خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه زنجان
امام جمعه زنجان:
زائران اربعین حسینی رفتار وحدت بخش مسلمانان را به جهانیان نشان خواهند داد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خطاب به زائران اربعین حسینی گفت: زائران باید ضمن حفظ شأن جمهوری اسلامی به قوانین کشور عراق احترام بگذارند و رفتار وحدت بخش مسلمانان را به جهانیان نشان دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۲۳

امام جمعه زنجان؛
نیروی انتظامی در برقراری امنیت استان کارنامه درخشانی دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه امنیت حاکم بر استان نتیجه تلاش این نیروهای خدوم است، ادامه داد: نیروی انتظامی استان زنجان کارنامه درخشانی در تامین امنیت استان دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۳:۰۳

امام جمعه زنجان؛
برپایی نمایشگاه کتاب رویداد بزرگ فرهنگی استان زنجان به شمار می آید
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برپایی نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور را یک رویداد بزرگ فرهنگی برای استان خواند.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۲۰:۳۷

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد؛
توجه به اخلاق، تربیت و مهارت آموزی در کنار تحصیل دانش آموزان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت توجه به اخلاق، تربیت و مهارت آموزی در کنار تحصیل دانش آموزان در مدارس استان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۰۷

دفاع مقدس؛ غرور ملی ایران است/ ایران در اوج اقتدار نظامی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان رمز ماندگاری و اقتدار ایران اسلامی را پیروی از ولایت فقیه و بصیرت در برابر توطئه های دشمنان خواند و گفت: دفاع مقدس بیانگر غرور ملی ایران است.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۱:۳۷

امام جمعه زنجان؛
تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی با رواج بدبینی در بین مردم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی با ترویج ناامیدی و بدبینی اشاره کرد و گفت: مردم باید از نقشه های دشمن آگاه باشند.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۵۸

به امامت آیت الله خاتمی؛
نماز ظهر عاشورا در زنجان اقامه شد
نماز ظهر عاشورا به یاد آخرین نماز امام حسین(علیه السلام) در عاشورا با حضور جمع کثیری از عزاداران زنجانی در میدان انقلاب اقامه شد.

۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۳:۲۸

امام جمعه زنجان؛
زدودن خرافات از جلسات بانوان از برکات حوزه های علمیه خواهران در زنجان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: یکی از برکات حوزه های علمیه خواهران زدودن خرافات در جلسات بانوان است که بسیار گسترده تر از جلسات آقایان است.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۸:۰۱

امام جمعه زنجان؛
پیروی از راه سالار شهیدان و تاسی از مکتب عاشورا رمز ماندگاری انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان مقاومت انقلاب اسلامی ایران در برابر استکبار جهانی به جهت تاسی از مکتب عاشوراست و رمز ماندگاری انقلاب پیروی از راه سالار شهیدان است.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۳۳

امام جمعه زنجان؛
همراهی مردم با دولت برای حل مشکلات کشور لازم است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه اجازه بدبینی مردم نسبت به اقدامات دولت را ندهیم، گفت: برای حل مشکلات کشور باید مردم و دولت همراه شوند.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۰۰

امام جمعه زنجان؛
تاثیر مثبت طرح پیوند مسجد و مدرسه بر سلامت روحی دانش آموزان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان طرح پیوند مدرسه و مسجد ابتکاری است که تاثیر مثبتی بر سلامت روحی دانش آموزان دارد.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۲:۱۳

امام جمعه زنجان؛
سهم کتاب در سبد خانوارهای ایرانی اندک است/ نمایشگاه کتاب فرصتی برای ترویج آگاهی و دانایی در جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه با انتقاد از اینکه سهم کتاب در سبد خانوارهای ایرانی اندک است، گفت: از نمایشگاه کتاب باید به عنوان فرصتی برای ترویج آگاهی و دانایی در جامعه استفاده کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۳۴

امام جمعه زنجان؛
جنگ رسانه ای، ترفند دشمن برعلیه ایران است
امام جمعه زنجان با بیان اینکه جنگ رسانه ای، ترفند دشمن برعلیه ایران است، گفت: دشمن تلاش می کند تا بین مردم ناامیدی و بدبینی نسبت به دولت، نظام و انقلاب ایجاد کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۵:۰۶

امام جمعه زنجان؛
ملت ولایتمدار ایران در خط مقدم صف آرایی دشمنان برعلیه انقلاب هستند
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان به صف آرایی دشمنان برعلیه انقلاب اشاره کرد و گفت: ملت ولایتمدار ایران همواره در خط مقدم این صف آرایی هستند.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۴:۴۰

امام جمعه زنجان خصوصیات مسجد تراز اسلامی را تشریح کرد/ خادمان مساجد تجلیل شدند
امام جمعه زنجان با تشریح ویژگی های مسجد تراز اسلامی، گفت: آبادانی مساجد تنها به گنبد بلند و مناره های عظیم خلاصه نمی شود بلکه این نمازگزاران هستند که به مساجد رونق می دهند.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۰۹:۰۲

امام جمعه زنجان؛
استکبار، تنها حامی تروریسم در جهان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه هیچ کشوری به اندازه ایران از تروریسم آسیب نخورده است، گفت: تروریسم زیر حمایت استکبار جهانی در حال فعالیت است.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۵:۱۱

ضرورت تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در برنامه های دهه فجر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت تبیین گفتمان انقلاباسلام در برنامه های دهه فجر اشاره کرد و گفت: تلاش دشمنان برای تغییر مسیر انقلاب بی نتیجه ماند.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۳:۲۴

امام جمعه زنجان؛
فضای همدلی و همزبانی در استان زنجان حاکم است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: به برکت حضور استاندار زنجان و دعوت از مردم و مسوولان به همدلی و همزبانی، فضای آرامی در استان حاکم شده است.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۰۸:۳۵

امام جمعه زنجان؛
برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی به سیره علمی و عملی معصومین متوسل شویم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با برشمردن برخی صفات ائمه معصومین(علیه السلام) گفت: با توسل به سیره علمی و عملی این بزرگان می‌توان آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۹:۴۳

فشارهای اقتصادی دشمن برای دلسرد کردم مردم از نظام و ارزش های اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دشمن تلاش می کند با اعمال فشارهای روانی و اقتصادی، مردم را از نظام و ارزش های اسلامی دلسرد کنند.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۵:۰۲