خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گلپایگان
چند خبر کوتاه فرهنگی از گلپایگان
از تجلیل خادمان تا اعلام زمان میزبانی مسابقات قرآن کریم
تجلیل از خادمان بقاع متبرکه، اعلام رسمی زمان برگزاری مسابقات «ترنم وحی»، بازدید آیت الله صافی گلپایگانی از بقاع متبرکه و هم اندیشی مراکز قرآنی گلپایگان و خوانسار، خبرهای کوتاه فرهنگی شهرستان گلپایگان است.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۳:۲۰

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان خبر داد
ثبت سومین وقف گلپایگان در سال ۹۸ به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال
حجت‌الاسلام نصیر السلام از ثبت سومین وقف جدید گلپایگان همزمان با پنجم ذی القعده گرامیداشت مقام امامزادگان در سال ۹۸ به ارزش ۸۰۰میلیون ریال خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۰۹:۱۷

امام جمعه گلپایگان:
لزوم حرکت مالیات به سمت عدالت اجتماعی/مالیات، اقتصاد را پویا می کند
حجت الاسلام کرامتی با تاکید بر اینکه وضع مالیات ها باید عادلانه، منصفانه و برای قشر های کم درآمد متناسب با در آمد و کارشناسانه و دقیق باشد، خواستار عادلانه شدن مالیات و جلوگیری از فرار مالیات ها شد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۶:۵۲

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان، مطرح کرد
آمریکا خط مقدم جنایت علیه حقوق بشر
آیت الله خاتمی گفت: داستان مخالفت آمریکا این است که در کشور ایران، دین حکومت می کند و می خواهند حاکمیت دین نباشد زیرا ایران اسلامی در برابر دنیای کفر ایستاده است.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۲:۵۶

احمد فیاضی خبر داد:
پیشرفت ۳۰ درصدی بازسازی قلعه وداغ/مرمت متوقف است
رییس شورای اسلامی شهر گلشهر با بیان اینکه مرمت و بازسازی قلعه تاریخی وداغ تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت داشته است، از توقف این عملیات به دلیل استحکام نداشتن و احتمال های ریزش و عدم ایمنی لازم، خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۱:۵۶

حسین یارمحمدیان:
سرانه ۶۰۰ هزار تومانی برای هر شهروند گلپایگانی/ افزایش بودجه شهر، اولویت شهرداری است
فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه سرانه هر شهروند گلپایگانی در بودجه سال جاری شهرداری ۶۰۰ هزار تومان است، بر افزایش این بودجه تاکید کرد و آن را یکی از اولویت های کاری شهرداری بیان کرد.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۹:۳۹

حجت الله غلامی:
عمل به اجرای قانون، دلیل تاخیر در انتخاب شهردار گلپایگان
معاون امور عمرانی استاندار اصفهان با بیان اینکه به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری و امکان تغییر فرمانداران بنا بر قانون وزارت کشور در این سال وجود ندارد، گفت: امکان انتقال فرماندار بویین میاندشت به سمت شهردار گلپایگان وجود نداشت.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۸:۴۹

علی نیکبخت:
۱۵ درصد شهر گلشهر فرسوده است/آسفالت معابر، مطالبه اصلی مردم شهر
شهردار گلشهر مطالبه اصلی مردم شهر را آسفالت معابر عنوان کرد که به دلیل قیمت بالای قیر، این طرح به کندی پیش می رود.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۷:۴۹

مصطفی حاج نوروزی:
وعده های فراهم آمدن زیر ساخت ورزشی به شهر گوگد عملی نشده است
رییس شورای اسلامی شهر گوگد با بیان اینکه وعده احداث زمین چمن و سالن باستانی کاران عملی نشده است، از مسکوت بودن فعالیت ۲۰ تیم ورزشی در رده های مختلف سنی در این شهر خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۳۵

حسین علی محمدی:
۷۰ درصد طرح تفضیلی شهر گوگد اجرا شده است / پیشرفت ۷۰ درصدی ساختمان آتش نشانی
شهردار شهر گوگد از اجرایی شدن ۷۰ درصد طرح تفضیلی شهر و معرفی ۹۰ هکتار بافت فرسوده به کمیسیون امور زیر بنایی خبر داد و پیشرفت فیزیکی ساختمان آتش نشانی شهر گوگد را عنوان کرد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۴۰

