خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله العظمی جعفر سبحانی
نماینده خبرگان رهبری:
جامعیت علمی آیت الله سبحانی بی‌نظیر است
پورمحمدی گفت: جامعیت علمی حضرت آیت الله سبحانی در ادبیات، فقه، اصول، تاریخ، رجال، حدیث شناسی و در پاسخ به شبهات و برخی آثار ایشان، بی‌نظیر است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۹

حضرت آیت الله العظمی سبحانی پاسخ می دهد
فلسفه طلب شفاعت از پیامبر(ص) و معصومین(ع)
شفاعت پيامبر گرامی(ص) و ديگر شافعان راستين در روز جزا، جز طلب مغفرت از خدا درباره گنهكاران امت چيز ديگری نيست، در اين صورت، طلب شفاعت، در واقع طلب دعا از آنان خواهد بود و دعای آنان، در سايه قرب و مقامی كه نزد خدا دارند، به هدف اجابت مي‌رسد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۲:۰۰

آيت ‌الله سبحاني:
حرام های اخلاقی در جامعه باید مورد نظر باشد
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: روحانیون و طلاب باید حرام های اخلاقی را در نظر گرفته و تنها به حلال‌های شرعی اکتفا نکنند و در این راستا باید برنامه ریزی داشت.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۲۱

آشنایی با عقاید وهابیان به قلم آیت الله سبحانی
خبرگزاری شبستان: کتاب آشنایی با عقاید وهابیان شامل تاریخچۀ پیدایش این گروه با تجزیه و تحلیل کامل از عقاید آنان به قلم آیت الله سبحانی منتشر شد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۹:۲۳

آیت ‌الله سبحانی:
طلاب قدر دوران تحصیل را بدانند/تلاش برای گسترش مباحثه در میان طلاب
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی خطاب به طلاب گفت: باید قدر این دوران تحصیل را بدانید چرا که همانند ابر بهاری در حال گذر است و باید در این ایام همواره به فکر فراگیری علوم باشید.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۱:۳۴

آیت ‌الله سبحانی مطرح کرد
نمی توان در عصر ارتباطات دور کشور را دیوار کشید/مشکلات فضای مجازی باید کاهش یابد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی گفت: امروز عصر ارتباطات است و نمی توانیم در این عصر دور کشور را دیوار بکشیم، اما باید کاری کنید که مشکلات و کاستی هایی که در نتیجه فضای مجازی ایجاد می شود کمتر شود.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۸:۰۸

آیت الله العظمی سبحانی؛
نهج البلاغه فروتر از سخن آفریدگار و فراتر از سخن آفریدگان است
خبرگزاری شبستان: آیت الله العظمی جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: همه سخن شناسان نهج البلاغه را فروتر از سخن آفریدگار و فراتر از سخن آفریدگان دانسته اند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