خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
امام جمعه قم مطرح کرد
کمر تروریست در منطقه توسط سپاه شکست/ باید در راستای گسترش مساجد با طراز اسلامی کوشید/طرح معامله قرن از هم اکنون شکست خورده است
آیت الله اعرافی با اشاره به طرح معامله قرن گفت: معامله قرن شما و اربده کشی ها همه اینها پیشاپیش به دست امت اسلام و جبهه مقاومت و سپاه مقتدر شکست خواهد خورد.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۳۳

امام جمعه قم:
ترامپ همان دست چدنی اوباماست/دشمنی های آمریکا با سپاه به دلیل پیشقدمی آنهاست
آیت الله سعیدی گفت: روش آمریکا شکست خورده است و احمق های جدید همان روش های جدید را تکرار می کنند، ترامپ همان دست چدنی اوباماست که از دستکچش مخملی بیرون آمده و احمقی می کند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۰۴

امام جمعه قم:
آمریکا فقط در ظاهر می گوید طرفدار مردم ایران است/آمریکا سیل زدگان ایران را هم تحریم کرد/لزوم وحدت در خدمات رسانی به سیل زدگان
آیت الله سعیدی گفت: آمریکا در حالی به عیب تراشی می پردازند که هنوز خودشان درگیر سیل و آتش سوزی هستند و حتی تحریم های خود را علیه سیل زدگان گسترش داده اند و در عین حال ناجوانمردانه تحریم‌ ها را برای کمک به سیل زدگان تعمیم دادند .

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۷:۲۸

امام جمعه قم:
گفتمان اقتصاد مقاومتی و تولید ملی را باید حمایت کنیم/ برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود
آیت الله اعرافی گفت: باید برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود و بانک‌ ها با رویه ‌های اصلاح شده در رفع مشکلات کوشیده و مشکلاتی که در مسیر تسهیلات سرمایه گذاری است را برداشته تا تولید داخلی رونق گیرد.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۶:۰۳

امام جمعه قم:
شعار سال ۹۸ مکمل شعار سال هاي قبل است/دولت در پشتیبانی رونق تولید بکوشد
آيت الله سعیدی گفت: شعار امسال، مکمل شعارهای سال قبل است و اگر تولید راه بیفتد در اقتصاد کشور نقش اساسی داشته و امید است دولت پشتیبان و برطرف کنند تولید در کشور باشد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۴:۵۱

امام جمعه قم:
بیانیه گام دوم انقلاب منشوری است که باید مورد توجه باشد
آیت الله حسینی بوشهری به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری تشریح شده است، گفت: این بیانیه یک منشور است که در برنامه ریزی ها باید به آن توجه شود و یک تجربه گرانسنگ توسط رهبری معظم انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۷

امام جمعه قم تصریح کرد:
مسئولان با رویکرد جهادی و انقلابی در رفع مشکلات مردم بکوشند
آیت‌الله اعرافی با اشاره به اینکه ملت ایران با انقلاب اسلامی، عصری نو را در حیات بشر آغاز کردند، گفت: امروز مسئولیت دولتمردان و مسئولان بسیار سنگین است و نباید به سادگی از مسئله گرانی و موج گرانی و سختی که به دوش مردم است به راحتی بگذرند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۶

امام جمعه قم:
لزوم برخورد با اخلال گران اقتصادی/گرانی ها باید تمام شود
سعیدی با اشاره به برخی گرانی ها در کشور گفت: این گرانی ها سرسام آور است که باید دستگاه‌ های نظارتی با کسانی که قصور یا تقصیر در ایجاد اخلال در عرصه اقتصاد دارند، برخورد قاطع داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۵

امام جمعه قم:
وقف مصداق عمل صالح انسان است
آیت الله سعیدی گفت: واقفین به یک معنا هم خیر خود را می‌خواهند هم خداوند را قادر می‌دانند که برای بعد از آن‌ها نسبت به فرزندانشان خداوند خیر و برکت را نازل خواهد کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۳

تقدیر امام جمعه قم از حضور گسترده مردم قم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با صدور پیامی از حضور حضور گسترده مردم انقلابی قم و مراجع عظام تقلید در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۴

