خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گلپایگان
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس خبر داد؛
استقرار چهار شعبه دادگاه تجدیدنظر در شهرهای شمال استان اصفهان
سید جواد ساداتی نژاد از راه اندازی چهار شعبه جدید تجدیدنظر ویژه شهرستان‌های شمال استان اصفهان خبر داد و گفت: این چهار شعبه، شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نظنز و گلپایگان را پوشش خواهند داد.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۱:۰۷

فرمانده جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح:
حذف نام شهدا، کتمان حقیقت است
سردار باقر زاده جریان حذف نام شهدا از معابر و مبلمان شهری که در چندین شهر رخ داد را عمدی دانست و آن را کتمان حقیقت عنوان کرد.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۲:۴۴

با اعتبار ۹ میلیارد تومان؛
خیابان مرکزی گلپایگان، پیاده‌راه می‌شود
خیابان امام خمینی(ره) گلپایگان با هزینه‌ای ۹ میلیارد تومان، سنگ فرش و پیاده راه خواهد شد که ۸ میلیارد تومان آن هزینه زیرزمینی کردن شبکه کابل‌های خودنگهدار است.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۱:۱۸

با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال؛
پروژه ۷۵ کیلومتری اصلاح شبکه برق روستایی گلپایگان کلید خورد
پروژه ۷۵ کیلومتری تبدیل شبکه ضعیف هوایی به کابل خودنگهدار با اعتبار حداقل ۶۰ میلیارد ریال به مدت یک سال برای روستاهای شهرستان گلپایگان به طور رسمی آغاز شد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۰:۲۷

معاون وزیر نیرو:
بخش خصوصی ۹۰ درصد نیروگاه‌های جدید را می‌سازد
حائری خیاوی، با اشاره به اینکه ۹۰ درصد نیروگاه‌های احداثی جدید را بخش خصوصی می‌سازد و ۶۶ درصد برق مصرفی از این نیروگاه‌ها تامین می‌شود، برحمایت از بخش خصوصی در صنعت برق تاکید کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۰:۲۱

هیئتی که با یاد شهدا زنده است؛
ترویج فرهنگ حجاب با لبیک یا حسین(ع)
هیئت انصارالحسین(ع) با یاد شهدا، به ترویج حجاب و عفاف در عزاداری‌های خود پرداخت و برای رساندن پیام شهدا به نسل جوان تلاش کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۳۸

امام جمعه گلپایگان:
شبکه عظیم مقاومت نشانه حیات عاشورا است
حجت الاسلام کرامتی قیام عاشورا را زنده و زاینده توصیف کرد و با اشاره به شکل‌گیری شبکه عظیم جبهه مقاومت، آن را مصداق شجره طیبه و حیات زاینده عاشورایی دانست.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۶:۰۴

شهردار گلپایگان:
ماشین نیم میلیاردی شهرداری فروخته می‌شود/آغازی بر پایان داستان لاکچری ؟
پیمان شکرزاده اعلام کرده که ماشین پر سروصدا و لاکچری شهرداری گلپایگان را به روش مزایده می فروشد و هزینه آن را صرف پروژه ای عمرانی خواهد کرد.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۷:۱۴

چند خبر از اردوهای جهادی در غرب استان اصفهان:
جهاد در مناطق محروم، ادامه دارد/ اردوی جهادی راهی برای نبرد فرهنگی و اقتصادی
اردوهای جهادی دانشجویی که با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم شکل می گیرد، در کنار محرومیت زدایی راهی برای مقابله با نبرد فرهنگی و جنگ بی‌رحمانه اقتصادی است.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۴:۲۴

مدیر اداراه جهاد کشاورزی گلپایگان:
گلپایگان به ۲۸ هکتار گلخانه نیاز دارد
گل‌محمدی احداث گلخانه را یکی از سیاست های وزارت جهاد و کشاورزی در مقابله با کم‌آبی عنوان کرد و گفت: سهم گلپایگان برای احداث گلخانه ۲۸ هکتار است و برای این موضوع از سرمایه گذاران و فارغ التحصیلان کشاورزی دعوت به همکاری می کنیم.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۲:۴۸

رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری گلپایگان خبر داد:
اختصاص سه میلیارد تومان به طرح های آبخیزداری گلپایگان
رمدان با اشاره به سهم ۵۵ میلیارد تومانی استان اصفهان از صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری، از اختصاص سه میلیارد تومانی آن به شهرستان گلپایگان خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۱:۵۶

امام جمعه گلپایگان:
هیئات عزاداری نباید سکولار باشند
حجت الاسلام کرامتی با تبیین اینکه حرکت امام حسین(ع) یک حرکت سیاسی بود زیرا حکومت را یک منکر می دانست، گفت: اگر هیات عزاداری ادعای پیروی از امام حسین (ع) را دارد نباید از حرمله های امروز و حوادث دنیای اسلام غفلت کند.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۶:۴۲

فرماندار گلپایگان:
۲۳ طرح عمرانی در گلپایگان افتتاح شد
یارمحمدیان از بهره برداری رسمی ۲۳ طرح مختلف عمرانی با هزینه ۶.۵ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در شهرستان گلپایگان خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۰۹:۱۹

نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس؛
بودجه کار آفرینی کشور، بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان است/ تلاش برای ساخت خودروی تمام ایرانی در گلپایگان
بختیار از تلاش ها برای ساخت یک خودروی تمام ایرانی در شرکتی در گلپایگان خبر داد و بودجه اختصاص یافته برای کارآفرینی در سال جاری، ۱۱ هزار میلیارد تومان عنوان کرد.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۳:۴۷

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان خبر داد؛
نخستین کریدور فناوری در استان اصفهان راه اندازی می شود/ رتبه پایین استان در حوزه دولت الکترونیک
درویشی با بیان اینکه استان اصفهان رده پایینی در دولت الکترونیک کسب کرده است، از راه اندازی این طرح در آینده نزدیک، پس از ۱۴ سال انتظار خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۳:۴۲

با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان؛
آغاز عملیات اجرایی کمربندی روستای وانشان
عملیات اجرایی احداث کمربندی وانشان با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که نقش مهمی در اتوبان اراک به شهرکرد دارد، آغاز شد و در کمتر از یکسال به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۳:۴۱

امام جمعه گلپایگان:
مردم ارزش های انقلاب را مطالبه کنند / مسئولان رویه را تغییر دهند
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به ساده زیستی شهید رجایی، تجملات و روشهای سلطانی را خلاف ارزش های انقلابی بیان کرد و گفت: مردم همواره این ارزش ها را از مسئولان مطالبه کنند و این رویه باید تغییر کند.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۳:۴۱

به بهانه یک رویداد فرهنگی؛
جشنواره کباب، یک آغاز بر توسعه گردشگری گلپایگان
برگزاری جشنواره کباب گلپایگان تنها می تواند گام نخستین برای توسعه گردشگری باشد و برای این هدف باید به توسعه زیر ساخت های فرهنگی در شهرستان و در همه ابعاد اندیشید و برنامه ریزی کرد.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۱۸:۵۹

مدیر شبکه بهداشت و درمان گلپایگان خبر داد:
حضور ۸۵ درصدی گلپایگانی ها در غربالگری فشار خون
رستمی از حضور ۸۵ درصدی مردم گلپایگان در طرح ملی غربالگری فشار خون خبر داد که در آن هزار و ۱۰۰ بیمار مبتلا به فشار خون و ۳۰۰ مبتلا به دیابت شناسایی شد.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۱۷:۲۶

فرماندار گلپایگان خبر داد:
اختصاص ۲۵۰ میلیون تومان بودجه به کانون های فرهنگی هنری مساجد گلپایگان
یارمحمدیان از اختصاص ۲۵۰ میلیون تومان بودجه تملک دارایی به کانون های فرهنگی هنری مساجد گلپایگان خبر داد که به طور معمول ۳۰ درصد این بودجه محقق می شود.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۵:۱۴