خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١

Monday, May 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هویت شهری
در فرهنگسرای بهشت مشهد؛
نمایشگاه عکس و اسناد «محلات آبکوه و سعدآباد» برگزار می شود
نمایشگاه عکس و اسناد محلات آبکوه و سعدآباد با نگاهی به زندگی و آداب و رسوم مردم آبکوه و سعد آباد در فرهنگسرای بهشت واقع در مدرس ۱۰ برگزار خواهد شد.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۳۱

دبیر بخش دانشگاهی سومین جشنواره هنر سال ۹۹:
شاهد تحولات بزرگی در عرصه هنری شهر مشهد خواهیم بود
شیخی گفت: تزئینات و آذین‌بندی شهری، نقاشی دیواری و گرافیک شهری محورهای اصلی برگزاری جشنواره هنری استقبال از بهار در سال ۱۳۹۹ است.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۳:۴۶

شهردار اردبیل:
معرفی پیشینه اردبیل یک رسالت فرهنگی / زیر ساخت های فرهنگی موجب افزایش کیفیت زندگی می شود
شهردار اردبیل گفت: کتاب «اردبیل» پیشینه پرافتخار و قدرتمند شهر اردبیل را به جهان معرفی می کند و معرفی این پیشینه یک رسالت فرهنگی و نشان دادن هویت این شهر است.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۲:۱۰

فاصله تبلیغات شهری با سبک زندگی اسلامی - ایرانی
خبرگزاری شبستان: تبلیغات بصری در کلانشهر کرج سبک زندگی متفاوت از سبک زندگی اسلامی - ایرانی را نشان می دهد، آن چنان که تبلیغات بدون در نظر گرفتار معیارهای دینی سودهای شخصی را به بهانه تحریم های اقتصادی مورد نظر خود قرار می دهند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۹

حاشیه نشینی پیامد توسعه نامتوازن است
خبرگزاری شبستان: توجه به «هویت شهری» یکی از رویکردهای جدی برنامه های سوم و پنجم توسعه در چارچوب حفظ هویت ایرانی - اسلامی است، با این وصف در این رابطه سونامی ساخت و سازها و سرعت پرشتاب آن مشکلات بسیاری ای را در سطح کلانشهر کرج ایجاد کرده است.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۱:۰۷

بررسی فضاهای شهری و کسب هویت
خبرگزاری شبستان: خانه اندیشمندان علوم انسانی در نشستی به بررسی فضاهای شهری و کسب هویت می پردازد.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۹