خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخانه های مساجد
کتابخانه های مساجد سیستان و بلوچستان به امکانات سخت افزاری تجهیز شدند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: تجهیزات سخت افزاری با اعتباری بالغ بر ۲۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در بین کتابخانه های باز و مخزن دار مساجد استان توزیع شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۳

طرح شنبه های کتاب در مساجد کرمانشاه اجرا می شود
حجت الاسلام کلات پور، گفت: طرح شنبه های کتاب به منظور افزایش سرانه مطالعه کتاب و تقویت فعالیت های مردمی و خودجوش کتابداران در مساجد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۱:۵۰

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی:
اختصاص درآمد عمومی شهرداری‌ها به کتابخانه‌های کانون‌های مساجد الزامی است
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید التزام بر تخصیص ۱ درصدی از درآمدهای عمومی شهرداری به کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تاکید کردم.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱

برگزاری دوره آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان
دوره آموزشی کتابدارای ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۱:۰۵

کانون های مساجد اهداف انقلاب را با ابزار هنر تبیین کنند
حجت الاسلام میراحمدی گفت:کانون های مساجد بایستی بااستفاده از ابزار هنر اهداف و آرمان های امام راحل و رهبری را برای اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان تبیین کنند و راهکارهای عملی در این زمینه را به این نسل ارایه دهند.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۲:۴۸

اجرای طرح «کتاب، مسجد، خانواده» در باغ معروف؛
کتابخانه کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای افتتاح شد
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و کتابخوانی، کتابخانه کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای مسجد محمد رسول الله روستای باغ معروف تبریز افتتاح شد.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۳:۱۳

اعلام آمادگی کتابخانه های عمومی نور برای آموزش کتابداران کتابخانه های مساجد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نوراز اعلام آمادگی این نهاد برای آموزش فنی و اصولی روش کتابداری به کتابداران کتابخانه های مساجداستان در آینده ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۴۶

کتاب ابزاری برای جذب نسل جوان به مسجد باشد/ کتابخوانی یک شاخص در ارزشیابی مدیران باشد
فرماندار نور به سرانه پائین مطالعه در کشور اشاره کرد و گفت: کتابخوانی باید یک شاخص در ارزشیابی مدیران باشد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۲۸

کتابداران نمونه کتابخانه های مساجد مازندران تجلیل شدند
۲۸۳کتابدار کتابخانه های مساجداستان مازندران در سه شیفت صبح، ظهر و عصر به علاقه مندان به کتاب، خدمات کتابخوانی ارائه می نمایند که امروز بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۴کتابدار از این تعداد بعنوان منتخب و فعال در فرمانداری نور معرفی و تجلیل شدند.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۱۵

بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛
کتابداران کتابخانه های مساجد مازندران در نور تجلیل می شوند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران از تجلیل ۱۴کتابدار منتخب و فعال کانون های مساجد استان بمناسبت بیست و ششمین هفته کتاب و کتابخوانی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه ۱۰صبح به میزبانی شهرستان نور خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۲:۱۶

دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
فعالیت کتابخانه‌های مساجد کشور بسیار ارزشمند است
دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، گفت: فعالیت کتابخانه های مساجد بسیار ارزشمند است زیرا به صورت توامان نمایشگر فعالیت مساجد و کتابخانه ها است.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۱:۰۰

توزیع بیش از شش هزار جلد بین کتابخانه های کانون های مساجد لرستان
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، از توزیع شش هزار و ۲۵۰ جلد کتاب بین کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان خبرداد.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۹:۵۱

به مناسبت هفته کتاب؛
اجرای طرح«حال خوش خواندن» در هرمزگان/بیش از ۸۰۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های مساجد اهدا شد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد از اجرای طرح «حال خوش خواندن» در سطح کتابخانه های مساجد این استان خبرداد و گفت: در قالب این طرح بیش از ۸ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد اهدا می شود.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۸:۴۶

دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد:
وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه های مساجد است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه‌های مساجد است که همکاری ما با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در همین راستا است.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۷:۱۹

کتابخانه های مساجد؛
نقش اثرگذار کانون های مساجد در آشتی دوباره مردم با کتاب
سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، با اشاره به حضور فعال جوانان و نوجوانان در کتابخانه های مساجد، گفت: خدمات کتابخانه ای ارائه شده در مساجد همراه با فعالیت های فرهنگی و هنری می تواند آشتی دوباره مردم با کتاب را برقرار کند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۹:۰۴

طرح «حال خوش خواندن» حال کتابخانه های مساجد را خوش کرد/ چهل کانون فرهنگی هنری مساجد استان با تازه های بازار نشر تجهیز شد
انقلاب اسلامی ایران با گذراندن فراز و فرودهای مختلف به مرز چهل سالگی رسید و تلاش برای بیان عملکردهای این دوران از برنامه های مختلف مسئولان است؛ عملکردی که در کانون مساجد مازندران با اجرای طرح «حال خوش خواندن»حالمان را خوش کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۰:۰۲

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از مرکزیت مسجد در حوزه کتاب تا فعالیت ۸۱۱ کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد
تاکید دکتر ارزانی درباره تبدیل شدن مسجد به عنوان حلقه وصل کتاب با مدرسه، خانواده و محله و فعالیت ۸۱۱ کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۸ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۶:۲۸

با حضور کتابداران کتابخانه های مساجد؛
آیین تجدید میثاق با آرمان های شهدا در شهرکرد برگزار شد
همزمان با هفته کتاب جمعی از کتابداران کتابخانه های مساجد ضمن قرائت فاتحه غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۴:۲۳

دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد
دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد امروز ۲۸ آبان با حضور ۲۰ نفر از کتابداران منتخب کتابخانه های مساجد در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۴:۱۷

هادی‌نیا خبر داد؛
فعالیت ۲۵۲ کتابخانه و قرائتخانه در مساجد آذربایجان‌شرقی
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی از فعالیت ۲۵۲ کتابخانه و قرائتخانه در مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۳:۱۰