خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرکز فعالیت های دینی شهرداری
رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، اعلام کرد
نماز جماعت روز طبیعت، در بیش از یکصد بوستان اصلی پایتخت اقامه خواهد شد
حجت الاسلام صادق زاده از اجرای نخستین برنامه دینی و معنوی سال جدید در بوستان های پایتخت خبر داد و گفت: همزمان با روز طبیعت نماز جماعت در یک صد بوستان تهران برپا می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۶:۱۱

رییس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، مطرح کرد؛
حمایت‌های جدی شهرداری تهران از مساجد
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران با اشاره به حمایت‌های جدی شهرداری تهران از حوزه دین و مساجد در دوره جدید مدیریت شهری، گفت: شایعات درباره قطع کمک‌های شهرداری تهران به مساجد صحت نداشته و کذب است.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۷:۵۵

رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
کمک به مساجد وظیفه ذاتی شهرداری نیست
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با بیان اینکه کمک به مساجد وظیفه ذاتی شهرداری نیست، گفت: سال گذشته که بحران اقتصادی بود و کارکنان برخی مراکز حقوق خود را نگرفته بودند ما ۴۲ میلیارد تومان به مساجد و حوزه های علمیه کمک کردیم.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۵:۳۷

در سال ۹۵
اختصاص اعتباری بالغ بر۴۰۰ میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز مساجدتهران
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام صادق زاده ازتصویب اختصاص اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز مساجد در سال ۹۵ خبر داد و گفت:بودجه تصویب شده برای مساجد برای تجهیز فیزیکی، تعمیر،توسعه و حمایت از برنامه های فرهنگی مساجد تهران اختصاص می یابد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۸:۱۲

آمادگی دو هزار مسجد و حوزه علمیه جهت برگزاری ویژه برنامه های ایام فاطمیه(س)
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام صادق زاده گفت: بیش از یک هزار و یک صد مسجد وحوزه علمیه برای دریافت خدمات و پشتیبانی جهت برگزاری ویژه برنامه های ایام فاطمیه به مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران مراجعه کرده اند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۲

حجت الاسلام صادق زاده در آستانه میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بیان کرد
برگزاری جشنواره ملی آیین دوستی در یک هزار مسجد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صادق زاده ضمن اعلام خبر برگزاری جشنواره ملی آیین دوستی در هشت هزار مدرسه سراسر کشور و یک هزار مسجد شهر تهران گفت: این جشنواره برگرفته از نامه امام هشتم(ع) به سیدالکریم و توصیه حضرت به شیعیان در هجده عنوان است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۵