, September 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
تداوم بارندگی ها در کشور/ کاهش ۶ درجه ای دمای هوا طی روزهای آینده
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۴ تا ۶ درجه ای دمای هوا در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: ناپایداری جوی و بارش باران در اغلب شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۵۵

بارندگی در تهران/ هوا خنک می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی دو روز آینده در شهرهای مختلف کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۶:۱۲

بارش باران در شهرهای شمالی و غربی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در ارتفاعات استان های مازندران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۰۹

پایان هفته بارانی در شمال
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: شهرهای شمالی و غربی کشور پایان هفته بارانی خواهند داشت.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۱:۴۱

بارش باران در برخی شهرهای کشور/ وقوع سیل در مناطق کوهستانی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی واقع در شمال تهران و سمنان و خراسان شمالی رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۰۳

بارش باران، تب شهرهای ایران را پایین می آورد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات شرق فارس در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۲۴

تهران خنک می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: دمای هوای تهران ۲ درجه کاهش می یابد و شهروندان تهرانی هوای خنک پایتخت را تجربه خواهند کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲:۱۳

آیا دزدیدن ابرهای ایران صحت دارد؟!
مدیر کل هشدار سریع و پیش‌بینی سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه کشورهای عراق و ترکمنستان، ازبکستان و آسیای میانه درگیر خشکسالی هستند، تاکید کرد: خشکسالی موضوعی نیست که فقط کشور ما با آن مواجه باشد.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۷:۲۵

کاهش ۲ درجه ای دمای هوا/ وقوع طوفان گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش ۲ درجه ای دمای هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: شرق و جنوب شرق در بعضی ساعات با طوفان گرد وخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی همراه خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۱:۵۷

وزش باد شدید و وقوع گرد و غبار در جنوب غرب، جنوب و شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در جنوب غرب، جنوب و شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق باعث خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۴۵

کاهش ۸ درجه ای دمای هوا در تهران و برخی شهرهای شمالی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۸ درجه ای دمای هوای تهران و برخی شهرهای کشور خبر داد و گفت: هفته بارانی در بیشتر شهرهای کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۵:۵۳

کاهش ۸ درجه ای دمای شهرهای شمالی/ پایتخت گرمتر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز یکشنبه برای استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی کاهش دمای ۵ تا ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود، گفت: دمای هوای تهران طی روزهای آتی، افزایش می یابد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۲۰

ورود سامانه بارشی/ پایان هفته بارانی برای ایران
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی در نواحی مرکزی و شرق کشور، شمال کرمان و به صورت پراکنده در غرب و شمال شرق و غرب کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۱۵

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ پایان هفته بارانی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: دمای هوا بین ۷ تا ۱۲ درجه در نیمه شمالی کشور افزایش خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۹

ورود سامانه بارشی جدید به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از غرب به کشور طی روز سه شنبه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۴۳

برف و باران؛ مهمان ایران می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز دوشنبه، موج دیگری از غرب وارد کشور شده و موجب بارش در نوار غربی می شود، ادامه داد: روز سه شنبه گستره فعالیت این سامانه نیمه غربی، برخی مناطق مرکز و شمال شرق می باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۷:۰۰

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف در مناطق شمالی و غرب کشور گفت: بارش ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲

موج بارش ها فردا به ایران می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در استان های نیمه شرقی کشور خبر داد و گفت: طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹

احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی/ کاهش دما در شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی خبر داد و گفت: امروز، کاهش محسوس دما در شرق و جنوب شرق کشور روی می دهد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۴۳

هوای ایران سردتر می شود/ پایان هفته برفی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با کاهش قابل ملاحظه دما بارش برف بیشتر مناطق شمال غرب، غرب، شمال، استان های حاشیه البرز مرکز و شمال شرق کشور را دربرمی گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۵