خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه زنجان
امام جمعه زنجان؛
قرآن کریم دربرگیرنده تمام برنامه های هدایتی بشریت است
امام جمعه زنجان از قرآن کریم به عنوان یکی از کامل ترین برنامه ها و از پیامبر گرامی اسلام به عنوان کامل ترین الگوی معرفی شده و در برگیرنده تمام مطالب هدایتی برای بشریت یاد کرد.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۹:۱۴

با حکمی از سوی آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی انجام شد؛
انتصاب امام جمعه زنجان، به عنوان مسؤول دفتر نمايندگی ولی فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامی استان زنجان
با حکمی از سوی آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، آیت‌الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان به عنوان مسؤول دفتر نمايندگی ولی فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامی استان زنجان منصوب شد.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۴۹

ضرورت وحدت حوزه و دانشگاه/ دشمن به دنبال بهانه برای ضربه زدن به نظام است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه نباید به دشمن اعتماد کرد گفت: دشمن تلاش می کند به بهانه های متعدد به کشور ضربه بزند این درحالی است که حتی در مذاکرات دشمن پای بند امضای خود نیز نخواهد ماند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۴۵

امام جمعه زنجان؛
محققان و مفسران قرآنی از تحقیقات و تفاسیر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بهره مند شوند
امام جمعه زنجان بر ضرورت بهره گیری محققان و مفسران قرآنی از تحقیقات و تفاسیر مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مباحث دینی و قرآنی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۶

امام جمعه زنجان؛
حرکات دانشجویی در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور باشد
امام جمعه زنجان گفت: حرکات دانشجویی باید با شناخت اهداف نظام، انقلاب و پایبندی به نظام و انقلاب در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی باشد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۲۰

تاکید امام جمعه زنجان بر تقویت بیداری اسلامی و جبهه مقاومت
امام جمعه زنجان با تاکید بر تقویت بیداری اسلامی و جبهه مقاومت گفت: تنها راه نجات جهان اسلام، وحدت است.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۳:۵۵

امام جمعه زنجان؛
هرکس دل در گرو انقلاب و نظام دارد، بسیجی است
امام جمعه با یادآوری اینکه بصیرت و دشمن شناسی از دیگر ویژگی‌های بسیج است، گفت: بسیج در عرصه محرومیت‌زدایی و امداد در زلزله‌ها و عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۴:۰۶

امام جمعه زنجان؛
رواج حرمت شکنی به بهانه نگاه جناحی زیبنده جامعه اسلامی نیست
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: متاسفانه حرمت شکنی روز به روز به بهانه نگاه جناحی افزایش می یابد که زیبنده جامعه اسلامی نیست.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۰:۴۶

امام جمعه زنجان؛
دشمن به دنبال تفرقه افکنی بین شیعه و سنی است
امام جمعه زنجان با تاکید بر ضرورت وحدت بین مسلمانان گفت: دشمن تلاش می کند تا بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کند که باید مسلمانان در این زمینه هوشیار باشند.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۴:۱۶

امام جمعه زنجان:
وجود خیریه‌هایی همچمون مهرانه، مایه سربلندی استان زنجان است
امام جمعه زنجان گفت: خوشبختانه در زنجان خیریه های خوبی فعالیت دارند که وجودشان مایه سربلندی است و در بین آنها مهرانه رنگ وبوی دیگری دارد و در بین مردم محبوب و خوشنام است.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۱:۴۸

امام جمعه زنجان؛
شعار«مرگ برآمریکا» همچون ذکر«لا اله الا الله» از یاد مسلمانان نخواهد رفت
امام جمعه زنجان با تقدیر از مردم استان زنجان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: شعار«مرگ بر آمریکا» همچون ذکر «لا اله الا الله» از یاد مسلمانان نخواهد رفت.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۴:۲۷

امام جمعه زنجان؛
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان موجب خفت و خواری استکبار جهانی می شود
امام جمعه زنجان حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را موجب سرخوردگی استکبار خواند و گفت: حضور پرشور مسلمانان در پیاده روی اربعین موجب خفت و خواری استکبارشد.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۰:۴۳

دعوت امام جمعه و استاندار زنجان از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به همراه استاندار زنجان با صدور بیانیه ای مشترک در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی این روز را جزو اصول خدشه ناپذیر ملت ایران توصیف و بر حضور باشکوه مردم تاکید کردند.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۳:۱۱

امام جمعه زنجان؛
امنیت و آرامش حاکم بر مرزهای کشور را مدیون مدافعان حرم هستیم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به پیاده‌روی اربعین با حضور ۲۲ میلیون نفر در کربلا اشاره کرد و گفت: امنیت و آرامش این حضور را مدیون مدافعان حرم هستیم.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۵۹

امام جمعه زنجان؛
تدوین سند جامع تحول تمدن اسلامی، افق روشنی از آینده ایران است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به تدوین سند جامع تحول تمدن اسلامی به دست دانشمندان و با هدایت رهبری گفت: این سند افق روشنی از آینده ایران است.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۴:۱۱

تاکید امام جمعه زنجان بر تشکیل کارگروه‌ فراخوان رهبری با موضوع سبک زندگی ایرانی- اسلامی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت تشکیل کارگروه‌ فراخوان مقام معظم رهبری با موضوع سبک زندگی ایرانی- اسلامی با حضور صاحب‌نظران و اندیشه‌ورزان استان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۵۷

امام جمعه زنجان:
زائران اربعین حسینی رفتار وحدت بخش مسلمانان را به جهانیان نشان خواهند داد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خطاب به زائران اربعین حسینی گفت: زائران باید ضمن حفظ شأن جمهوری اسلامی به قوانین کشور عراق احترام بگذارند و رفتار وحدت بخش مسلمانان را به جهانیان نشان دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۲۳

امام جمعه زنجان؛
نیروی انتظامی در برقراری امنیت استان کارنامه درخشانی دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه امنیت حاکم بر استان نتیجه تلاش این نیروهای خدوم است، ادامه داد: نیروی انتظامی استان زنجان کارنامه درخشانی در تامین امنیت استان دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۳:۰۳

امام جمعه زنجان؛
برپایی نمایشگاه کتاب رویداد بزرگ فرهنگی استان زنجان به شمار می آید
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برپایی نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور را یک رویداد بزرگ فرهنگی برای استان خواند.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۲۰:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد؛
توجه به اخلاق، تربیت و مهارت آموزی در کنار تحصیل دانش آموزان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت توجه به اخلاق، تربیت و مهارت آموزی در کنار تحصیل دانش آموزان در مدارس استان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۰۷