خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, January 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرداری منطقه 11
۱۷۸ ساختمان ناایمن در منطقه ۱۱ وجود دارد
ایمن سازی ۱۷۸ ساختمان نا ایمن در بخش مرکزی پایتخت، با درس آموزی از حادثه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۵ که در ساختمان ۵۰ ساله پلاسکو اتفاق افتاد؛ از سوی شهرداری منطقه ۱۱ در حال پیگیری است.

۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۴:۵۱

آلودگی صوتی مراکز درمانی و آموزشی در مرکز پایتخت کنترل می شوند
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: بروز رساني اطلاعات مكاني مراكز درماني و آموزشي به منظور راهكار هاي كنترلي آلودگي صوتي در آذر ماه انجام شد.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۵:۰۴

یمن سازی زمین های بازی کودکان در بوستا ن های منطقه ۱۱ آغاز شد
شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: با آغاز ایمن سازی زمین های بازی کودکان بر اساس استانداردهای ایمنی HSE، تمامی زمین های بازی در بوستان های این منطقه دارای شناسنامه ایمنی خواهند شد.

۱۳۹۸/۹/۲۶ - ۱۴:۴۷

در محله های مرکزی شهر تهران انجام شد:
مناسب سازی معابر و ایستگاه های بی آر تی ، بوستان ها و... برای استفاده معلولان
شهردار منطقه ۱۱ به تشریح اقدامات انجام شده برای مناسب سازی معابر و اماکن عمومی با هدف سهولت تردد و حضور افراد دارای معلولیت در سطح شهر پرداخت.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۱:۳۸

روز جمعه ۱۵ آذر برگزار خواهد شد:
همایش بزرگ دوچرخه سواری ۲هزار دانشجو و دانش آموز در خیابان های مرکز پایتخت
شهردار منطقه ۱۱ تهران از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور بیش از ۲هزار دانشجو و دانش آموز در روز جمعه ۱۵ آذر ماه در خیابان های مرکز شهر تهران خبر داد.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۵:۰۱

در نشست ستاد باز آفرینی منطقه ۱۱ مطرح شد:
برنامه ریزی توسعه محله ای با واگذاری مسئولیت ها به مردم
شهردار منطقه ۱۱ در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار در منطقه ۱۱ که با محوریت توسعه محله ای برگزار شد؛ فراهم آوری زیر ساخت ها و واگذاری مسئولیت های اجتماعی به هیئت امنای محلی و مردم را از مهم ترین ویژگی های برنامه توسعه محلات عنوان کرد.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۴:۰۴

مناسبت هفته وحدت برگزار می شود:
اجرای ۱۶ نمایش در محوطه باز تئاتر شهر از امروز
به مناسبت هفته وحدت، ۱۶ برنامه های نمایشی از روز سه شنبه ۲۱آبان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری منطقه ۱۱ در پهنه فرهنگ و هنر رودکی محوطه تئاتر شهر به اجرا در می آید.

۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۴:۴۴

آغاز ۲ پروژه محله ای در بافت فرسوده بخش مرکزی شهر تهران
شاه حسینی از آغاز پروژه های سازمان نوسازی شهر تهران در بافت فرسوده محله های مرکزی شهر تهران با هدف بهسازی بافت فرسوده، بهبود فضای بی دفاع شهری وتوسعه عمرانی حاشیه میدان راه آهن خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۴:۱۰

دریافت جایزه بین المللی خشت طلایی تهران توسط شهرداری منطقه ۱۱
شهرداری منطقه ۱۱ در چهارمین دوره خشت طلایی تهران که همزمان با روز جهانی شهرها در برج میلاد برگزار شد؛ موفق به دریافت جایزه این رویداد بین المللی از میان ۵۰۰ پروژه داخلی و خارجی شد.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۴:۱۸