امام جمعه قم:
دنیا در روز ۲۲ بهمن شاهد پاسخ ملت ایران به دشمنان باشد
آیت الله سعیدی گفت: ملت ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن به یاوه گویی آمریکا و اتاق های فکر و خیانت آنها پاسخ قاطع و کوبنده ای خواهند داد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۹

امام جمعه قم:
ملت با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمن را خنثی خواهند کرد/۲۲ بهمن روز ذلت آمریکاست
آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز مردم شکوهمندتر از سال گذشته در انقلاب شرکت می کنند و به عنوان خاری در چشم دشمنان بوده توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹

امام جمعه قم:
مبارزه با مفسدان اقتصادی باید قاطعانه ادامه داشته باشد
آیت الله سعیدی با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در راستای مبارزه با مفسدان اقتصادی گفت: ما ضمن تشکر از قوه قضائیه در مبارزه با مفسدان اقتصادی از آنها می خواهیم به این حرکت امید ساز برای قطع دست مفسد اقتصادی از منابع و بیت المال کشور ادامه دهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۴

امام جمعه قم:
ایران همواره در برابر دسیسه‌های دشمن پیروز بوده است/ از بحران اقتصادی عبور خواهیم کرد
آیت الله سعیدی گفت: خوشبختانه کشور ما چهل سال در برابر همه دسیسه‌ها ایستاده و همان‌طور که خیلی‌ها باور نمی‌کردند انقلاب اسلامی به پیروزی برسد یا در جنگ تحمیلی بتواند مقاومت کند از این بحران اقتصادی پیش رونیز خارج خواهیم شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴

امام جمعه قم:
۲۲بهمن روز تو دهنی زدن به دشمنان است/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند
آیت الله حسینی بوشهری به پیش رو بودن ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: اینها خواب دیده بودند که انقلاب چهلمین سال خود را نخواهد دید اما نمی دانند که این نظام استوار است و حضور مردم در ۲۲ بهمن امسال تو دهنی به آنهاست.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۱

امام‌ جمعه قم:
مساجد خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار جامعه تبیین کنند
آیت‌الله سعیدی، با بیان اینکه کارهای ارزشمند و قابل توجهی در مسجد حضرت زینب (ع) دنبال شده است، اظهار کرد: مساجد باید با توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی خود خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار مختلف جامعه تبیین کنند.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۷:۵۸

امام جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه:
انتقاد از رهاسازی پروژه‌های ناتمام در قم/لزوم توجه به جاذبه‌های گردشگری مذهبی در قم/امنیت جمهوری اسلامی، خط قرمز همه ماست
آیت الله سعیدی گفت: امنیت جمهوری اسلامی خط قرمز همه ما است و دشمنان بدانند که با ترورهای کور خود آرزوی برهم زدن جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۴

امام جمعه قم:
نباید سخن مسئولان خوراک برای دشمن فراهم کند
آیت‌ الله سعیدی عنوان داشت: متاسفانه گاهی شاهد هستیم که افرادی که صاحب تریبون هستند، اظهارنظر و سخنانی را بیان می کنند که از سم مهلک تر بوده و خوراکی برای دشمن می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۲۲

امام جمعه قم:
مجلس در راستای وحدت جامعه تلاش کند/در بودجه ریزی باید از اقشار ضعیف حمایت شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: بودجه سال ۹۸ در حال تدوین است و تقاضا از دولت و مجلس این است که بودجه را واقعی ببینید و حمایت از اقشار ضعیف جامعه مد نظر باشد و به ظرفیت های داخلی کشور چشم ببندید.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۴۳

امام جمعه قم:
لیبرال دموکراسی در دره سقوط
امام جمعه قم تاکید کرد: انقلاب اسلامی بر پایه اسلام ناب توانسته دین مبین اسلام را گسترش داده و مردم را از استکبار خارج کند و امروز توانسته بر پایه نظریه مقاومت در برابر دشمن می تواند نظریه لیبرال دموکراسی را به دره سقوط بکشاند.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۳:۱۳