امیر مسعود شهبازی:
گلپایگان، نقطه امن دامی است / امنیت غذایی مردم، دلیل شدت برخوردها با متخلفان
مسئول دامپزشکی شهرستان گلپایگان با اشاره به وجود بیماری های دامی در شهر های مجاور شهرستان، امنیت غذایی و دامی کنونی شهرستان نتیجه برخورد شدید و قاطع این اداره عنوان کرد و گفت: امیدواریم آرامش پیش از طوفان نباشد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۳۹

با حکم حجت الاسلام انصاری؛
انتصاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان
رئیس پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان را بر عهده گرفت.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۱۹

حجت الاسلام کرامتی:
حجاب، ابزاری برای سیاست «فروپاشی نظام از درون» / اندلسی کردن ایران در دستور کار است
امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه استکبار حجاب را ابزاری برای سیاست براندازی خود در ایران قرار داده است گفت: پروژه اندلسی سازی ایران یعنی نهادینه کردن فساد و برداشته شدت غیرت باهدف سست کردن پایه های مردمی نظام در دستور کار دشمن قرار دارد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۸:۲۹

حجت الاسلام موسوی خراسانی:
آمریکا را بدون بزک ببینید / مردم ژاپن، عامل پیشرفت این کشور
امام جمعه گلشهر با تاکید بر تماشای آمریکا بدون بزک و توجه فقر مطلق آن شد و گفت: پیشرفت کشور ژاپن به دلیل فعالیت و حمایت مردم ژاپن و نه تسلیم شدن در برابر آمریکا است.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۸:۰۶

حسین یارمحمدیان:
تجمع زر فنر، مالی نبود / پیگیر مطالبات کارگران هستیم
فرماندار گلپایگان با اشاره به تجمع چند روز اخیر کارگران زر فنر، دلیل آن را مالی ندانست و تنها مشکلی با مدیریت شرکت عنوان کرد و ضمن دفاع از مدیر این شرکت، گفت: پیگیر مطالبات کارگران هستیم و مدیر زر فنر می ماند.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۱۶

میثم سلیمانی:
۶۷ طرح اشتغال روستایی به بانک ها رفته است / بانک ها بیش از این، رخصت نمی دهند
رییس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان گلپایگان با بیان اینکه بیش از ۱۱۹ درصد اعتبارات را در اشتغال روستایی جذب شده است ولی بیش ازاین، بانک ها تسهیلات به متقاضیان در طرح های جدید نمی دهند، گفت: این طرح ها ۱۶۹ نفر را صاحب شغل می کند.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۱۵

عیسی منصوری:
طرح های نیمه تمام اولویت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / ۲۵ درصد اشتغال کشور، روستایی است
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طرح های نیمه تمام اولویت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دادن اعتبارات عنوان کرد و گفت: ۲۵ درصد اشتغال ایجاد شده در کشور، را اشتغال روستایی در سال گذشته کسب کرد که نشان از اثر گذاری وام های روستایی دارد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۰۹

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی منصوری:
۶۰۰ میلیارد تومان برای مناطق سیل زده اختصاص یافت
منصوری عملکرد ۸۰ درصدی پرداخت بانک ها را خوب توصیف کرد و از اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان از منابع این وزارتخانه برای سیل زدگان خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۲۳:۰۷

گرهی که پس از ۱۳۵ روز باز شد:
گلپایگان، شهردار جدید خود را شناخت / استاندار حکم «پیمان شکرزاده» را تایید کرد
شهردار سابق تیران و کرون با رای شورای شهر گلپایگان و تایید استاندار اصفهان، به عنوان شهردار جدید شهر گلپایگان نام گرفت.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۹:۲۸

شاپور حدادی پور:
۱۱۶ کیلو وات ساعت، سهم گلپایگان از برق خورشیدی
مدیر اداره برق گلپایگان با اشاره به زاویه تابش و آب و هوای مساعد، نصب ۱۰ نیروگاه خورشیدی با ظرفیت ۱۱۶ کیلووات ساعت را ناکافی دانست و خواستار فرهنگ سازی برای افزایش نصب سامانه های خورشیدی در شهرستان شد.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۳:۰۷