تقدیر از برترین های منطقه ۱۱ در جشنواره «تهران، شهری که من دوست دارم»
در مراسمی که با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱ و رئیس اداره آموزش های شهروندی این منطقه برگزار شد؛ از برترین نقاشی های کودکانه در جشنواره " تهران، شهري كه من دوست دارم" تقدیر و قدردانی شد.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۴:۱۸

آمادگی در محله های مرکزی شهر تهران برای بارش های فصلی
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۱۱ از آمادگی نیرو و تجهیزات این منطقه در مقابل بحران های احتمالی بارش های پاییزی در سطح محلات مرکزی پایتخت خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۱۳:۰۲

به مناسبت بزرگداشت هفته تهران انجام می شود :
شاهنامه‌خوانی در کافه‌های پهنه رودکی
مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۱ از اجرای ویژه‌برنامه شاهنامه‌خوانی به مناسبت گرامیداشت هفته تهران در کافه‌های پهنه رودکی خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۲۵

به مناسبت هفته گردشگری؛
تورهای تهرانگردی در بافت تاریخی محله های طهران قدیم برگزار می شود
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از برگزاری تورهای تهرانگردی در محله های تاریخی طهران قدیم به مناسبت هفته گردشگری و همزمان با "هفته تهران" خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۰۸:۳۸

برنامه های «هفته تهران» در محله های طهران قدیم تشریح شد
در آستانه فرا رسیدن ۱۴ مهر و "روز تهران"، برنامه های ویژه ای با هدف معرفی تاریخ ، فرهنگ و هویت محله های طهران قدیم که در حصار ناصری واقع شده اند؛ از سوی شهرداری منطقه ۱۱ به اجرا در می آید.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۰:۲۲

اولین کافه گالری در پهنه فرهنگ و هنر رودکی افتتاح شد
اولین کافه گالری هنر به‌عنوان پاتوق ادبی و هنری در همسایگی تالار وحدت واقع در محدوده پهنه فرهنگی رودکی منطقه ۱۱ تهران به نام کافه گالری رودکی افتتاح شد.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۲:۴۱

به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان؛
همایش هزار نفری ناشنوایان شهر تهران در بوستان رازی برگزار شد
به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان، از سوی شهرداری منطقه ۱۱ با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران همایش بزرگ ناشنوایان با حضور بیش از یک هزار نفر در بوستان رازی برگزار شد.

۱۳۹۸/۷/۶ - ۱۶:۴۳

باحضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران انجام شد:
ارزیابی دستاوردها، اقدامات و برنامه های محیط زیستی شهرداری منطقه ۱۱
ارزیابی دستاوردها، اقدامات و برنامه های محیط زیستی شهرداری منطقه ۱۱ با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۱ برگزار شد.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۶:۰۷

همزمان با آغاز ماه محرم؛
ویژه برنامه های مذهبی محله های مرکزی شهر تهران تشریح شد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از برگزاری برنامه های مذهبی همزمان با آغاز دهه اول ماه محرم در سطح محله های مرکزی پایتخت خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۵:۵۳

در معابر مرکزی شهر تهران آغاز شد ؛
اجرای طرح پارکینگ مکانیزه و ساماندهی توقف های حاشیه ای موتورسیکلت
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ از آغاز اجرای طرح پارکینگ مکانیزه و ساماندهی توقف های حاشیه ای موتور سیکلت ها در مراکز پرتجمع مرکز شهر تهران خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۵:۳۹

آغاز بررسی اقدامات مدیریت ایمنی و محیط زیست در بخش مرکزی شهر تهران
ممیزی و ارزیابی اقدامات انجام شده شهرداری منطقه ۱۱ در خصوص مدیریت ( HSE) امروز از سوی شرکت QMS با هدف كاهش خطرات ناشي از فعاليت پيمانكاران، پیش گیری از حوادث احتمالی، افزايش ضريب ايمني، سلامت و ارتقای امنیت شهروندی آغاز شد.

۱۳۹۸/۶/۳ - ۱۵:۰۶