خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٧ رمضان ١٤٣٩

Tuesday, May 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایران و عربستان
مذاکرات حجی ایران و عربستان/آخرین ها از پیگیری حقوق قربانیان منا
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده حج ایران هنوز درعربستان به سر می برد و به گفت و گو در خصوص برگزاری حج ۹۷ ادامه می دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۹

در مقر وزارت حج عربستان در جده؛
نخستین نشست رسمی مذاکرات حج ۹۷ برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین نشست رسمی مذاکرات حج سال ۱۳۹۷ بین هیئت حج جمهوری اسلامی ایران و مسئولان حج سعودی در مقر وزارت حج عربستان در جده برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۳:۲۷

حج تنها کانال گفت و گوی تهران و ریاض
خبرگزاری شبستان: ایران و عربستان این روزها تنها بر سر مسائل حج با هم به مذاکره می پردازند و در مسائل دیگر مهمی چون مباحث اقتصادی، سیاسی و دیپلماتیک روابطشان همچنان قطع است و گفت و گو های ورزشی هم به نتیجه نرسیده.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۴۳

فرافکنی ها و سیاست های ناپخته سعودی ها آثار مخرب و زیانباری برای کل منطقه به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به سخنان وزیر خارجه عربستان واکنش نشان داد و گفت: فرافکنی ها و سیاست های ناپخته و تفرقه افکنانه سعودی ها آثار مخرب و زیانباری برای کل منطقه به دنبال دارد.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱:۰۳

سوییس حافظ منافع ایران در عربستان شد
خبرگزاری شبستان: "سند تاسیس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی" توسط مدیر کل خلیج فارس وزارت امور خارجه و سفیر سوئیس در تهران به امضا رسید.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۷:۰۱

سیاست خارجی تهران ثمر داد/استقبال وزیر حج عربستان از زائران ایرانی
خبرگزاری شبستان: استراتژی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با فتنه های عربستان از نظر سیاسی و جدا کردن بحث حج از این امور پاسخ مثبتی داشت تا جایی که وزیر حج این کشور از زائران ایرانی استقبال ویژه داشت.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۱:۵۵

آخرین ها از حج ۹۶/ایران و عربستان مذاکره می کنند
خبرگزاری شبستان: پس از اعلام این خبر که ایران دعوتنامه عربستان برای مذاکره در خصوص حج ۹۶ را دریافت کرده حالا خبر آمده که ۵ اسفند نمایندگان ایران و عربستان در این خصوص مذاکره می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۶

شبستان پیگیری می کند:
آیا ریاض دست حاجیان را از قبله کوتاه می کند؟
خبرگزاری شبستان: با وجود تمام تلاش مسئولین ایرانی هنوز وضعیت برگزاری حج تمتع ۹۵ مشخص نشده است.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۴:۵۶

بررسی ابعاد شهادت شیخ نمر و روند تحولات ایران و عربستان
خبرگزاری شبستان:در جلسات این هفته کمیسیون امنیت ملی شهادت شیخ نمر و روند تحولات ایران و عربستان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۱

تایم لاین روابط تهران - ریاض؛
اینفوگرافیک / ایران و عربستان در سی سال اخیر
خبرگزاری شبستان: از روز یکشنبه، سوم ژانویه ۲۰۱۶ عربستان سعودی اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرده است. روابط تهران - ریاض در طول نیم قرن اخیر، پیوسته دستخوش فراز و نشیب هایی بوده است...

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۲