خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرستان فلاورجان
موسوی لارگانی:
ناله باغداران فلاورجان بلند است/احیای زاینده رود یعنی رفع مشکلات استان
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از خبرنگاران شهرستان فلاورجان در انعکاس مشکلات این شهرستان، بیکاری، آلایندگی و کم آبی را از معضلات مهم برشمرد که خسارات جبران ناپذیری را به بار آورده است.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۰۸

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی تا پایان مرداد تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۴:۲۳

پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی تا پایان مرداد تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی تا پایان مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۴:۳۶

استفاده از ظرفیت مساجد برای پیشگیری از اعتیاد
خبرگزاری شبستان:فرماندار فلاورجان گفت: از ظرفیت مساجد شهرستان فلاورجان برای پیشگیری از اعتیاد استفاده می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۳:۰۸

پنجاه و چهارمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و با تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۰:۳۲

۷۳درصد از مردم فلاورجان الگوی مصرف آب را رعایت می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره آب روستایی شهرستان فلاورجان همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آّب در نشست خبری از رعایت الگوی مصرف آب در این شهرستان به میزان ۷۳ درصد خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۵:۰۶

طلاق در صدر معضلات فلاورجان/دادگستری فلاورجان با کانون های مساجد تفاهم نامه امضا می کند
خبرگزاری شبستان: رییس دادگستری شهرستان فلاورجان به آمار نگران کننده طلاق در این شهرستان اشاره کرد و از انعقاد تفاهم نامه با آموزش و پرورش و کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان به منظور پیشگیری از جرائم خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۳:۱۴

با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان/
دفتر کانون آگهی و تبلیغات «نبض رسانه» افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) دفتر کانون آگهی و تبلیغات نبض رسانه شهر کلیشاد و سودرجان با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان افتتاح شد.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۵:۵۵

به منظور ترویج اهداف انقلاب اسلامی در فضای مجازی/
پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از برگزاری پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی به منظور ترویج اهداف انقلاب اسلامی در فضای مجازی خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۴:۲۳

پایگاه الکترونیک جشنواره «جهاد مجازی» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با میلاد حضرت قائم(عج) و تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار طلاب و روحانیون استان تهران با معظم له پیرامون آماده شدن برای جهاد در فضای مجازی پایگاه الکترونیکی جشنواره «جهاد مجازی» رونمایی شد.

۱۳۹۵/۳/۱ - ۱۲:۰۳

فرخوان پنجمین جشنواره ملی جهاد مجازی منتشر شد
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری مهدی موعود(عج) حسین آباد و دبیر جشنواره ملی جهاد مجازی، از برگزاری پنجمین دوره جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی خبر داد.

۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۳:۵۵

همایش نکوداشت کانون های فرهنگی هنری مساجد فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان:همایش دهه نکوداشت کانون مساجد با حضور مسئولان و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان فلاورجان برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۲

سند چشم انداز کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شهرستان فلاورجان تنظیم شد
خبرگزاری شبستان: رییس اداره بهزیستی و رییس کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فلاورجان از تنظیم سند چشم انداز سه ساله این شهرستان به منظور پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۲:۱۱

تاکید بر اتحاد فعالان فرهنگی در مساجد
خبرگزاری شبستان: آیین گرامی داشت میلاد حضرت زینب کبری(س) با حضور مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان فلاورجان، ائمه جماعات، مداحان و فرماندهان پایگاه بسیج برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۸

آیین اختتامیه و اهدای جوایز چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام الله دهه فجر آیین اختتامیه و اهدای جوایز چهارمین جشنواره کشور وبلاگ نویسی جهاد مجازی در شهرستان فلاورجان برگزار شد و از فرماندار این شهرستان تقدیر شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۰

همزمان با نهمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف؛
پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان همزمان با نهمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف این شهرستان به ریاست امام جمعه فلاورجان برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۷

به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
ساختمان مرکز تخصصی مهدویت شهرستان فلاورجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: ساختمان مرکز تخصصی مهدویت شهرستان فلاورجان با حضور مسئول بنیاد مهدویت استان اصفهان همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱

بانوی نیکوکار مهریه خود را وقف امور قرآنی کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: بانوی نیک اندیش فلاورجانی مهریه خود را وقف امور قرآنی کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۲:۱۴