خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه زنجان
امام جمعه زنجان:
جوان انقلابی باید اهل اخلاق، مسؤولیت‌پذیر و دغدغه‌مند باشد
امام جمعه زنجان با بیان اینکه اهل اخلاق و مسؤولیت‌پذیر بودن از شاخصه‌های جوان انقلابی است، گفت: جوان انقلابی باید اهل اخلاق و مسؤولیت‌پذیر و دغدغه‌مند باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۴:۳۰

در پیامی مشترک عنوان شد
اعلام حمایت امام جمعه و استاندار زنجان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با انتشار پیامی مشترک، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۴۱

خطیب جمعه زنجان
موفقیت‌های کشور نتیجه روحیه خوداتکایی است
به گفته امام جمعه زنجان موفقیت‌های کشور نتیجه روحیه خوداتکایی است؛ امنیت، اقتدار، روحیه استقلال طلبی، خودکفایی در عرصه‌های مختلف نتیجه اتکا به خود و ایستادن روز پای خود است.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۴۳

رئیس جمهوری در تماس تلفنی از تدابیر مدیریت بحران زنجان ابراز خرسندی کرد
رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار زنجان از تلاش اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران این استان به منظور پیش بینی شرایط و اندیشیدن تدابیر لازم برای جلوگیری از بروز خسارت های جانی و مالی ناشی از بارش های اخیر، ابراز خرسندی کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۱۲

در پیامی مشترک؛
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان، ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را گرامی داشتند
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیام مشترک، ۱۲ فروردین، چهلمین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری را گرامی داشتند.

۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۴:۲۲

امام جمعه زنجان:
عیدنوروز را به مانور تجمل گرایی تبدیل نکنید
امام جمعه زنجان با بیان اینکه باید به فکر خانواده های محروم و نیازمند بود، گفت: نباید مراسم نوروز را به مانور تجمل گرایی تبدیل کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۸

امام جمعه زنجان:
اقتدار امروز کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم
امام جمعه زنجان عامل اقتدار امروز کشور را پس از چهل سال عمر بابرکت انقلاب، خون های پاک شهیدان خواند و گفت: نگاه آینده نگرانه امام خمینی (ره) در تاسیس بنیاد شهید موجب شده تا همه فرزندان شهدا در عرصه های مختلف جای شهدا را پر کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۳

امام جمعه زنجان:
کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش اثرگذاری در پیشگری از تهاجم فرهنگی دشمنان دارند
امام جمعه زنجان به ۱۸ اسفند سالروز تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اشاره کرد و گفت: تشکیل این کانون‌ها تاثیر بسزایی در پیشگیری از تهاجم فرهنگی دشمنان داشته است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۳

امام جمعه زنجان:
جبران عقب ماندگی کشور در حوزه های مختلف از نکات مورد تاکید در بیانیه گام دوم انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: جبران عقب‌ماندگی‌های کشور در حوزه‌های مختلف از جمله علوم مورد نیاز کشور از جمله نکات مورد تاکید در بیانیه گام دوم انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۲

استاندار زنجان تاکید کرد
شهر زنجان را عاری از متکدی و معتادین متجاهر کنید
استاندار زنجان بر ضرورت اقدامات زیباسازی منظر درورن شهری و برون شهری استان در آستانه سال نو اشاره کرد و گفت: شهر زنجان را عاری از متکدی و معتادین متجاهر کنید.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۳۹

با حمایتهای مالی بانک ملی
همایش خیرین و دست اندرکاران دفاتر شهرستانی مهرانه برگزار شد
همایش "میثاق" مهرانه با حضور اعضای هيئت مدیره، مسئولین دستگاه های اجرایی استان، با شرکت خیرین و دست اندرکاران فعال دفاتر شهرستانی و مرکزی مهرانه ۳ اسفند در محل سالن مجموعه گردشگری "دلنواز" برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۵۰

امام جمعه زنجان:
مساجد، بهترین کانون و بستر تربیتی جوانان و نوجوانان است
امام جمعه زنجان با یادآوری اینکه مساجد، بهترین مکان برای ایستادگی در برابر تهاجم اخلاقی، اقتصادی و فرهنگی دشمنان هستند، گفت: مساجد بهترین کانون و بستر تربیتی جوانان و نوجوانان است.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۲:۱۳

خطیب جمعه زنجان:
رمز ماندگاری انقلاب اسلامی بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان است
امام جمعه زنجان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان خواند و گفت: این بصیرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن که پرصلابت تر از سال های گذشته بود برهمگان عیان شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۹

با انتشار پیامی:
امام جمعه و استاندار زنجان از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با انتشار پیامی مشترک از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۰

در پیامی مشترک:
امام جمعه و استاندار زنجان مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان نیز با صدور بیانیه مشترکی اقشار مختلف مردم استان را به حضور و پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۶

خطیب جمعه زنجان:
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام وفاداری به انقلاب و آرمان های رهبری است
به گفته امام جمعه زنجان، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای اعلام وفاداری به امام راحل، مقام معظم رهبری، انقلاب و آرمان های شهداست.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۲

امام جمعه زنجان عنوان کرد:
انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت عاشورا و پیروان آن تربیت شده مکتب حسینی هستند
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه حضور همیشه در صحنه مردم را عامل اصلی محاسبات نادرست دشمنان برعلیه انقلاب خواند و گفت:این انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا و جوانان آن تربیت شده مکتب حسینی هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۷

نودوهفتیمن جلسه شورای فرهنگ عمومی در استان زنجان تشکیل شد
نودوهفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با حضور امام جمعه و استاندار زنجان و با دستور جلسه بررسی وضعیت شاخص های فرهنگی و هنری استان صبح امروز ۶ بهمن ماه تشکیل شد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۰۹

خطیب جمعه زنجان عنوان کرد:
حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نیازمند بصیرت و دشمن شناسی است
امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه حفظ دستاوردهای انقلاب نیازمند بصیرت و دشمن شناسی دارد، تصریح کرد: نتیجه این دستاوردها امروز در دسترس همه آحاد مردم قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۵:۱۵

امام جمعه زنجان:
ارزش های جامعه با زبان هنر بهتر درک می شود
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه ارزش های جامعه با زبان هنر بهتر درک می شود، گفت: اگر زبان هنر به خوبی درک شود تا عمق لایه های تاریخ نفوذ می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۹