خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ جمادى الأولى ١٤٣٩

Wednesday, January 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
آیت ‌الله سعیدی:
باید میان فتنه گران و فریب خوردگان تفکیک قائل شد/دولت به مطالبات مدنی مردم توجه کند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سعیدی با اشاره به فریب خوردگان در این فتنه گفت: باید میان فریب خوردگان و دشمنان تفکیک قائل شد و دستگاه قضا باید به این موضوع توجه کند و فریب خوردگان با رافت اسلامی برخورد کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴

آیت الله اعرافی:
آمریکا تحمل امنیت در ایران را ندارد/خواب های پریشان دشمن هیچ گاه تعبیر نمی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه آمریکایی ها احساس خسارت می کنند گفت: آنها در همه توطئه های موجود احساس خسارت می کنند و مواضع کلیدی خود را در جهان از دست داده اند و تحمل ایران انقلابی امن در بازار آشفته کشورهای ناامن منطقه را ندارند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۳

آیت الله سعیدی:
مسئولان مطالبات مردم را جدی بگیرند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با تاکید بر اجرایی کردن مطالبات مردم گفت: برای جلوگیری از بسترهای فتنه که مورد سوء استفاده دشمن قرار می‌ گیرد، باید مسئولان کشور مطالبات مردم را جدی بگیرند.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۱۳

آیت الله اعرافی:
کشورهای اسلامی در برابر توهین صهیونیست ها به اسلام ایستادگی کنند/عربستان به توهین کنندگان به اسلام دست دوستی داده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: همه باید برابر عربستان که همه مرزها را شکسته ایستادگی کنند و این خائنان به حرم و اسلام در زمانی که به قبله اول مسلمانان توهین شده، دست دوستی با اسرائیل داده اند.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۳:۵۵

آیت ‌الله حسینی بوشهری:
برخی کشورهای اسلامی با حمایت از صهیونیست ها به اسلام خیانت می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به موضوع بیت المقدس گفت: اقدام ترامپ در اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، به دلیل ساز‌ش‌ ها و حمایت‌ های برخی از کشور‌های اسلامی منطقه است.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۵:۲۸

امام جمعه قم:
تفکر بسیجی داعش را در منطقه ریشه کن کرد/دولت بحرین مسئول عواقب وضعیت شیخ عیسی قاسم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: شاهد بودیم که تفکر بسیجی به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی ریشه داعش را در منطقه قطع کرد و این تفکر باید همواره در جامعه گسترش یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۲:۵۹

آیت الله اعرافی:
پشتوانه اصلی داعش آمریکا و سعودی ها هستند/ بسیج نماد هوشمندی و ایثار در جامعه
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به موضوع داعش اشاره کرد و گفت: آنها خسارت های بسیاری به امت اسلام زدند و پشتوانه این جریان آمریکا و صهیونیست و وابستگان آنها که نمادش سعودی ها هستند، بودند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲:۵۸

آیت الله حسینی بوشهری:
حزب الله همواره به توطئه های دشمن پایان داده است/عربستان به اهداف خود نرسید/موکب در مناطق زلزله زده دایر شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: موکب هایی که در ایام اربعین خدمات رسانی کردند همان موکب ها به خدمات رسانی به مردم زلزله زده بپردازند و با تامین نیازهای زلزله زدگان در کنار آنها باشند.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶:۰۶

آیت الله سعیدی:
ملت ایران دست از خاموش کردن فتنه دشمن بر نخواهد داشت/راهپیمایی اربعین عظمت شیعه را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: ملت ایران تا خاموش کردن فتنه دشمنان دست برنخواهد داشت و دنیا اعلام می کنیم که پشت سر مقام معظم رهبری در دفاع از کشور قدم برخواهیم داشت.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳:۱۵

آیت‌الله سعیدی:
تقوا رمز موفقیت در همه امور/ فعالیت های قرآنی در راستای پاسخ به نیارهای جامعه باشد
خبرگزاری شبستان:امام‌جمعه قم با تاکید بر رعایت تقوای الهی در همه امور گفت: تقوا رمز موفقیت در همه فعالیت هاست.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۲۲

