خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نسل جوان
روحانیون با سعه صدر تاریخ و دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان منتقل کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه باید به جوانان نزدیک شویم تا بتوانیم آنان را معتقد کنیم گفت: روحانیون و طلاب در رویارویی با جوانان باید سعه صدر خود را افزایش دهند و تاریخ و دستاوردهای انقلاب را به شکل بسیار دوستانه برای آنان بیان کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۰

پایگاه های الگو در بسیج خوراک فکری نسل جوان را تغذیه می کند
خبرگزاری شبستان: معاون تربیت و آموزش سپاه کاشان گفت: پایگاه های الگو در بسیج خوراک فکری و فرهنگی نسل جوان مطابق با نیازهای روز آنها را در قالب برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری تغذیه می کند.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۰۹:۵۳

ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب جهت بروز عشق و علاقه مردم به انقلاب است
خبرگزاری شبستان : استاندار یزد با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب جهت بروز عشق و علاقه مردم نسبه به انقلاب اسلامی است گفت: هر چه این عشق و علاقه بیشتر باشد کنجکاوی جهانیان نسبت دلایل  آن افزایش پیدا می کند .

۱۳۹۳/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۳

فرهنگ ایثار و شهادت گنجینه‌ای بی‌بدیل برای نسل جوان است
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان ایلام، گفت: فرهنگ و ایثار و شهادت گنجینه بی‌بدیل برای جوانان و نوجوانان میهن اسلامی است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۰

انتقال فرهنگ ایثار در جامعه موجب پویایی نسل جوان خواهد شد
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان،گفت: نهادینه شدن فرهنگ ایثار مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است که موجب نشاط و پویایی نسل جوان و شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۱

رسانه ها باید یک سازماندهی جدید را در بحث آسیب های اجتماعی آغاز کنند 
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد،  با بیان اینکه رسانه ها باید یک سازماندهی جدید را در بحث آسیب های اجتماعی آغاز کنند  گفت: ما نیاز داریم تا مطبوعات وارد حوزه مسائل اجتماعی شوند و مشکلات موجود را رصد کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۵:۱۲

بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی جهت ارتقای فضای فرهنگی جامعه مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رومشکان، با اشاره به دسیسه های دشمنان، گفت: بهره گیری از ظرفیت های بومی و مذهبی در توسعه فرهنگ عمومی جامعه موثراست.

۱۳۹۳/۱۰/۳ - ۱۲:۵۳

فضایل حضرت ابوالفضل(ع) برای نسل جوان تبیین شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: باید با برنامه های فرهنگی و هنری فضایل اخلاقی و سیره زندگی حضرت ابوالفضل(ع) برای نسل جوان تبیین و نهادینه شود.

۱۳۹۳/۹/۱۳ - ۱۴:۳۸

سیره عملی امام موسی کاظم(ع) برای نسل جوان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: رییس تبلیغات اسلامی تالش با بیان اینکه سیره عملی امام موسی کاظم(ع) باید بیش از پیش برای نسل جوان و آینده معرفی شود، گفت: شخصیت منحصر به فرد امام موسی کاظم(علیه السلام) در زمان خود زمینه های ترویج و اشاعه دین اسلام و مکتب تشیع را فراهم کرد.

۱۳۹۳/۹/۹ - ۱۶:۵۸

علما، بزرگان و دانشمندان سرمایه بزرگ جامعه/ لزوم شناساندن مفاخر روحانیت به نسل جوان
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهربا بیان اینکه علما، بزرگان و دانشمندان سرمایه بزرگ جامعه هستند افزود: باید مفاخر روحانیت به نسل جوان معرفی شوند.

۱۳۹۳/۹/۹ - ۱۴:۵۱

حلقه های صالحین نقش به سزایی در ترویج فرهنگ دینی دارند
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله، گفت: حلقه های صالحین نقش به سزایی در ترویج فرهنگ دینی دارند.

۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۳:۴۶

فرماندار خرم آباد:
کتاب ستون تمدن بشری است
خبرگزاری شبستان: فرماندار خرم آباد، کتاب را ستون تمدن بشری خواند و بر ضرورت توجه به نهادینه شدن فرهنگ کتاب خوانی در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۳/۸/۲۹ - ۱۲:۲۱

شاعر رباعی سرای ایران:
 حوزه هنری سرآغاز تربیت نسل جوان با محوریت رویکرد انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: حوزه هنری نهاد انقلابی است، که در عرصه های مختلف با تربیت نسل جوان در حوزه های هنری نیاز جامعه را در ابعاد مختلف متناسب با ادبیات انقلاب پاسخگو بوده است.

۱۳۹۳/۸/۲۰ - ۰۹:۵۸

صیانت از امنیت و سلامت جامعه وظیفه ای همگانی است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان، اعتیاد را تهدیدی برای امنیت اجتماعی خواند و گفت: صیانت از امنیت و سلامت جامعه وظیفه عموم مردم است.

۱۳۹۳/۸/۱۵ - ۱۳:۱۴

وصیت نامه های شهدا باید برای نسل جوان و نوجوان بازگو شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون پاک شهدا خواند و گفت: برای صیانت از دستاوردهای شهدا باید وصیت نامه های شهدا برای نسل جوان بازگو شود.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۱:۵۷

ارتقاي فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان ازوظایف مسئولان است
خبرگزاری شبستان: فرماندارشهرکرد گفت: ارتقاي فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان از وظایف مسئولان است.

۱۳۹۳/۸/۱۰ - ۱۶:۰۱

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام؛
آگاه سازی نسل جوان، رسالت خطیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام، گفت: آگاه سازی نسل جوان و تبلیغ ارزش های دینی از رسالت های خطیر و بزرگ کانون های فرهنگی و هنری مساجد در نقاط مختلف کشور است.

۱۳۹۳/۷/۱۵ - ۲۱:۰۱

ضرورت سرمایه گذاری برای نسل جوان جامعه برای آینده کشور
خبرگزاری شبستان: دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اشاره به استعدادهای جوانان امروز گشور گفت: سرمایه گذاری برای نسل جوان جامعه برای تعالی آینده کشور ضروری است.

۱۳۹۳/۷/۱۲ - ۱۱:۲۶

رقابت 626 کاشانی در آزمون سراسری قرآن و عترت
خبرگزاری شبستان:رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت با ثبت نام 626 داوطلب در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۶ - ۰۹:۴۹

معاون فرهنگی، تبلیغات اسلامی لرستان:
فرهنگ دفاع مقدس باید به نسل جوان و نوجوان منتقل شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، تبلیغات اسلامی لرستان، دوران دفاع مقدس را دوران پرافتخار در تاریخ ایران اسلامی خواند و گفت: فرهنگ دفاع مقدس امروز باید به نسل جوان جامعه منتقل شود.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۵:۲۴