خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

الأحد ٠ جمادى الأولى ١٤٤٣

Sunday, December 5, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بچه های مسجد
پویش ملی «از تبار زینب(س)» با محور فعالیت‌ بچه‌های مسجد در دوران کرونا برگزار می‌شود
پویش ملی «از تبار زینب(س)» ویژه انتشار گزارش، عکس، کلیپ از فعالیت‌های کرونایی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور برگزار می‌شود.

۱۴۰۰/۹/۱۴ - ۱۱:۲۴

کانون امام خمینی(ره) رودبار کانون برتر گیلان در سومین رویداد ملی فهما
شیرزاد با اشاره به کسب حدود ۱۴ هزار امتیاز در رویداد ملی فهما از برتری کانون امام خمینی(ره) رودبار در بین کانون‌های مساجد گیلان خبرداد.

۱۴۰۰/۹/۱۴ - ۱۰:۴۷

کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) گندمان در صدر فهمای ۱۴۰۰
کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) گندمان با برگزاری فعالیت ها و برنامه های متنوع فرهنگی هنری و ثبت در سامانه بچه های مسجد تا امروز یکشنبه ۱۴ آذر موفق به کسب ۱۴ هزار ۲۰۰ امتیاز در بین کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری شده است.

۱۴۰۰/۹/۱۴ - ۱۰:۰۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
مسابقات مدهامتان یک رویداد بزرگ قرآنی در سطح کشور است
شریفی گفت: مسابقات مدهامتان یک رویداد بزرگ قرآنی در سطح کشور است که تاکنون توانسته است نوجوانان و جوانان نخبه قرآنی زیادی را در سطح کشور شناسایی کند.

۱۴۰۰/۹/۱۳ - ۰۹:۱۱

شبستان گزارش می‌دهد
کانونی که بچه‌های مسجد را در علم و کارآفرینی توانمند کرده است
کانون فرهنگی هنری «عصر انتظار» با برگزاری دوره‌های کمک آموزشی، توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و مهارت‌آموزی برای اشتغال و کارآفرینی توانسته بچه‌های مسجد را در حوزه علم و اشتغال توانمند و موفق کند.

۱۴۰۰/۹/۱۳ - ۰۸:۳۶

سامانه ملی فهما رقابت سالمی بین کانون های مساجد ایجاد کرده است
حبیبی خویی بابیان اینکه طی این سال ها اخیر برخی از کانون‌ها به صورت نیمه فعال یا بعضا تعطیل بودند اظهار داشت: در این راستا برای ساماندهی کانون ‌های سامانه ملی فهما «فرهنگی هنری مساجد ایران» ایجاد شد.

۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۰۸:۳۱

مسابقات مدهامتان بستر مناسبی برای ورود قرآن دوستان به عرصه های رقابت است
معاون قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریز گفت: قرآن کریم، نسخه شفابخش بشریت و نورهدایت درظلمت کده دردآور و دهشتناک کنونی است.

۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۴:۰۴

مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما؛
امروز کانون‌های مساجد در سطح کشور شناخته شده‌اند
براتی در نشست مشترک با مدیر و کارشناسان ستاد فهما استان البرز گفت: فعالیت در عرصه مسجد یک توفیق است و ما امروز شاهد معرفی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سطح رسانه ملی به منظور آشنایی هرچه بیشتر مردم با فعالیت‌های بچه‌های مسجد هستیم.

۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۱:۰۸

مدیر کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) هفشجان:
۸۷۴ عضو توسط کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) در سامانه فهما ثبت شده است
کیوانی گفت: کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) هفشجان دارای ۸۷۴ عضو و همچنین ۱۵ هزار و ۲۹۲ امتیاز در سامانه بچه های مسجد کسب کرده است.

۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۰:۳۱

شبستان از فعالیت‌های کتابخوانی در یک کانون روستایی گزارش می‌دهد
کانونی مسجدی که اهالی روستای عصمت آباد را کتابخوان حرفه‌ای کرده است
کانون فرهنگی هنری باقرالعلوم(ع) با طرح‌هایی همچون «یک زنگ با کتاب»،«دوشنبه‌ها با کتاب» و «کاروان کتاب» توانسته فضای مطالعاتی را در روستای عصمت آباد شهرستان بوئین زهرا ایجاد کند. ارائه مشاوره مدیریت استرس از دیگر فعالیت‌های این کانون است.

۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۰۸:۵۶

مدیر کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) هفشجان:
مسابقه نقاشی «عاشقان وطن، از علم تا شهادت» در کتابخانه دین و دانش هفشجان
کیوانی از برگزاری مسابقه نقاشی ويژه شهدای هسته‌ای و به مناسبت بزرگداشت مقام شهدای هسته ای به ویژه شهید محسن فخری زاده مهابادی با عنوان «عاشقان وطن، از علم تا شهادت» در کتابخانه دين و دانش هفشجان خبر داد.

۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۰۸:۲۷

درخشش عضو کانون کریم آل طه شهر بن در جشنواره ملی نوجوان برگزیده سال
«غزل علی بیگی» عضو کانون فرهنگی هنری کریم آل طه شهر بن در جشنواره ملی نوجوان برگزیده سال در بخش گویندگی و اجرا رتبه سوم کشوری را کسب کرد.

۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۱:۰۳

شبستان گزارش می‌دهد
اتفاقات مبارکی که بچه‌های مسجد در روز ارادت به امام جواد(ع) رقم زده‌اند
«روز ارادت به امام جواد(ع)» در حالی به یک سالگی رسیده است که به همت بچه‌های مسجد و به نام نامی حضرت جوادالائمه(ع) اتفاقات مبارکی ازجمله آزادسازی زندانیان معسر، حمایت از کودکان کار، رسیدگی به محرومان و طرح نذر خون رخ داده است.

۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۰:۵۴

قرآن آموزان کانون مهرپویان مهیای حضور در مسابقات قرآنی مدهامتان
بهارلویی بابیان اینکه قرآن آموزان کانون فرهنگی هنری مهرپویان مهیای حضور در مسابقات قرآنی مدهامتان هستند گفت: اعضای این کانون با حضور مستمر در کلاس های قرآنی خود را برای حضور در مسابقات قرآنی مدهامتان آماده کرده اند.

۱۴۰۰/۹/۹ - ۰۹:۴۱

مدیرمسئول کانون امام علی (ع) گندمان:
جذب حداکثری جوانان به مسجد مهمترین برنامه کانون امام علی (ع) گندمان است
غیاثی جذب حداکثری جوانان به مسجد را یکی از مهمترین برنامه های کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) شهر گندمان عنوان کرد و گفت: راه اندازی صندوق قرض الحسنه در مسجد به منظور اعطای تسهیلات برای افراد نیازمند و اعضای کانون از دیگر برنامه های این کانون است.

۱۴۰۰/۹/۹ - ۰۹:۲۹

مدیر مسئول کانون آیت الله کاشانی فرخشهر:
۲۶۳ نفر از جوانان شهر فرخشهر عضو کانون آيت الله کاشانی هستند
شاه قلیان تعداد اعضای کانون فرهنگی هنری آيت الله کاشانی شهر فرخشهر را ۲۶۳ نفر عنوان کرد و گفت: همه اعضای این کانون در برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی حضوری فعال دارند.

۱۴۰۰/۹/۹ - ۰۹:۰۸

مدیر ستاد فهمای استان سیستان و بلوچستان:
وحدت محور فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سیستان و بلوچستان است
حجت‌الاسلام پودینه گفت: قرآن و مسجد، محور وحدت ما هستند بر همین اساس ما فعالیت‌ها و نشست‌ها را در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سیستان و بلوچستان با موضوع تقویت وحدت برگزار می‌کنیم.

۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۳:۲۲

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بازدید از خبرگزاری شبستان؛
ارزش‌مدار شدن جامعه نیازمند مسجدمحوری است
عزیزی با مطلوب ارزیابی کردن عملکرد خبرگزاری شبستان در حوزه مسجد و فعالیت‌های دینی، گفت: همه تلاش‌های ما در نظام باید بر اساس ارزش مداری باشد و برای تحقق ارزش‌مداری باید مسجدمحوری را تحقق بخشیم.

۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۱:۱۵

به همت کانون آیت الله کاشانی فرخشهر:
اکران رایگان فیلم «منصور» در مسجد امام حسن مجتبی (ع) فرخشهر
فیلم سینمایی منصور، روایتگر بخشی از زندگی شهید منصور ستاری، به همت کانون فرهنگی هنری آیت الله کاشانی به صورت رایگان برای بچه های مسجد و عموم مردم در مسجد امام حسن مجتبی (ع) فرخشهر اکران می شود.

۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۰:۵۴