خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
آیت الله حسینی بوشهری:
دنیای غرب مبلغ برهنگی است/باید مراقب توطئه انگلیسی ها باشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم بیان داشت: دنیای غرب مبلغ برهنگی است و آنها زن را برای کام جویی های خود می خواهند اما باید بدانیم که حجاب رکن دفاع از زنان است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۲

آیت الله اعرافی:
باید جواب سخنان بی ربط اروپایی ها و آمریکایی ها در خصوص ایران را داد/کانون های فرهنگی هنری مساجد باید تقویت شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: شاهد تعدی ها و سخنان بی ربط اروپایی و آمریکایی هستیم، ما اصل عزت و هوشمندی در توسعه روابط خارجی را مهم می شماریم اما باید در برابر مواضع بسیار زشت و پلید ایستادگی می کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۳

آیت الله سعیدی:
فتنه‌گران و ورشکستگان سیاسی هیچ غلطی نمی توانند بکنند/فتنه گران لیافت رافت اسلامی را نداشتند/برخی انقلابی نمایی می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: فتنه‌گران و ورشکستگان سیاسی باید بدانند که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و باید پاسخ قاطع به آنها داده شود.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۵:۴۰

آیت الله اعرافی:
راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت آفرین بود/چیزی جز نفرت از آمریکا در دل ایرانی ها نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تاکید کرد: آمریکایی ها باید بداند که در دل ملت ایران چیزی جز نفرت از این کشور و رژیم صهیونیستی وجود ندارد که این نفرت کا‌‌خ ‌های ظلم و ستم آمریکا و رژیم صهیونیستی را نابود خواهد کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۷

آیت‌ الله حسینی بوشهری:
یوم الله ۲۲ بهمن روز عظمت ملت ایران است/ جمهوری اسلامی به لحاظ سیاسی در اوج قدرت است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: ۲۲ بهمن امسال روز تماشایی در کشور است و همه مردم در راهپیمایی امسال حاضر شده و به ابرقدرت ها عظمت خود را نشان می دهند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۷

آیت الله سعیدی:
دشمنان و بدخواهان نظام آرزوی جداشدن مردم از انقلاب و رهبری را به گور خواهند برد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: دشمنان و بدخواهان انقلاب و مردم هر چه فتنه و توطئه کردند تا به امروز به تعبیر رهبر انقلاب سر آنها به سنگ خورد و دشمنان و بدخواهان نظام آرزوی جدا شدن مردم از انقلاب و رهبری را به گور خواهند برد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۸

آیت‌ الله حسینی بوشهری:
نباید بهانه دست دشمن داد/مطالبات مردم فراموش نشود/آمریکا اقتدار ایران را نشانه گرفته است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه نباید بهانه دست دشمن دهیم گفت: نباید اجازه دهیم تا دشمنان از مشکلات سوءاستفاده کنند و باید بدانیم که آمریکا عواطف، انگیزه دینی، دفاع موشکی و اقتدار ایران را نشانه گرفته‌ است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۴

آیت ‌الله سعیدی:
باید میان فتنه گران و فریب خوردگان تفکیک قائل شد/دولت به مطالبات مدنی مردم توجه کند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سعیدی با اشاره به فریب خوردگان در این فتنه گفت: باید میان فریب خوردگان و دشمنان تفکیک قائل شد و دستگاه قضا باید به این موضوع توجه کند و فریب خوردگان با رافت اسلامی برخورد کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴

آیت الله اعرافی:
آمریکا تحمل امنیت در ایران را ندارد/خواب های پریشان دشمن هیچ گاه تعبیر نمی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه آمریکایی ها احساس خسارت می کنند گفت: آنها در همه توطئه های موجود احساس خسارت می کنند و مواضع کلیدی خود را در جهان از دست داده اند و تحمل ایران انقلابی امن در بازار آشفته کشورهای ناامن منطقه را ندارند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۳

آیت الله سعیدی:
مسئولان مطالبات مردم را جدی بگیرند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با تاکید بر اجرایی کردن مطالبات مردم گفت: برای جلوگیری از بسترهای فتنه که مورد سوء استفاده دشمن قرار می‌ گیرد، باید مسئولان کشور مطالبات مردم را جدی بگیرند.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۱۳

