خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

السبت ٥ شعبان ١٤٣٩

Saturday, April 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ پایان هفته بارانی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: دمای هوا بین ۷ تا ۱۲ درجه در نیمه شمالی کشور افزایش خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۹

ورود سامانه بارشی جدید به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از غرب به کشور طی روز سه شنبه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۴۳

برف و باران؛ مهمان ایران می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز دوشنبه، موج دیگری از غرب وارد کشور شده و موجب بارش در نوار غربی می شود، ادامه داد: روز سه شنبه گستره فعالیت این سامانه نیمه غربی، برخی مناطق مرکز و شمال شرق می باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۷:۰۰

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف در مناطق شمالی و غرب کشور گفت: بارش ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲

موج بارش ها فردا به ایران می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در استان های نیمه شرقی کشور خبر داد و گفت: طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹

احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی/ کاهش دما در شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی خبر داد و گفت: امروز، کاهش محسوس دما در شرق و جنوب شرق کشور روی می دهد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۴۳

هوای ایران سردتر می شود/ پایان هفته برفی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با کاهش قابل ملاحظه دما بارش برف بیشتر مناطق شمال غرب، غرب، شمال، استان های حاشیه البرز مرکز و شمال شرق کشور را دربرمی گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۵

احتمال وارونگی هوا در کلانشهرها/ بارندگی ها تا یکشنبه ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا اوایل شب، ماندگاری گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بخش های غرب، جنوب غرب و جنوب ادامه دارد و از اواخر وقت به تدریج از غلظت آن کاسته می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۶

ایران سفیدپوش شد
خبرگزاری شبستان: احد وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی فعال از غرب کشور گفت: این سامانه ابتدا غرب، شمال غرب و به تدریج جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی زاگرس را تحت تاثیر قرار می دهد و سبب افزایش ابر، وزش باد شدید، بارش باران و برف و کاهش دما می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۳

باران و برف در شمال و جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش برف در کرمان، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در هرمزگان و بارش پراکنده برف و باران در شرق فارس، نیمه شرقی گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۶

باران و برف در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به روند بارندگی برف و باران در مناطق مختلف کشور گفت: باران و برف طب روزهای آینده کشور را دربر می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۵

بارش برف و باران در شمال و شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه هوای سرد در نیمه شرق کشور، ماندگار خواهد بود و در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور با وزش باد شدید و گرد و خاک همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۷:۴۰

ورود سامانه بارشی/ آغاز بارندگی در شمال و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز در برخی مناقط غرب، شمال غرب، جنوب غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های شمالی و جنوبی البرز، همچنین در استان هرمزگان، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۷:۱۸

پایان هفته بارانی / افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا روز چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت غبار محلی همراه با افزایش آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۷:۰۲

افزایش ۲ درجه ای دمای هوای تهران/ احتمال وقوع غبار صبحگاهی در شهرک های صنعتی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: به دلیل پایداری جو در اغلب مناطق کشور، احتمال تشکیل غبار صبحگاهی در شهرک های صنعتی وجود دارد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۷:۳۵

بارش پاییزی در شمال و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا تداوم فعالیت سامانه بارشی را در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط اردبیل، بخش های شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز به صورت بارندگی خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۳۹

احتمال بارش باران در استان های شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده در نوار شمالی کشور به ویژه استان های مازندران و گلستان طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۶:۳۸

پایان هفته بارانی شمال کشور / احتمال وقوع سیل در برخی مناطق کشور
ضمن تشدید بارش در گیلان، این وضعیت در مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز در استان های تهران، سمنان، قزوین و زنجان رخ می دهد و در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات شرقی تهران و سمنان آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۵:۴۹

آسمان تهران صاف و آفتابی است/ بارش باران در برخی مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت هوای پایتخت در روز برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهوری ایران،گفت: آسمان تهران در روز شنبه صاف، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوای تهران در این روز تغییری ندارد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۷:۵۸

احتمال وقوع طوفان گرد و خاک در شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: وزش باد خیلی شدید در شرق کشور به ویژه منطقه زابل را از دوشنبه تا پایان هفته با طوفان گرد و خاک درگیر خواهد کرد.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۶:۴۸