خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

الأحد ٧ ربيع الثاني ١٤٤٠

Sunday, December 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احد وظیفه
پیش بینی آب و هوا در ۲۱ آذر/
آلودگی در شهرهای بزرگ/ برف و باران در شهرهای غربی و شمالی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پایداری جوی و افزایش آلودگی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی خبر داد و گفت: طی دو روز آینده در استان های شمالی و غربی کشور بارش برف و باران را پیش بینی می کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۱۹ آذر/
آغاز موج جدید آلودگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره با پایداری جوی در اغلب مناطق کشور، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل پایداری جوی و افزایش غلظت آلاینده ها، در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، کیفیت هوا کاهش می یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۲:۰۹

پیش بینی آب و هوا در ۱۷ آذر
آسمان کشور صاف و آفتابی می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور گفت: روز دوشنبه ( ۱۹ آذر) اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام خواهند داشت.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۳۸

پیش بینی آب و هوا در ۱۴ آذر/
افزایش آلودگی هوا/ باران در راه است
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه (۱۵ آذر) به کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، استان های شمال غرب، غرب و بخش هایی از جنوب غرب، تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۱۰

پیش بینی آب و هوا در ۱۰ آذر
تداوم بارندگی ها/ هموطنان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: غرب کردستان، جنوب غرب آذربایجان غربی و شمال غرب کرمانشاه به دلیل تشدید بارندگی و بارش رگباری باران، افزایش موقت جریان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۳۵

برف و باران تا دو روز دیگر ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور در اواخر روز سه شنبه، گفت: بارندگی ها تا دو روز آینده در مناطق مختلف کشور به صورت برف و باران ادامه دارد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۰۱

برف و باران ادامه دارد/ زنجیر چرخ همراه داشته باشید
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور، از هموطنان خواست تا به توصیه های ایمنی توجه داشته باشند و زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی برای تردد در جاده های برفگیر و کوهستانی همراه داشته باشند.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۴۴

پایان هفته برفی و بارانی برای ایران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور، روزهای پنجشنبه و جمعه استان های واقع در شمال غرب، شاهد بارش باران خواهند بود که در مناطق کوهستانی بارش به صورت برف است.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۱:۴۴

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی:
تداوم بارندگی ها با ورود سامانه بارشی جدید/ احتمال وقوع سیل در برخی مناطق
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از امروز به کشور و تداوم بارش ها در مناطق مختلف، نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار داد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۰:۴۵

کاهش ۱۰ درجه ای دما در شمال کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود هوای سرد به کشور، گفت: دمای هوا در شهرهای شمالی کشور طی دو روز آینده ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد و این سرمای هوا تا اواسط هفته آینده تداوم دارد.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۴:۱۹

تداوم باران در ۸ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از تداوم باران در استان های خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی، شرق و شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، یزد، هرمزگان، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۴:۰۴

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور:
آغاز دور جدید بارندگی ها در کشور/ پایان هفته بارانی
احد وظیفه از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب به کشور خبر داد و گفت: پایان هفته در استان های شمالی و غربی کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۲:۰۷

تداوم بارندگی های پاییزی/ فعال شدن سامانه بارشی در نیمه غربی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: روز پنجشنبه و به ویژه در روز جمعه، سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال خواهد بود.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۵:۰۱

آغاز بارندگی ها از چهارشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی در نیمه غربی کشور از روز چهارشنبه (۲۵ مهر) خبر داد و گفت: بارندگی ها تا پایان هفته ادامه دارد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۱۳

تداوم بارندگی ها در کشور/ کاهش ۶ درجه ای دمای هوا طی روزهای آینده
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۴ تا ۶ درجه ای دمای هوا در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: ناپایداری جوی و بارش باران در اغلب شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۵۵

بارندگی در تهران/ هوا خنک می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی دو روز آینده در شهرهای مختلف کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۶:۱۲

بارش باران در شهرهای شمالی و غربی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در ارتفاعات استان های مازندران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۰۹

پایان هفته بارانی در شمال
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: شهرهای شمالی و غربی کشور پایان هفته بارانی خواهند داشت.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۱:۴۱

بارش باران در برخی شهرهای کشور/ وقوع سیل در مناطق کوهستانی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی واقع در شمال تهران و سمنان و خراسان شمالی رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۰۳

بارش باران، تب شهرهای ایران را پایین می آورد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات شرق فارس در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۲۴