امام جمعه قم:
آمریکا قدرت خود را از دست داده/ایران محور مقاومت/جمهوری اسلامی چهره آمریکا را منفورتر کرده است
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری گفت: آمریکا قدرت خود را از دست داده و جمهوری اسلامی قدرتمند تر شده، در منطقه اتفاقی رخ نمی دهد جز با اراده جمهوری اسلامی و همین امر موجب عصبانیت آنها شده است.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۲:۵۵

آیت الله سعیدی:
سخنان ترامپ از سر عصبانیت است/اراده ملت ایران تغییر نمی کند/سپاه خواب را بر دشمنان آشفته کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: ایران به برکت اهل بیت و امام و رهبری در برابر این زورگویی ها ایستاد و شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را سر داد و همین امر موجب عصبانیت آمریکایی شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵:۰۰

آیت الله سعیدی:
رژیم صهیونیستی در حال ایجاد توطئه جدید در کردستان عراق است/نباید اجازه ایجاد اسرائیل جدید در دل منطقه را داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به توطئه در کردستان عراق گفت: این اقدام با حمایت آمریکا و مزدوران دیگر و رژیم صهیونیستی در حالی انجام شد که طومار داعش در حال پیچیده شدن است.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۲:۴۷

آیت‌الله حسینی بوشهری:
نمونه حقوق بشر آمریکایی در میانمار اجرا شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به موضوع حقوق بشر گفت: حقوق بشر آمریکایی بهتر از این موردها نتجیه نمی دهد و باید به حال جامعه‌ای که سردمداران آن این افراد هستند افسوس خورد

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۶:۳۶

آیت‌ الله سعیدی:
دست صهیونیست ها در کشتار مسلمانان میانمار پیداست/معارف غدیر باید بازگو شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به کشتار مردم مظلوم میانمار گفت: از جمله عوامل این کشتار وحشیانه ایجاد تفرقه در جهان اسلام است که صهیونیست ها از این تفرقه ها بیشترین سود را می برند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵:۵۲

امام جمعه قم:
کانون های مساجد سهم بسزایی در تحقق مسجد طراز اسلامی دارند
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سهم کانون های فرهنگی هنری مساجد در تحقق مسجد طراز اسلامی خیلی بالاست، در این زمینه نیازمند خلاقیت، نوآوری، ابتکار و برنامه ریزی متناسب برای گروه های هدف هستیم.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۱۰

امام جمعه قم:
اثرات منفی ترک امر به معروف در جامعه/ وزرا فرصت خدمت را از دست ندهند/دولت منصفانه نقد شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: دولت باید در راستای فساد ستیزی و مردم گرایی و اجتناب از ریخت و پاش و اسراف گام بردارد.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۵:۱۰

آیت الله سعیدی:
نماینده ها، با سر سردار عشق، سلفی عزت بگیرند، پیرزن عشوه گر درخور تکریم نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم به بررسی صلاحیت وزرا توسط مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان هیچ ملاحظه ای را بر موضوع حفظ ارزش های اسلامی مقدم ندارند و افرادی را انتخاب کنند که کار آمد و دلسوز مردم و جامعه باشند.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۵:۰۱

آیت ‌الله اعرافی:
عربده کشی های آمریکا بی تاثیر است/ملت و مسئولان در برابر دشمنان ایستادگی خواهند کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تاکید کرد: دشمنان بدانند که ملت و مسئولان ایران اسلامی در برابر این زیاده گویی ها با تمام قوا ایستادگی می کنند و دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۵:۵۴

امام جمعه قم تصریح کرد:
مسئولین به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در مراسم تنفیذ توجه کنند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله حسینی بوشهری گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله)، رئیس جمهور باید سه جهت‌گیری را مد نظر داشته باشد که اولین جهت‌گیری، پرداختن به مشکلات، معیشت و اقتصاد مردم و مسائل داخلی است.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۵:۴۶