خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمپ های ترک اعتیاد
نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد بیشتر می شود
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازرسی و نظارت از کمپ های ترک اعتیاد در استان بیشتر می شود و عملکردها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵

مجتمع بهاران
مجتمع بهاران محلی برای بهبود یافتگان از دام اعتیاد هست که بعد ازگذراندن دوره نقاهت این افراد مهارتی را آموزش دیده و در همانجا مشغول به کار شده و حقوق دریافت می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۹

ضرورت نظارت بر «کمپ های ترک اعتیاد» در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه مصرف مواد مخدر یک بلای خانمان سوز است بر ضرورت نظارت بر «کمپ های ترک اعتیاد» در استان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۰۷:۴۸

پرداخت ۹۵۲ میلیون ریال یارانه به مراکز ترک اعتیاد استان ایلام
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگي و پيشگيري اداره كل بهزيستي ايلام، از پرداخت ۹۵۲ میلیون ریال یارانه به مراکز ترک اعتیاد این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۹:۴۹

مشاور رییس سازمان نظام روانشناسی در گفتگو با شبستان:
کتک درمانی در کمپ های ترک اعتیاد/ قانون منطقی و علمی بر درمان معتادان حاکم نیست
خبرگزاری شبستان: مشاور رییس سازمان نظام روانشناسی در امور مرکز مشاوره با بیان اینکه قانون منطقی و علمی بر درمان معتادان حاکم نیست گفت:در یکی از کمپ ها از شیوه کتک درمانی برای ترک معتادان استفاده می کردند یعنی معتاد را به شدت می زدند تا ترک کند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۵