خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
امام جمعه قم:
وقف مصداق عمل صالح انسان است
آیت الله سعیدی گفت: واقفین به یک معنا هم خیر خود را می‌خواهند هم خداوند را قادر می‌دانند که برای بعد از آن‌ها نسبت به فرزندانشان خداوند خیر و برکت را نازل خواهد کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۳

تقدیر امام جمعه قم از حضور گسترده مردم قم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با صدور پیامی از حضور حضور گسترده مردم انقلابی قم و مراجع عظام تقلید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۴

امام جمعه قم:
دنیا در روز ۲۲ بهمن شاهد پاسخ ملت ایران به دشمنان باشد
آیت الله سعیدی گفت: ملت ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن به یاوه گویی آمریکا و اتاق های فکر و خیانت آنها پاسخ قاطع و کوبنده ای خواهند داد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۹

امام جمعه قم:
ملت با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمن را خنثی خواهند کرد/۲۲ بهمن روز ذلت آمریکاست
آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز مردم شکوهمندتر از سال گذشته در انقلاب شرکت می کنند و به عنوان خاری در چشم دشمنان بوده توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹

امام جمعه قم:
مبارزه با مفسدان اقتصادی باید قاطعانه ادامه داشته باشد
آیت الله سعیدی با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در راستای مبارزه با مفسدان اقتصادی گفت: ما ضمن تشکر از قوه قضائیه در مبارزه با مفسدان اقتصادی از آنها می خواهیم به این حرکت امید ساز برای قطع دست مفسد اقتصادی از منابع و بیت المال کشور ادامه دهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۴

امام جمعه قم:
ایران همواره در برابر دسیسه‌های دشمن پیروز بوده است/ از بحران اقتصادی عبور خواهیم کرد
آیت الله سعیدی گفت: خوشبختانه کشور ما چهل سال در برابر همه دسیسه‌ها ایستاده و همان‌طور که خیلی‌ها باور نمی‌کردند انقلاب اسلامی به پیروزی برسد یا در جنگ تحمیلی بتواند مقاومت کند از این بحران اقتصادی پیش رونیز خارج خواهیم شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴

امام جمعه قم:
۲۲بهمن روز تو دهنی زدن به دشمنان است/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند
آیت الله حسینی بوشهری به پیش رو بودن ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: اینها خواب دیده بودند که انقلاب چهلمین سال خود را نخواهد دید اما نمی دانند که این نظام استوار است و حضور مردم در ۲۲ بهمن امسال تو دهنی به آنهاست.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۱

امام‌ جمعه قم:
مساجد خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار جامعه تبیین کنند
آیت‌الله سعیدی، با بیان اینکه کارهای ارزشمند و قابل توجهی در مسجد حضرت زینب (ع) دنبال شده است، اظهار کرد: مساجد باید با توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی خود خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار مختلف جامعه تبیین کنند.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۷:۵۸

امام جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه:
انتقاد از رهاسازی پروژه‌های ناتمام در قم/لزوم توجه به جاذبه‌های گردشگری مذهبی در قم/امنیت جمهوری اسلامی، خط قرمز همه ماست
آیت الله سعیدی گفت: امنیت جمهوری اسلامی خط قرمز همه ما است و دشمنان بدانند که با ترورهای کور خود آرزوی برهم زدن جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۴

امام جمعه قم:
نباید سخن مسئولان خوراک برای دشمن فراهم کند
آیت‌ الله سعیدی عنوان داشت: متاسفانه گاهی شاهد هستیم که افرادی که صاحب تریبون هستند، اظهارنظر و سخنانی را بیان می کنند که از سم مهلک تر بوده و خوراکی برای دشمن می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۲۲

امام جمعه قم:
مجلس در راستای وحدت جامعه تلاش کند/در بودجه ریزی باید از اقشار ضعیف حمایت شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: بودجه سال ۹۸ در حال تدوین است و تقاضا از دولت و مجلس این است که بودجه را واقعی ببینید و حمایت از اقشار ضعیف جامعه مد نظر باشد و به ظرفیت های داخلی کشور چشم ببندید.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۴۳

