خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نسل جوان
لزوم برنامه ریزی سبک زندگی اسلامی بر اساس نیاز جامعه
خبرگزاری شبستان:کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان همدان گفت: سبک زندگی اسلامی بر اساس نیاز جامعه برنامه ریزی شود.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۲:۲۶

فرماندار بیرجند:
اهمیت دفاع از میهن و تمامیت ارضی برای جوانان تبیین شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند با تاکید بر اینکه باید اهمیت دفاع از میهن وتمامیت ارضی برای جوانان تبیین شود،گفت: برای گرامیداشت دفاع مقدس باید با برگزاری برنامه‌ها و اقدامات مختلف فضای را برای نسل جوان تصویر کنیم.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۴:۵۱

اعزام روحانیون مبلغ به منطقه گردشگری بیشه
خبرگزاری شبستان: معاون نهاد رهبری دانشگاه لرستان، از اعزام روحانیون مبلغ به منطقه گرشگری بیشه خبرداد.

۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۲:۵۵

لزوم تولید آثار فاخر هنری برای نسل جوان
خبرگزاری شبستان: نمانیده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر تولید آثار هنری فاخر و ارزشمند به ویژه برای نسل جوان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۴:۳۳

راهکارهای سنتی برای مبارزه با مواد مخدر پاسخ گو نیستند
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی گفت: مبارزه با مواد مخدر را باید همگانی کنیم زیرا راهکار های سنتی در این عرصه پاسخ گو نیتند باید فعالیت های خود را در این راستا چندین برابر افزایش دهیم.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۴:۴۹

ایران جوان
درصد قابل توجهی از جمعیت ایران را جوانان تشکیل می دهند.جوانان کشورمان در عرصه های مختلف علمی،ورزشی،هنری،مذهبی،سیاسی و دیگر رشته ها با تلخی ها و شیرینی های بسیار روبه رو هستند.در روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) نگاهی می کنیم به زندگی جوان ایرانی.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۰۹:۴۹

هیئت های مذهبی ظرفیت بزرگی برای تقویت فرهنگ دینی در جامعه است
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد، با اشاره به نقش هیئت های مذهبی در تقویت فرهنگ دینی، گفت: ۴۵۰ هیئت مذهبی در شهرستان بروجرد فعال است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۴:۵۵

امام جمعه موقت کرمانشاه تأکید کرد:
سیاست تک فرزندی توطئه بدخواهان نظام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمانشاه، گفت: دشمنان از هر وسیله ای به ویژه ناتوی فرهنگی به دنبال این هستند که جوانان را از راه ارزش های اسلامی دور کرده و از تمام امکانات خود نیز استفاده می کنند.

۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۶:۵۷

آزادسازی خرمشهر نقطه عطف تاریخ دفاع مقدس بود/ضرورت شناسایی فرماندهان جنگ به نسل جوان
خبرگزاری شبستان: مشاور عالی استاندار کرمانشاه، گفت: برگزاری مراسمات و رخدادهای مهمی مانند حماسه آزادسازی خرمشهر باید مردمی صورت بگیرد و این امر موجب بهتر معرفی کردن اتفاقات مهم دوران جنگ تحمیلی به نسل جوان است.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۵:۰۰

مسجد جایگاه پرورش نسل جوان/کانون های فرهنگی هنری به مسجد رنگ و جلا می بخشند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن مسجد را جایگاه پرورش نسل جوان عنوان کرد و بابیان اینکه کانون های فرهنگی هنری به مسجد رنگ و جلا می بخشند گفت: کانون های مساجد باید تلاش بیشتری برای جذب جوانان به مسجد انجام دهند.

۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۱۱:۱۰

نماینده ولی فقیه در لرستان:
سلامت نخستین نیاز جامعه در جهت رسیدن به موفقیت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، سلامت و امنیت را نعمت های الهی خواند و گفت: سلامت بستر رسیدن به موفقیت است.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۴:۲۹

اعتکاف فرصتی برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز بر ضرورت تقویت برنامه های فرهنگی در مراسم معنوی اعتکاف تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۳:۵۸

سبک زندگی حضرت فاطمه (س) به نسل امروزی منتقل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: ویژگی ها و سبک و سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علهیا) به نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان انتقال داده شود.

۱۳۹۴/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۷

ضرورت سوق دادن جامعه به سمت قرآن
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت سوق دادن جامعه به سمت کلام نورانی و ارزشمند قرآن، گفت: سیر صعودی جوانان و رسیدن آنها به درجات بالای دنیوی و اخروی با آشنا کردن نسل جوان به کلام وحی، میسر می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۹

رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند:
کانون‌های فرهنگی هنری متناسب با نیاز جوانان برنامه ارائه دهند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید متناسب با استعداد و نیاز نوجوانان و جوانان و به منظور ظهور و شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های آنها برنامه ارائه دهند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۵

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بیرجند و درمیان تاکید کرد:
لزوم استفاده از ظرفیت نسل جوان در مدیریت کانونهای فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بیرجند و درمیان بر استفاده از افراد باتجربه خصوصاً نسل جوان در مدیریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تاکید کرد و گفت: کانون‌ها در کنار مساجد به عنوان بال تربیتی و معرفتی کارکرد متنوع دارند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۹

انس با قرآن کریم، موجب تربیت نسل متعهد و آینده ساز برای جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: انس با قرآن کریم یک ضرورت برای کودکان و نسل جوان در راستای تربیت برای اداره امور کشور اسلامی در آینده است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۹

سبک زندگی فاطمی ضامن سعادت و خوشبختی نسل جوان
خبرگزاری شبستان: مدیردبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، به ترویج سبک زندگی فاطمی در جامعه اشاره کرد و گفت: سبک زندگی فاطمی ضامن سعادت و خوشبختی نسل جوان است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۵

فعالیت ۳۶۹ کانون فرهنگی وهنری در مساجد استان لرستان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان، با اشاره به فعالیت ۳۶۹ کانون فرهنگی وهنری مسجد در استان گفت: حدود ۶۰درصد کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان درمساجد روستایی راه اندازی شده است.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۱:۲۸

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانونهای مساجد کشور:
همت نسل جوان در برگزاری هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی ستودنی است
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشوردر همدان گفت: همت نسل نوجوان و جوان در برگزاری هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان ستودنی است.  

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۹