خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

السبت ١٨ ذو الحجّة ١٤٤١

Saturday, August 8, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نفوذ دشمنان
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات لرستان:
عضویت ۳۰۰ هزار نفر در شبکه ناظرین شورای نگهبان
سپهوند با اشاره به اینکه ۳۰۰ هزار ناظر در شبکه ناظرین شورای نگهبان عضویت دارند، گفت:۱۲ هزار لرستانی در شبکه ناظرین شورای نگهبان عضو هستند.

۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۱۲:۰۸

وزیر سابق اطلاعات:
مسئولان نسبت به نفوذ دشمن هوشیار باشند/ شهادت حاج قاسم سلیمانی نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد
مصلحی با بیان اینکه باید در برابر نفوذ دشمن هوشیار باشیم گفت: ایجاد اشتباهات محاسباتی در مردم، مسئولان و نخبگان، جریانی از نفوذ دشمنان است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۲

حجت الاسلام ادیب یزدی:
مشکلات زمان امام حسن(ع) با شرایط امروز جامعه ما همخوانی دارد
یک استاد اخلاق با بیان اینکه اجر و مزد صلح امام حسن(ع) از قیام امام حسین(ع) بیشتر است، تصریح کرد: این را کسانی متوجه می‌شوند که تاریخ اسلام را دقیق مطالعه کرده باشند، امام معصوم(ع) برای پیروزی در مقابل دشمن نیاز به یاور دارد.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۱:۴۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دشمن به دنبال تحمیل اسلام بدون امر به معروف است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر اوجب واجبات است، گفت: دشمنان همواره به دنبال تحمیل اسلام بدون امر به معروف و نهی از منکر و جهاد به مسلمانان بوده و است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۷:۲۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ضرورت تشکیل گروههای اندیشه‌ورز در هیات‌های مذهبی/ دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به اسلام کار می‌کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به اسلام ناب تلاش می کند، گفت: دشمن برای رسیدن به این نیت شوم خود در لباس و قالب های مختلف در هیات های مذهبی ورود پیدا می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۲

نماینده ولی فقیه در لرستان:
مسجد تنها پایگاهی است که جلوی نفوذ دشمن را می گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مسجد پایگاه توحید و سنگر انقلاب اسلامی است، افزود: مسجد تنها پایگاهی است که جلوی نفوذ دشمنان را می گیرد.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۳:۲۷

وزیر سابق اطلاعات در دیدار با ‌آیت الله عبادی مطرح کرد:
سرمایه‌گذاری دشمن بر روی جریان نفوذ/ تلاش استکبار برای منحرف کردن ذهن مردم از مسائل اصلی انقلاب
خبرگزاری شبستان: وزیر سابق اطلاعات با تاکید بر اینکه دشمن تلاش می کند تا ذهن مردم را از مسائل اصلی منحرف کند، گفت: نیروهای ارزشی باید در مسائل اصلی انقلاب قرار گیرند و از این مسائل منحرف نشوند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حکایت نفوذ دشمن در بین مردمان بی‌‎بصیرت صدر اسلام/ تاریخ در حال تکرار است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان اسلام وقتی با لباس اسلام در بین مردم ظاهر شدند به وسیله خود مردم بی بصیرت اسلام را کوبیدند و اهل بیت(علیهم السلام) را به شهادت رساندند و هر کجا انسان مومن و پاکی بود را از پا در آوردند.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۸:۰۳

روحانیون متناسب تهدیدات روز دشمنان در آگاهی به مردم عمل کنند
خبرگزاری شبستان:مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه راه های نفوذ دشمن را به نسل جوان بشناسانیم، گفت: روحانیون متناسب تهدیدات روز دشمنان در آگاهی به مردم عمل کنند.

۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۴:۱۷

مدیران روحیه انقلابی را با تشکل اتاق فکر زنان شاهد تبیین کنند
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های و مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: زنان نیز مانند مردان در دوران دفاع مقدس از نظام و انقلاب دفاع کردند و استفاده از نظرات آنها با عنوان اتاق فکر موجب نشر روحیه انقلابی در دستگاه های اجرایی می شود.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۵:۴۵

دشمنان انقلاب به دنبال یارگیری از قشر روحانیت هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کهنوج انتخابات آتی را مهم بر شمرد و خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب به اعتراف خود با رخنه و نفوذ به دنبال یارگیری از قشر روحانیت هستند که در این مورد باید به هوش بود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۳

ایجاد خلل در باورهای فرهنگی، دینی و انقلابی از راههای نفوذ دشمنان است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان ایجاد خلل در باورهای فرهنگی، دینی و انقلابی را از راههای ورود و نفوذ دشمنان برشمرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۳:۳۱