خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Sunday, November 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
آیت الله حسینی بوشهری:
حزب الله همواره به توطئه های دشمن پایان داده است/عربستان به اهداف خود نرسید/موکب در مناطق زلزله زده دایر شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: موکب هایی که در ایام اربعین خدمات رسانی کردند همان موکب ها به خدمات رسانی به مردم زلزله زده بپردازند و با تامین نیازهای زلزله زدگان در کنار آنها باشند.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶:۰۶

آیت الله سعیدی:
ملت ایران دست از خاموش کردن فتنه دشمن بر نخواهد داشت/راهپیمایی اربعین عظمت شیعه را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: ملت ایران تا خاموش کردن فتنه دشمنان دست برنخواهد داشت و دنیا اعلام می کنیم که پشت سر مقام معظم رهبری در دفاع از کشور قدم برخواهیم داشت.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳:۱۵

آیت‌الله سعیدی:
تقوا رمز موفقیت در همه امور/ فعالیت های قرآنی در راستای پاسخ به نیارهای جامعه باشد
خبرگزاری شبستان:امام‌جمعه قم با تاکید بر رعایت تقوای الهی در همه امور گفت: تقوا رمز موفقیت در همه فعالیت هاست.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۲۲

امام جمعه قم:
آمریکا قدرت خود را از دست داده/ایران محور مقاومت/جمهوری اسلامی چهره آمریکا را منفورتر کرده است
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری گفت: آمریکا قدرت خود را از دست داده و جمهوری اسلامی قدرتمند تر شده، در منطقه اتفاقی رخ نمی دهد جز با اراده جمهوری اسلامی و همین امر موجب عصبانیت آنها شده است.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۲:۵۵

آیت الله سعیدی:
سخنان ترامپ از سر عصبانیت است/اراده ملت ایران تغییر نمی کند/سپاه خواب را بر دشمنان آشفته کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: ایران به برکت اهل بیت و امام و رهبری در برابر این زورگویی ها ایستاد و شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را سر داد و همین امر موجب عصبانیت آمریکایی شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵:۰۰

آیت الله سعیدی:
رژیم صهیونیستی در حال ایجاد توطئه جدید در کردستان عراق است/نباید اجازه ایجاد اسرائیل جدید در دل منطقه را داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به توطئه در کردستان عراق گفت: این اقدام با حمایت آمریکا و مزدوران دیگر و رژیم صهیونیستی در حالی انجام شد که طومار داعش در حال پیچیده شدن است.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۲:۴۷

آیت‌الله حسینی بوشهری:
نمونه حقوق بشر آمریکایی در میانمار اجرا شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به موضوع حقوق بشر گفت: حقوق بشر آمریکایی بهتر از این موردها نتجیه نمی دهد و باید به حال جامعه‌ای که سردمداران آن این افراد هستند افسوس خورد

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۶:۳۶

آیت‌ الله سعیدی:
دست صهیونیست ها در کشتار مسلمانان میانمار پیداست/معارف غدیر باید بازگو شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به کشتار مردم مظلوم میانمار گفت: از جمله عوامل این کشتار وحشیانه ایجاد تفرقه در جهان اسلام است که صهیونیست ها از این تفرقه ها بیشترین سود را می برند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵:۵۲

امام جمعه قم:
کانون های مساجد سهم بسزایی در تحقق مسجد طراز اسلامی دارند
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سهم کانون های فرهنگی هنری مساجد در تحقق مسجد طراز اسلامی خیلی بالاست، در این زمینه نیازمند خلاقیت، نوآوری، ابتکار و برنامه ریزی متناسب برای گروه های هدف هستیم.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۱۰

امام جمعه قم:
اثرات منفی ترک امر به معروف در جامعه/ وزرا فرصت خدمت را از دست ندهند/دولت منصفانه نقد شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: دولت باید در راستای فساد ستیزی و مردم گرایی و اجتناب از ریخت و پاش و اسراف گام بردارد.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۵:۱۰

آیت الله سعیدی:
نماینده ها، با سر سردار عشق، سلفی عزت بگیرند، پیرزن عشوه گر درخور تکریم نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به بررسی صلاحیت وزرا توسط مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان هیچ ملاحظه ای را بر موضوع حفظ ارزش های اسلامی مقدم ندارند و افرادی را انتخاب کنند که کار آمد و دلسوز مردم و جامعه باشند.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۵:۰۱

آیت ‌الله اعرافی:
عربده کشی های آمریکا بی تاثیر است/ملت و مسئولان در برابر دشمنان ایستادگی خواهند کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تاکید کرد: دشمنان بدانند که ملت و مسئولان ایران اسلامی در برابر این زیاده گویی ها با تمام قوا ایستادگی می کنند و دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۵:۵۴

امام جمعه قم تصریح کرد:
مسئولین به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در مراسم تنفیذ توجه کنند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله حسینی بوشهری گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله)، رئیس جمهور باید سه جهت‌گیری را مد نظر داشته باشد که اولین جهت‌گیری، پرداختن به مشکلات، معیشت و اقتصاد مردم و مسائل داخلی است.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۵:۴۶

آیت الله سعیدی:
ایران باید پاسخ تحریم های خصمانه آمریکا را به صورت عملی بدهد/دوران یکه تازی آمریکا به سر آمده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم ابراز داشت: با توجه به اینکه مجلس نمایندگان آمریکا اقدام خصمانه در خصوص تحریم ها انجام داده، اکنون نوبت ایران است که پاسخ این رفتار شرمانه را بدهد، آمریکا اقدام عملی انجام داده و مسئولان صرفا به محکوم کردن اکتفا نکنند.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۴:۲۶

آیت الله اعرافی:
پدیده داعش زیر سایه آمریکا و در عربستان تولید می شود/ کابینه کارآمد و به دور از حواشی تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: پدیده داعش ریشه در افکار تروریستی دارد که زیر سایه آمریکا و در عربستان تولید می شود و اینها که می گویند در حال مبارزه با داعش هستیم دروغ می گویند.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۵:۰۰

گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود گفت: باید با برنامه ریزی در این خصوص عدالت را برقرار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۴۶

آیت الله حسینی بوشهری:
هیچ کس نمی تواند ملت ایران را تهدید کند/کابینه دوازدهم باید دغدغه رفع مشکلات را داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: آمریکایی ها این روزها ملت ایران را تهدید می کنند و دچار هذیان گویی شده اند که ما با صدای رسا به آنها می گوییم این آرزو را برای همیشه به گور خواهید برد.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۴:۱۹

آیت الله سعیدی:
عمرسیاه تکفیری ها بویژه داعش رو به پایان است/تلاش برای حفظ بنیان خانواده
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به آزادسازی موصل اشاره کرد و گفت: این امر یعنی به زوال رفتن عمر سیاه گروه وهابی و تکفیری و داعش در منطقه است و نقش مرجعیت شیعه و دولت و مردم بر کسی پوشیده نیست و انشالله این پیروزی ها در سوریه به این فتنه بزرگ پایان دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۴:۴۳

آیت الله سعیدی:
ملت ایران از آمریکایی ها هیچ هراسی ندارند/ملت ایران در روز قدس جواب دشمن را خواهند داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: آمریکا بداند که این ملت شجاع روزی با دست خالی اما با صلاح ایمان تو را از این کشور بیرون کردند و هیچ هراسی ندارند.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۵:۳۰

دیدار امام جمعه قم با شهید حادثه ترور مجلس
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، حضرت آیت الله اعرافی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده معظم شهید اخیر حادثه تروریستی شهید سیدمهدی تقوی دیدار و از خانواده معظم این شهید تفقد نمود.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۴:۲۴