خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

السبت ٠ صفر ١٤٣٩

Saturday, October 21, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قرآن
۲۸مهرماه؛
هیات مدیره اتحادیه مدغم قرآنی استان تهران مشخص شد+اسامی
خبرگزاری شبستان: مجمع عمومی اتحادیه‌های موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان تهران از سوی دبیرخانه هیات رسیدگی به امور موسسات قرآنی با حضور مدیران موسسات و تشکل‌های قرآنی ـ مردمی این استان مشخص شد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۰:۲۶

قره‌شیخلو خبر داد:
سال۹۷ شاهد یک اتحادیه‌ قرآنی با مدیریت یکپارچه و قوی خواهیم بود
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان دارالقرآن الکریم با ابراز امیدواری از تشکیل یک اتحادیه قرآنی متحد و قوی گفت: امید است از سال ۱۳۹۷ اتحادیه‌ای با مدیریت یکپارچه، قوی و قدرتمند برای ارتقای سطح فعالیت‌های مؤسسات در کشور شاهد باشیم.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۰:۲۲

لزوم افزایش ایجاد انگیزه به قرآن بین نوجوانان/چالش های جهان، ناشی از فاصله گیری از کلام وحی و سنت پیامبر(ص) است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه چالش های جهان، ناشی از فاصله گیری از کلام وحی و سنت پیامبر(ص) است، گفت: افزایش ایجاد انگیزه به قرآن در بین نوجوانان موجب فراگیر شدن مسابقات با تعداد بیشتر شرکت کننده می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۲۰:۴۳

مجمع تشکل های مردمی قرآن و عترت
با حضور صاحب نظران و نمایندگان دستگاه های قرآنی مجمع تشکل های مردمی قرآن و عترت صبح امروز برگزار شد .

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۶:۵۷

موازی کاری دستگاه های مختلف نسبت به برگزاری مسابقات قرآنی به بازدهی مناسبت، ضربه می زند
خبرگزاری شبستان: داور رشته حفظ دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی مدهامتان در مازندران گفت: موازی کاری دستگاه های مختلف نسبت به برگزاری مسابقات قرآنی به انجام کارهای فرهنگی و بازدهی مناسبت تر، ضربه می زند.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۰:۰۴

برنامه ریزی دقیق تر مسابقات قرآنی با استعانت از کارشناسان کلام وحی، موفقیت بیشتری را حاصل می کند
خبرگزاری شبستان: داور صوت و لحن تخصصی دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی مدهامتان در مازندران گفت: برنامه ریزی دقیق تر مسابقات قرآنی با استعانت از کارشناسان قرآنی دارالقرآن کشور و استان، موفقیت بهتر و بیشتری با عنایت خدا، حاصل می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۰:۰۱

تبلیغات بیشتر موجب افزایش شرکت کنندگان در مسابقات می شود
خبرگزاری شبستان: داور دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآنی مدهامتان در مازندران با بیان اینکه تبلیغات بیشتر موجب افزایش شرکت کنندگان در مسابقات می شود بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی برای متسابقین تاکید کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۹:۵۹

ضعف مدیریتی در برنامه‌های قرآنی وجود دارد
خبرگزاری شبستان: داور رشته قرائت و حفظ قرآن کریم با بیان اینکه ضعف مدیریتی در برنامه های قرآنی وجود دارد و شاید این مسئله مربوط به نشستن برخی افراد غیر قرآنی در مسند فعالیت های قرآنی باشد، گفت: حاکمیت مشخصی در حوزه قرآن وجود ندارد.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۵:۲۲

برای دومین بار صورت گرفت:
تغییر زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» به میزبانی این استان و در شهرستان چرام تغییر کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۴۵

رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد:
آیات وعید عامل بیداری انسان از خواب غفلت است
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه آیات وعید فرصتهای مناسبی برای بیداری انسان از خواب سنگین غفلت ایجاد می‌کند، گفت: آیات وعید انسان را از آلوده شدن به گناه باز می‌دارد.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۰۶

استمرار دوره های آموزشی قرآن کریم در دارالقران زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه دارالقرآن کریم زنجان از استمرار دوره های آموزشی قرآن کریم در این موسسه خبر داد و گفت: این دوره ها به صورت عمومی و تخصصی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۵۳

تغییر زمان برگزاری جشنواره قرآنی «مدهامتان» در شهرستان چرام
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره قرآنی «مدهامتان» در شهرستان چرام تغییر کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۵۱

تقدیر خادمان قرآنی حرم هلال بن علی(ع) از حافظ کل قرآن کریم
خبرگزاری شبستان:در مراسمی با حضور خادمان قرآنی حرم هلال بن علی (ع) از علیرضا مبین زاده حافظ کل قرآن مجمع قاریان و حافظان هلال تجلیل شد.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۴۸

مرحله استانی جشنواره قرآنی «مدهامتان» در اردبيل
خبرگزاری شبستان: دوازدهمین دوره مرحله استانی مسابقات قرآنی «مدهامتان» استان اردبیل در مسجد محمدیه با حضور قاریان، حفاظ و موذنان فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۰۴

مازندران رتبه دوم تعداد شهدای روحانی را دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه مازندران رتبه دوم تعداد شهدای روحانی را در کشوردارد، گفت: روحیه انقلابی و جهادی باید در جامعه حفظ شود.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۴:۵۸

دوره یکساله روش تبلیغ قرآن محور برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دوره یکساله روش تبلیغ قرآن محور به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۲:۰۴

در کرسی ترویجی؛
اصل رحمت در حکمرانی از منظر قرآن بررسی می شود
خبرگزاری شبستان: کرسی ترویجی «اصل رحمت در حکمرانی از منظر قرآن» با سخنرانی دکتر محمدجواد ارسطا و سید احمد حبیب نژاد ۱۵ مهرماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۰:۵۳

رتبه نخست مسابقات قرآن و عترت کشور به دانشگاه پیام نور آران و بیدگل رسید
خبرگزاری شبستان:رتبه نخست رشته دعا و مناجات مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور کشور به دانشجوی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل رسید.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۲:۱۸

دستگیری شهرند انگلیسی به دلیل اهانت به ساحت قرآن و مسلمانان در فیس بوک
خبرگزاری شبستان:شهروند انگلیسی به دلیل اهانت به ساحت قرآن و مسلمانان در صفحه فیس بوک خود،دستگیر شد.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۴۸

مربیان قرآنی کودک و نوجوان روستای روتان گواهینامه مربیگری دریافت کردند
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی فعالیت های قرآنی موسسه «نور» روستای روتان دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک از صدور گواهینامه پایان دوره برای ۱۰۰ نفر از شرکت کنندگان در دوره تربیت مربی قرآن کودک و نوجوان و شیوه های کلاس داری در این موسسه خبرداد.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۹:۲۳