خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه زنجان
امام جمعه زنجان:
استقلال علمی کشور، لازمه مصون ماندن از تحریم ها و وابستگی هاست
امام جمعه زنجان با اشاره به دشمنی امریکا و همراهی نوکران داخلی برای انکار توفیقات و پیشرفت‌های کشور، گفت: استقلال علمی، کشور زا از تحریم ها و وابستگی ها مصون می دارد.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۴:۱۸

امام جمعه زنجان:
فرهنگ قرآنی، ضامن امنیت و آرامش جامعه است
امام جمعه زنجان تربیت فرزندان قرآنی را یکی از راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی خواند و گفت: فرهنگ قرآنی، ضامن امنیت و آرامش جامعه است

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۰۸:۲۷

امام جمعه زنجان:
امنیت، زیربنای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است
امام جمعه زنجان کسب اعتماد مردم را مهمترین سرمایه نیروی انتظامی خواند و گفت: امنیت، زیربنای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۲:۲۷

امام جمعه زنجان:
کسب اعتماد مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است
امام جمعه زنجان با تبریک هفته نیروی انتظامی به نقش این مجموعه در برقراری امنیت اشاره کرد و گفت: کسب اعتماد مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۴:۳۲

امام جمعه زنجان:
اساتید بسیجی در جنگ اقتصادی و فرهنگی، فعالانه عمل کنند
امام جمعه زنجان بر ضرورت شناسایی چالش ها و مشکلات جامعه از سوی اساتید بسیجی تاکید کرد و گفت: اساتید بسیجی در جنگ اقتصادی و فرهنگی، فعالانه عمل کنند.

۱۳۹۸/۷/۶ - ۱۴:۱۰

امام جمعه زنجان:
اقتدار ایران موجب خرسندی دوستان و ناامیدی دشمنان نظام است
امام جمعه زنجان با بیان اینکه هفته گذشته اقتدار ایران در عرصه ملی و بین المللی به نمایش درآمد، گفت: این اقتدار موجب خشنودی دوستان و ناامیدی دشمنان نظام است.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۴:۳۷

در دیدار نیروهای انتظامی با امام جمعه زنجان عنوان شد
انقلاب اسلامی، میراث ارزشمند شهداست
به گفته امام جمعه زنجان، انقلاب میراث ارزشمند شهداست، از اینرو برحسب وظیفه، از سوی مسئولان نظام و مردم ولایی و انقلابی در برابر توطئه ها و دسیسه های دشمن حفظ و حراست می شود.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۰۸:۵۴

امام جمعه زنجان:
اقتدار جمهوری اسلامی، مانع از اجرای توطئه های شوم دشمنان می شود
امام جمعه زنجان ادامه داد: اقتدار نظام اسلامی عامل بازدارندگی است و تا زمانی که این اقتدار وجود دارد، دشمن نمی تواند به اهداف خود برسد.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۰۸:۲۸

همزمان با سراسر کشور
زنگ مهر و مقاومت در مدارس زنجان به صدا درآمد
همزمان با به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس استان زنجان ۱۹۹ هزار و ۱۵۰ دانش آموز سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۱۱:۱۲

امام جمعه زنجان در رژه نیروهای مسلح:
اقتدار ایران اسلامی در پرتو فرهنگ استقامت عاشورا حاصل شد
امام جمعه زنجان گفت: انقلاب اسلامی پرتوی از آفتاب بود و استقامت ما در دوران دفاع مقدس و ایستادگی درسی برگرفته از عاشورا بود.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۲:۰۶

در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان
آثار نگارش خوشنویسی کامل قرآن کریم«حاج عباسعلی تقوی» رونمایی شد
در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان از ۲ اثر نگارش خوشنویسی کامل قرآن توسط حاج عباسعلی تقوی با حضور امام جمعه و استاندار زنجان رونمایی شد.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۰۹:۵۸

امام جمعه زنجان:
مکتب عاشورایی، راه را در جنگ تحمیلی به رزمندگان نشان داد
امام جمعه زنجان گفت: عامل برتری کشور ما در جنگ تحمیلی، داشتن نیروهای با مکتب عاشورایی بود که راه را برای آنها نشان داده بود.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۴:۰۹

امام جمعه زنجان:
ارتقای اعتقادات دینی خانواده ها از دستاورد حضور بانوان در حوزه های علمیه است
امام جمعه زنجان سلامت فکری، فرهنگی و اجتماعی جامعه را از مهمترین دستاوردهای حوزه‌های علمیه خواند و گفت: حضور بانوان در حوزه‌های علمیه باعث ارتقای ارزش‌های دینی و اعتقادات دینی در خانواده‌ها می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۰۹:۰۱

از برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس تا رونمایی برنامه استراتژیک آموزش و پرورش استان زنجان
در جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان ضمن بررسی وضعیت سرویس های بهداشتی مدارس و برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس، برنامه استراتژیک آموزش و پرورش استان زنجان رونمایی شد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۵:۰۲

امام جمعه زنجان:
عزاداری‌های محرم تا روز عاشورا محدود نشود/ امام حسین(ع) بر اقامه نماز اول وقت تاکید داشتند
امام جمعه زنجان با اشاره به عزاداری های باشکوه مردم در پایتخت شور و شعور حسینی گفت: عزاداری ها تنها به روز عاشورا منتهی نشود.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۴:۴۶

عزاداری مردم زنجان الگویی برای عزاداران کشور است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه عزاداری مردم زنجان جهانی شده است، گفت: سادگی دسته های عزاداری پایتخت شور و شعور حسینی الگویی برای دیگر استان هاست.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۲:۵۷

امام جمعه زنجان
«هیهات من الذله» پیام جاودانه عاشورا است
امام جمعه زنجان از «هیهات من الذله» به عنوان پیام جاودانه عاشورا یاد کرد و گفت: امام حسین در این قیام شعار نه سازش و نه تسلیم را سر داد.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۵:۱۴

چتر عدالت خوشایندترین چتر برای اصلاح و مدیریت در جامعه است.
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه چتر عدالت خوشایندترین چتر برای اصلاح و مدیریت در جامعه است، گفت: فلسفه وجودی انبیای الهی جاری کردن عدالت در تمام ابعاد است.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۲۲:۲۴

امام جمعه زنجان:
اختلاف طبقاتی موجب رنجش مردم شده است
امام جمعه زنجان با اشاره به اقدامات خوبی که در کشور برعلیه فساد آغاز شده است، گفت: فاصله‌ها، تفاوت‌ها و اختلاف طبقاتی موضوعاتی است که مردم را رنج می‌دهد.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۰:۴۴

خطیب جمعه زنجان:
مردمی بودن یکی از امتیازات حکومت اسلامی است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم سالاری دینی حاکم است، گفت: قوانین این کشور با خواست مردم و در چارچوب دین تدوین می شود.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۵:۰۱