امام جمعه قم:
لیبرال دموکراسی در دره سقوط
امام جمعه قم تاکید کرد: انقلاب اسلامی بر پایه اسلام ناب توانسته دین مبین اسلام را گسترش داده و مردم را از استکبار خارج کند و امروز توانسته بر پایه نظریه مقاومت در برابر دشمن می تواند نظریه لیبرال دموکراسی را به دره سقوط بکشاند.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۳:۱۳

امام‌جمعه قم عنوان کرد:
بصیرت نیروهای بسیجی و انقلابی عامل خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن
امام‌جمعه قم بصیرت نیروهای بسیجی و انقلابی را عامل خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن دانست و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی هیچگاه زورگویی دشمنان را قبول نکرده و همچنان با اقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۵۱

آیت الله حسینی بوشهری:
آمریکا و صهیونیست در انزوا به سر می برند/ملت ایران پاسخ یاوه گویی ترامپ را دادند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: شاهد بودید که در این موضوع چه تعداد فلسطینی ها شهید دادند و آمریکایی ها و صهیونیست ها که جلسه عیش و نوش گرفتند در انزوا هستند.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۵۵

آیت الله اعرافی:
مذاکرات نیازمند هوشمندی بیشتر است/نباید ضعف نشان دهیم/مردم ایران در روز قدس جواب آمریکا را می دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: باید در مذاکرات با هوشمندی بیشتری حرکت کنیم و ضعف نشان ندهیم و اقتدار خود را به رخ دنیا بکشانیم و بدانیم که به خاطر شجاعت و ایستادگی ضرر نمی کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۰

آیت الله سعیدی:
جمهوری اسلامی سد بزرگی در برابر چپاول گری های آمریکاست/پایگاه های صهیونیست با ۵۸ موشک محور مقاومت مورد اصابت قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خطاب به دولت آمریکا گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا سد بزرگی در برابر چپاول گری آمریکا در منطقه ایجاد کرده است و باید بدانید که جمهوری اسلامی منافع نامشروع آمریکا را به خطر انداخته است.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۵:۱۴

آیت‌الله حسینی بوشهری:
منافع ملت ایران در برجام باید حفظ شود/مذاکره‌کنندگان باید تضمین بگیرند/اسرائیل در سکوت مرگبار فرورفته است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه قم با اشاره به حملات اسرائیل به سوریه گفت: خوشبختانه جلوی حملات اسرائیل تااندازه‌ای گرفته شد اما محور مقاومت با پرتاب ۶۵ موشک به ۱۰ پایگاه نظامی اسرائیل در جولان، آن‌ها را وادار به سکوت كرد

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۶:۵۱

آیت ‌الله اعرافی:
سعودی های ذوق زده به زودی شکست خواهند خورد/نباید به اروپایی ها اعتماد کرد/نقش مهم مساجد در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خطاب به سعودی ها گفت: شما ذوق زده شده اید و بدانید که آمریکا به درد شما نمی خورد و رژیم صهیونیستی نیز برای شما کاری نخواهد کرد و به زودی شکست می خوردید.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۵:۴۴

آیت الله حسینی بوشهری:
گستاخی های صهیونیست ها به دلیل چراغ سبز مدعیان حامی فلسطین است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به مشکلات مردم یمن و فلسطین گفت: آنها می خواهند پایتخت اسرائیل را به بیت المقدس آورند و این گستاخی ها نشان دهنده چراغ سبز نشان دادند مدعیان حامی از فلسطین است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۴:۵۰

امام جمعه قم:
ارکان صهیونیست و استکبار در تزلزل است/ترس بر نظام سلطه سایه افکنده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: امروز بیش از هر دوره ای دیگر آمریکا و صهیونیست ها از اقتدار مقاومت در هراس و ترس هستند و ترس بر ارکان نظام سلطه سایه افکنده است.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۶:۰۶