خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
پیش بینی آب و هوا ۲۹ بهمن/
تداوم بارندگی تا پایان هفته/ هوای کشور سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ورود سامانه بارشی به سواحل دریای خزر و شمال شرق، بارش باران و در مناطق سردسیر و دامنه ها، بارش برف به همراه کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۲۷ بهمن:
بارش باران در شهرهای ایران ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی در کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات و جاده های کوهستانی به صورت برف و کولاک خواهد بود و معابر برخی شهرها دچار آبگرفتگی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۴ بهمن/
پایان هفته بارانی پایتخت/ آغاز دور جدید بارش ها از شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: سامانه بارشی روز شنبه ( ۲۷ بهمن) در کل کشور فعال می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳

پیش بینی آب و هوا ۲۰ بهمن/
موج جدید باراش ها در راه است/ برف و باران ؛ مهمان شهرهای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه های بارشی به کشور، گفت: در اکثر مناطق مختلف کشور و طی هفته جاری بارش برف و باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴

پیش بینی آب و هوا ۱۵ بهمن/
نیمه شرقی ۱۰ درجه سردتر می شود/ افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری، خاطرنشان کرد: طی این دو روز نیمه شرقی کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۳ بهمن/
آغاز دور جدید بارش ها در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز دور جدید بارش ها در کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران تا روز سه شنبه هفته جاری در اکثر شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۳ بهمن/
تداوم آلودگی کلانشهرها/ آغاز بارش های جدید از روز یکشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی کلانشهرها تا روز شنبه خبر داد و گفت: سامانه بارشی جدید از بعدازظهر (شنبه ۶ بهمن) وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۲۵

پیش بینی آب و هوا ۲۴ دی/
هوا ۱۰ درجه سردتر می شود/ بارش برف در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: امشب در مناطق وسیعی از کشور از جمله در تهران باران و برف می‌بارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳

پیش بینی آب و هوا ۱۹ دی/
پایان هفته برفی/ شهرهای شمالی سردتر می شوند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در روز پنجشنبه ( ۲۰ دی) گفت: در این روز در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی بارندگی خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۶

پیش‌بینی آب و هوا ۱۵ دی/
دور جدید بارش‌ها ۱۹ دی آغاز می‌شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به گذر سامانه بارشی از ۱۹ تا ۲۰ دی ماه، گفت: پیش بینی می کنیم در غرب و شمال غرب کشور، دمای هوا ۵ تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۰

تداوم بارندگی ها تا پایان هفته
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه ( ۱۲ دی) به کشور، گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در مناطق مختلف کشور ادامه می یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۵ دی/
آغاز دور جدید بارش ها از روز پنجشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب، گفت: دور جدید بارندگی ها از روز پنجشنبه ( ۶ دی) در شهرهای واقع در غرب، شمال غرب و مرکزی آغاز می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۱:۰۹

پیش بینی آب و هوا ۲۸ آذر/
ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور/ بارندگی ها تا شنبه ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه به کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران و وزش باد در اغلب مناطق کشور طی روزهای پایانی هفته پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۲:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۲۷ آذر/
تداوم بارش برف و باران تا روز جمعه/ مسافران تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه به کشور خبر داد و گفت: بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۷:۰۰

پیش بینی آب و هوا در ۲۱ آذر/
آلودگی در شهرهای بزرگ/ برف و باران در شهرهای غربی و شمالی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پایداری جوی و افزایش آلودگی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی خبر داد و گفت: طی دو روز آینده در استان های شمالی و غربی کشور بارش برف و باران را پیش بینی می کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۹ آذر/
آغاز موج جدید آلودگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره با پایداری جوی در اغلب مناطق کشور، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل پایداری جوی و افزایش غلظت آلاینده ها، در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، کیفیت هوا کاهش می یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۲:۰۹

پیش بینی آب و هوا در ۱۷ آذر
آسمان کشور صاف و آفتابی می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور گفت: روز دوشنبه ( ۱۹ آذر) اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام خواهند داشت.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۳۸

پیش بینی آب و هوا در ۱۴ آذر/
افزایش آلودگی هوا/ باران در راه است
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه (۱۵ آذر) به کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، استان های شمال غرب، غرب و بخش هایی از جنوب غرب، تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۱۰

پیش بینی آب و هوا در ۱۰ آذر
تداوم بارندگی ها/ هموطنان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: غرب کردستان، جنوب غرب آذربایجان غربی و شمال غرب کرمانشاه به دلیل تشدید بارندگی و بارش رگباری باران، افزایش موقت جریان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۳۵

برف و باران تا دو روز دیگر ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور در اواخر روز سه شنبه، گفت: بارندگی ها تا دو روز آینده در مناطق مختلف کشور به صورت برف و باران ادامه دارد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۰۱