خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

السبت ٨ صفر ١٤٤٢

Saturday, September 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
پیش بینی آب و هوا ۳۰ مهر/
باران تا پایان هفته مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش باران تا پایان هفته در اکثر شهرهای کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۶:۴۷

پیش بینی ب و هوا ۱۵ مهر/
تداوم بارندگی در شهرهای ایران/ کاهش دما در شهرهای شمالی
مدیر پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی تا پایان هفته در شهرهای مختلف خبر داد و گفت: از امشب تا ظهر سه شنبه در استان های ساحلی خزر، کاهش نسبی دما و در استان های گیلان، غرب مازندران و شرق اردبیل بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۷:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۸ مهر/
آغاز باران پاییزی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان، برخی مناطق کرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی، رگبار باران همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۵۳

پیش بینی آب و هوا ۳۰ شهریور/
کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا/ آغاز بارش های پاییزی
آخرین روز تابستان در سواحل دریای خزر، بارش باران به همراه کاهش نسبی دما و در استان های اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۱:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۲۳ شهریور/
بارش باران در شهرهای شمالی و غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در شهرهای سواحل دریای خزر و شهرهای غربی کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۰۸

پیش بینی آب و هوا ۲۰ مرداد/
بارش باران در شهرهای شمالی و مرکزی/ پدیده گرد و خاک در شرق کشور
بارش پراکنده و وزش باد طی روز دوشنبه همزمان با عید قربان در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و اردبیل، ارتفاعات شمال غرب، زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان و شمال خراسان رضوی ادامه می یابد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۱:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱۲ مرداد/
وزش باد شدید در استان های مرکزی و شرقی کشور/ وقوع پدیده گرد و خاک در ۸ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بعدازظهر و اواخر وقت امروز در استان های قم، قزوین، البرز، مرکزی، شرق یزد، جنوب استان های سمنان و تهران و شمال و شرق اصفهان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۲:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۹ مرداد/
وزش باد شدید در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل ادامه خواهد داشد و در روزهای پنجشنبه و جمعه با افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک در بعضی ساعات وجود دارد.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۴:۲۴

پیش بینی آب و هوا ۵ مرداد/
وزش باد نسبتا شدید در تهران/وقوع پدیده گرد و خاک در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وزش باد نسبتا شدید در تهران و برخی استان های کشور خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۳:۲۸

پیش بینی آب و هوا ۳۰ تیر/
احتمال بارش باران در جنوب و شرق کشور
وظیفه گفت: طی سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، جنوب فارس، شمال و غرب هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۷:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۶ تیر/
تداوم هوای گرم تابستانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: شنبه تا اواسط هفته آینده آسمان صاف و تداوم هوای گرم تابستانی در کل کشور پیش بینی می شود همچنین رشد ابرهای همرفتی در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۵۱

پیش بینی آب و هوا ۲۲ تیر/
وزش باد شدی طی دو روز آینده/ وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار مرزی غرب و جنوب غرب کشور، گفت: یکشنبه و دوشنبه در جنوب استان های سمنان و تهران و یزد، اصفهان، قم و مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید، وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۷:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۱۵ تیر/
پدیده گرد و غبار در نوار شرقی/ وزش باد شدید در ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل تداوم وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۷:۱۳

پیش بینی آب و هوا ۱۱ تیر/
احتمال وزش باد شدید در ۸ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، شمال استان مرکزی و جنوب استان های قزوین، البرز و تهران سرعت وزش باد تشدید می شود که در برخی مناطق باعث وقوع گرد و خاک خواهد شد.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۵ تیر/
تداوم گرما در کشور/ وقوع گرد و خاک در پایتخت و ۶ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور، گفت: طی سه روز آینده برای استان های سمنان، اصفهان، یزد، قم، مرکزی و جنوب استان تهران وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۶:۵۳

پیش بینی آب و هوا ۲۷ خرداد/
وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در مناطق مرکزی کشور یعنی جنوب سمنان، استان اصفهان، یزد، مرکزی، قم و جنوب تهران گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود که پدیده گرد و خاک و انتقال آن از مناطق کویری اطراف به این مناطق دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۵:۲۵

پیش بینی آب و هوا ۲۰ خرداد/
وزش باد شدید در برخی مناطق کشور/ وقوع گرد و خاک در ۳ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:امروز و فردا در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید همراه با گردوخاک رخ خواهد داد که موجب کاهش کیفیت هوا و اختلال در تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۱۳ خرداد/
افزایش دمای هوا تا پایان هفته/ هوای اکثر شهرهای کشور گرمتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود و پیش بینی می کنیم دمای اکثر مناطق کشور افزایش یابد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۱۶ اردیبهشت/
بارش باران در ۸ استان کشور/ تهران گرم تری می شود
وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور، گفت: طی سه روز آینده در استان های شمال غربی و شمال شرقی کشور بارش بارا ن خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۱۱ اردیبهشت/
وزش باد شدید در استان های جنوب شرق کشور/ احتمال وقوع گرد و خاک
وظیفه با اشاره به وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی از بعدازظهر جمعه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و زنجان، گفت: در روزهای آینده در بخش هایی از جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۶:۳۲