خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 10, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قم
امام جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه:
انتقاد از رهاسازی پروژه‌های ناتمام در قم/لزوم توجه به جاذبه‌های گردشگری مذهبی در قم/امنیت جمهوری اسلامی، خط قرمز همه ماست
آیت الله سعیدی گفت: امنیت جمهوری اسلامی خط قرمز همه ما است و دشمنان بدانند که با ترورهای کور خود آرزوی برهم زدن جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۴

امام جمعه قم:
نباید سخن مسئولان خوراک برای دشمن فراهم کند
آیت‌ الله سعیدی عنوان داشت: متاسفانه گاهی شاهد هستیم که افرادی که صاحب تریبون هستند، اظهارنظر و سخنانی را بیان می کنند که از سم مهلک تر بوده و خوراکی برای دشمن می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۲۲

امام جمعه قم:
مجلس در راستای وحدت جامعه تلاش کند/در بودجه ریزی باید از اقشار ضعیف حمایت شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: بودجه سال ۹۸ در حال تدوین است و تقاضا از دولت و مجلس این است که بودجه را واقعی ببینید و حمایت از اقشار ضعیف جامعه مد نظر باشد و به ظرفیت های داخلی کشور چشم ببندید.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۴۳

امام جمعه قم:
لیبرال دموکراسی در دره سقوط
امام جمعه قم تاکید کرد: انقلاب اسلامی بر پایه اسلام ناب توانسته دین مبین اسلام را گسترش داده و مردم را از استکبار خارج کند و امروز توانسته بر پایه نظریه مقاومت در برابر دشمن می تواند نظریه لیبرال دموکراسی را به دره سقوط بکشاند.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۳:۱۳

امام‌جمعه قم عنوان کرد:
بصیرت نیروهای بسیجی و انقلابی عامل خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن
امام‌جمعه قم بصیرت نیروهای بسیجی و انقلابی را عامل خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن دانست و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی هیچگاه زورگویی دشمنان را قبول نکرده و همچنان با اقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۵۱

آیت الله حسینی بوشهری:
آمریکا و صهیونیست در انزوا به سر می برند/ملت ایران پاسخ یاوه گویی ترامپ را دادند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: شاهد بودید که در این موضوع چه تعداد فلسطینی ها شهید دادند و آمریکایی ها و صهیونیست ها که جلسه عیش و نوش گرفتند در انزوا هستند.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۳:۵۵

آیت الله اعرافی:
مذاکرات نیازمند هوشمندی بیشتر است/نباید ضعف نشان دهیم/مردم ایران در روز قدس جواب آمریکا را می دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: باید در مذاکرات با هوشمندی بیشتری حرکت کنیم و ضعف نشان ندهیم و اقتدار خود را به رخ دنیا بکشانیم و بدانیم که به خاطر شجاعت و ایستادگی ضرر نمی کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۰

آیت الله سعیدی:
جمهوری اسلامی سد بزرگی در برابر چپاول گری های آمریکاست/پایگاه های صهیونیست با ۵۸ موشک محور مقاومت مورد اصابت قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خطاب به دولت آمریکا گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا سد بزرگی در برابر چپاول گری آمریکا در منطقه ایجاد کرده است و باید بدانید که جمهوری اسلامی منافع نامشروع آمریکا را به خطر انداخته است.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۵:۱۴

آیت‌الله حسینی بوشهری:
منافع ملت ایران در برجام باید حفظ شود/مذاکره‌کنندگان باید تضمین بگیرند/اسرائیل در سکوت مرگبار فرورفته است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه قم با اشاره به حملات اسرائیل به سوریه گفت: خوشبختانه جلوی حملات اسرائیل تااندازه‌ای گرفته شد اما محور مقاومت با پرتاب ۶۵ موشک به ۱۰ پایگاه نظامی اسرائیل در جولان، آن‌ها را وادار به سکوت كرد