آیت الله اعرافی:
کشورهای اسلامی در برابر توهین صهیونیست ها به اسلام ایستادگی کنند/عربستان به توهین کنندگان به اسلام دست دوستی داده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: همه باید برابر عربستان که همه مرزها را شکسته ایستادگی کنند و این خائنان به حرم و اسلام در زمانی که به قبله اول مسلمانان توهین شده، دست دوستی با اسرائیل داده اند.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۳:۵۵

آیت ‌الله حسینی بوشهری:
برخی کشورهای اسلامی با حمایت از صهیونیست ها به اسلام خیانت می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به موضوع بیت المقدس گفت: اقدام ترامپ در اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، به دلیل ساز‌ش‌ ها و حمایت‌ های برخی از کشور‌های اسلامی منطقه است.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۵:۲۸

امام جمعه قم:
تفکر بسیجی داعش را در منطقه ریشه کن کرد/دولت بحرین مسئول عواقب وضعیت شیخ عیسی قاسم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: شاهد بودیم که تفکر بسیجی به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی ریشه داعش را در منطقه قطع کرد و این تفکر باید همواره در جامعه گسترش یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۲:۵۹

آیت الله اعرافی:
پشتوانه اصلی داعش آمریکا و سعودی ها هستند/ بسیج نماد هوشمندی و ایثار در جامعه
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به موضوع داعش اشاره کرد و گفت: آنها خسارت های بسیاری به امت اسلام زدند و پشتوانه این جریان آمریکا و صهیونیست و وابستگان آنها که نمادش سعودی ها هستند، بودند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲:۵۸

آیت الله حسینی بوشهری:
حزب الله همواره به توطئه های دشمن پایان داده است/عربستان به اهداف خود نرسید/موکب در مناطق زلزله زده دایر شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: موکب هایی که در ایام اربعین خدمات رسانی کردند همان موکب ها به خدمات رسانی به مردم زلزله زده بپردازند و با تامین نیازهای زلزله زدگان در کنار آنها باشند.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶:۰۶

آیت الله سعیدی:
ملت ایران دست از خاموش کردن فتنه دشمن بر نخواهد داشت/راهپیمایی اربعین عظمت شیعه را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: ملت ایران تا خاموش کردن فتنه دشمنان دست برنخواهد داشت و دنیا اعلام می کنیم که پشت سر مقام معظم رهبری در دفاع از کشور قدم برخواهیم داشت.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳:۱۵

آیت‌الله سعیدی:
تقوا رمز موفقیت در همه امور/ فعالیت های قرآنی در راستای پاسخ به نیارهای جامعه باشد
خبرگزاری شبستان:امام‌جمعه قم با تاکید بر رعایت تقوای الهی در همه امور گفت: تقوا رمز موفقیت در همه فعالیت هاست.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۲۲

امام جمعه قم:
آمریکا قدرت خود را از دست داده/ایران محور مقاومت/جمهوری اسلامی چهره آمریکا را منفورتر کرده است
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری گفت: آمریکا قدرت خود را از دست داده و جمهوری اسلامی قدرتمند تر شده، در منطقه اتفاقی رخ نمی دهد جز با اراده جمهوری اسلامی و همین امر موجب عصبانیت آنها شده است.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۲:۵۵

آیت الله سعیدی:
سخنان ترامپ از سر عصبانیت است/اراده ملت ایران تغییر نمی کند/سپاه خواب را بر دشمنان آشفته کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: ایران به برکت اهل بیت و امام و رهبری در برابر این زورگویی ها ایستاد و شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را سر داد و همین امر موجب عصبانیت آمریکایی شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵:۰۰

آیت الله سعیدی:
رژیم صهیونیستی در حال ایجاد توطئه جدید در کردستان عراق است/نباید اجازه ایجاد اسرائیل جدید در دل منطقه را داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به توطئه در کردستان عراق گفت: این اقدام با حمایت آمریکا و مزدوران دیگر و رژیم صهیونیستی در حالی انجام شد که طومار داعش در حال پیچیده شدن است.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۲:۴۷