خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نسل جوان
امام جمعه سنندج:
ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان جامعه بیشتر تبیین شود
ماموستا خدایی،  با اشاره به ترویج ارزش های انقلاب اسلامی در جامعه گفت: ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان جامعه بیشتر تبیین شود.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۵:۵۱

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان:
عرصه هنری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان تقویت شده است
خوبی زاده با اشاره به این که مدیریت واحد و برنامه ریزی دقیق در عرصه برگزاری مسابقات مدهامتان لحاظ گردیده است، گفت: عرصه هنری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان تقویت شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۰

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:
برخی مسئولان نمی‌ توانند پاسخگوی مطالبات نسل جوان باشند
ابتکار تاکید کرد: این یک واقعیت است که نسل جوان روز به ‌روز به سرعت حرکت می‌ کند و برخی از ما مسئولان هنوز نتوانسته ‌ایم سرعت خودمان را با آنان یکی کنیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱

بستر کار فرهنگی و ارزشی در کانون های مساجد فراهم است
حجت الاسلام کلات پور، گفت: بستر کار فرهنگی منطبق با هویت اسلامی و انقلابی در کانون های مساجد فراهم است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶

فرمانده سپاه بيت‌المقدس كردستان:
فرهنگ غنی و ارزشمند شهدا بهترین الگو برای نسل جوان است
رجبی با بیان اینکه همه ما باید ادامه دهندگان راه شهدا باشیم، گفت: فرهنگ غنی و ارزشمند شهدا بهترین الگو برای نسل جوان است و باید برای ترویج آن نهایت تلاش را به کار بگیریم.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۱:۳۲

امام جمعه کرمانشاه:
حماسه ۹ دی هم در دل ۴۰ ساله انقلاب است/ امروز ما ارباب آمریکا هستیم
آیت الله علما، با تأکید بر بیان ابعاد مختلف حماسه ۹ دی و فرماندهی آن در خارج از مرزها، گفت: در ۴۰ سالگی انقلاب خیلی حرف های عمیق و سنگین هست که باید برای نسل جوان گفته شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۴:۱۵

معاون سیاسی امنیتی لرستان تاکید کرد:
ضرورت تسریع بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، با اشاره به اینکه استان لرستان رتبه ۱۹ کشور در پرداخت تسهیلات ازدواج را دارد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی مردم تسریع بانک ها در پرداخت تسهیلات ضروری است.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۲:۵۰

آیت‌الله ذاکری:
نهادها نباید در کمک به مساجد خساست به خرج دهند
امام جماعت مسجد ولی آباد شهرری گفت: برخی از مسئولان با تمسک به این سخن که مساجد باید مستقل از دولت اداره شوند، از ارائه کمک های مادی به مساجد سر باز می زنند، در حالی که دستگاه های مربوطه باید کمک های لازم را ارائه کنند.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۵۷

نکوداشت علما، فرصت برای معرفی الگوها به نسل جوان است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان، با اشاره به اهمیت معرفی الگو های ساده زیستن و علم و دانش به نسل جوان و نوجوان جامعه، افزود: نکوهداشت علما، فرصتی برای معرفی الگوها به نسل جوان است.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۲۳

برنامه کانون های مساجد به روز و متناسب با نیاز نسل جوان است
سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش کرد تا با برنامه های نو و متناسب با نیاز نسل جوان در جذب بیش از پیش جوانان به مسجد اقدام کرد.

۱۳۹۷/۶/۷ - ۰۸:۰۴

بدحجابی، آسیبی که سایر بخش های جامعه را تحت تاثیر قرار داده است
بدحجابی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است که سایر بخش‌های اجتماع را تحت تأثیر قرار داده و مقابله با این آسیب نیازمند برنامه ریزی جدی است.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۴۱

مدیرکل اجتماعی استانداری گلستان:
نقش مساجد در برون رفت بحران ها/ موضوعات اجتماعی با کمک اعضای کانون های مساجد فراگیر شود
مدیرکل اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه مساجد همیشه برای برون رفت بحران ها کمک کرده اند، گفت: امروز هم معتقدیم دسیسه ای که بر سر خانواده ها خیمه زده را می توان با کمک مساجد دور کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۱۴

استارت آپ فرهنگی مسجد/ کانون های فرهنگی هنری سالم ترین وعمیق ترین سازمان مردم نهاد
خبرگزاری شبستان: در فعالیت ها بالاخص فعالیت های دینی هرکجا منتظر دولتی ها بودیم موفق نبودیم؛ بعضی آسیب های عاشورایی و دینی در همین راستا دیده شده که از مردم محور بودن فعالیت ها غافل شده ایم.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۱:۳۵

ضرورت تسریع در برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی/سپردن مدیریت ها به جوانان عملیاتی می شود
خبرگزاری شبستان: استاندارکهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه، سپردن مدیریت ها به دست جوانان و استفاده از توانمندی ها و نوآوری های این افراد از سیاست های اصلی دولت است، افزود: استان نیز این رویکرد را با جدیت دنبال می کند.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۷:۰۳

انتقال اندیشه های امام خمینی (ره) به نسل جوان سدی در برابر توطئه های دشمنان است
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، تبیین اندیشه های امام برای نسل جوان را راه مقابله با توطئه های دشمنان و بیمه شدن انقلاب دانست.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۳:۵۸

فتح خرمشهر ریشه در مقاومت مردم ایران دارد/ ضرورت تبیین حماسه سوم خرداد برای نسل جوان
خبرگزاری شبستان: فرماندار ایلام، گفت: امروز هم باید راه شهدا را ادامه دهیم و در برابر عربده‌کشی و زیاده‌خواهی‌های استکبار مقاومت و ایستادگی کنیم.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۱:۵۶

بهره‌گیری از الگوهای دوران دفاع مقدس برای امروز کشور کارگشاست/نقش مؤثر روحانیت در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، گفت: مردم استان ایلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس هیچ‌گاه استان خود را ترک نکردند و از کیان و ارزش‌های انقلابی و اسلامی دفاع کردند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۱:۲۴

دشمن به دنبال ایجاد ناامنی و تغییر باور نسل جوان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با بیان اینکه جوانان هدف تیررس دشمنان هستند، گفت: دشمنان سعی دارند باور جوانان را نسبت به اسلام، دین و انقلاب تغییر دهند.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۸:۱۴

قرآن باید برابر با شأن و جایگاهش به جوانان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان گرمانشاه، گفت: باید قرآن را آن گونه که در شان و جایگاه این کتاب ارزنده آسمانی است، به جامعه به خصوص نسل جوان معرفی کرده و در تمامی شئونات زندگی خود به کار ببندیم.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۳:۱۵

مسئولان توانمندی های جوانان کشور را باور کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولان باید توانمندی های جوانان کشور در زمینه های مختلف را باور کرده و از آنان حمایت کنند و نگذارند موج ناامیدی بر مردم به ویژه جوانان غالب شود.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶:۰۶