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۶:۵۱

آیت ‌الله اعرافی:
سعودی های ذوق زده به زودی شکست خواهند خورد/نباید به اروپایی ها اعتماد کرد/نقش مهم مساجد در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خطاب به سعودی ها گفت: شما ذوق زده شده اید و بدانید که آمریکا به درد شما نمی خورد و رژیم صهیونیستی نیز برای شما کاری نخواهد کرد و به زودی شکست می خوردید.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۵:۴۴

آیت الله حسینی بوشهری:
گستاخی های صهیونیست ها به دلیل چراغ سبز مدعیان حامی فلسطین است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به مشکلات مردم یمن و فلسطین گفت: آنها می خواهند پایتخت اسرائیل را به بیت المقدس آورند و این گستاخی ها نشان دهنده چراغ سبز نشان دادند مدعیان حامی از فلسطین است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۴:۵۰

امام جمعه قم:
ارکان صهیونیست و استکبار در تزلزل است/ترس بر نظام سلطه سایه افکنده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: امروز بیش از هر دوره ای دیگر آمریکا و صهیونیست ها از اقتدار مقاومت در هراس و ترس هستند و ترس بر ارکان نظام سلطه سایه افکنده است.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۶:۰۶

آیت الله سعیدی:
ساختارشکنان وحدت مورد نفرت مردم هستند/دولت به جوانان اعتماد کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: هر کس امروز با سخن و نوشته و کار خود این انسجام ملی بر حول محور رهبری را خدشه دار کند مورد خشم و تنفر خداوند و این ملت است. 

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۴:۳۰

توانمند سازی خانواده های تحت پوشش، اولویت اصلی کمیته امداد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم، توانمند سازی خانواده های تحت پوشش را، اولویت اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) دانست.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۱:۰۳

امام جمعه قم:
ائمه جماعات از ورود به مباحث جناحی پرهیز کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خواستار پرهیز ائمه جماعات مساجد از ورود به بحث‌های جناحی در مسجد شد.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۷:۳۴

آیت‌ الله حسینی بوشهری:
حمایت از کالای ایرانی در حد شعارباقی نماند/ملت پای ارزش های انقلاب ایستاده اند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: دشمن همواره دشمنی می کند اما هرگز نمی تواند با این ملت با اراده و با انگیزه مبارزه کند و مردم همواره پای ارزش های انقلاب و اسلام ایستاده اند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۳:۵۳

آیت‌الله سعیدی:
باید از کالای ایرانی حمایت شود/مصرف کالای ایرانی باید به یک ارزش اخلاقی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تاکید کرد: باید از کالای ایرانی حمایت‌ های لازم از جمله افزایش تولید داخلی، بهبود کیفیت تولیدات داخلی، ارزان کردن و... صورت گیرد و در مجموع باید مصرف کالای ایرانی در ذهن مردم به یک ارزش اخلاقی تبدیل شود.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۴۴

آیت الله حسینی بوشهری:
دنیای غرب مبلغ برهنگی است/باید مراقب توطئه انگلیسی ها باشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم بیان داشت: دنیای غرب مبلغ برهنگی است و آنها زن را برای کام جویی های خود می خواهند اما باید بدانیم که حجاب رکن دفاع از زنان است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۲

آیت الله اعرافی:
باید جواب سخنان بی ربط اروپایی ها و آمریکایی ها در خصوص ایران را داد/کانون های فرهنگی هنری مساجد باید تقویت شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: شاهد تعدی ها و سخنان بی ربط اروپایی و آمریکایی هستیم، ما اصل عزت و هوشمندی در توسعه روابط خارجی را مهم می شماریم اما باید در برابر مواضع بسیار زشت و پلید ایستادگی می کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۳

آیت الله سعیدی:
فتنه‌گران و ورشکستگان سیاسی هیچ غلطی نمی توانند بکنند/فتنه گران لیافت رافت اسلامی را نداشتند/برخی انقلابی نمایی می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: فتنه‌گران و ورشکستگان سیاسی باید بدانند که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و باید پاسخ قاطع به آنها داده شود.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۵:۴۰