خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زهرا ساعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
فرهنگ سازی مناسب برای خرید کالای ایرانی انجام نداده ایم
ساعی با بیان اینکه در بحث حمایت از کالاهای ایرانی فرهنگ سازی مناسب انجام نشده است، گفت: ما باید به گونه ای کار کنیم که نسل آینده به این نتیجه برسد که خرید کالای داخلی را بر کالای خارجی در ارجحیت قرار دهد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲

نماینده مردم تبریز:
حق طلبی و حق گویی پروین اعتصامی کم‌نظیر است
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حق طلبی و حق گویی پروین اعتصامی و پیگیری حقوق زنان، وجهه شعری وی را بارز می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۲

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی:
مجلس برای اجرای سیاست های کلی نظام باید همراه دولت باشد/نقد سازنده و مفید باشد
ساعی با تاکید بر همراهی با دولت در شرایط سخت فعلی گفت: مجلس باید در عین نظارت و نقد دولت برای اجرای سیاست های کلی نظام همراه دولت باشد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۲

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:
تجهیزات ستاد مدیریت بحران فرسوده است/ساختار مدیریت بحران باید چابک سازی شود
«ساعی» با تاکید بر اینکه تجهیزاتی که برای مقابله با بحران‌ ها در کشور وجود دارد قدیمی و فرسوده است، گفت: ساختار مدیریت بحران باید چابک سازی شود.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۹:۴۰

عضو فراکسیون کارگری مجلس:
قدرت خرید کارگران به یک سوم کاهش یافته است
ساعی گفت: کارگران در تأمین معیشت خود با تنگناهایی کواجه هستند، به‌گونه‌ای که حقوق آنها متناسب با افزایش نرخ کالاها در بازار نیست.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۹:۴۷

ساعی:
نمایندگان استفساریه ای برای استثنا کردن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان ندارند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نمایندگان موضوعی را برای استفساریه در مورد استثنا کردن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان ندارند،گفت: ارایه استفساریه برای مستثنی کردن افراد از قانون منع بکارگیری بازنشستگان اجرای قانون را لوث می‌کند.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۳:۴۶

واکنش نماینده مردم تبریز نسبت به انتشار عکسی در شبکه‌های مجازی
زهرا ساعی نسبت به انتشار عکس خانمی در شبکه‌های مجازی و ارتباط او با پرونده رسوایی اخلاقی شورای شهر بابل واکنش نشان داد.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۸:۰۸

ساعی در گفتگو با شبستان:
دستگاه‌ها مکلف به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند/مجلس با جدیت بر اجرای قانون نظارت می کند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه ها مکلف به اجرای قانون مدیریت منع بکارگیری بازنشستگان هستند، گفت: مجلس با جدیت بر اجرای این قانون نظارت می کند.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳:۴۸

توضیحات نماینده تبریز درخصوص مسکوت ماندنFATF در مجلس
خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس اعتقاد دارد هدف از مسکوت گذاشتن FATF در مجلس در راستای تامین منافع کشور است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۳:۳۷

ساعی در گفت و گو با شبستان:
لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در نوبت رسیدگی در صحن مجلس
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان گفت: این لایحه در نوبت رسیدگی در صحن مجلس است.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۸:۵۹

ساعی در گفت و گو با شبستان:
چرخش بین نسلی در کشور رعایت نمی شود/نسل سوم باید تصدی مدیریتی را در کشور به عهده گیرد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه چرخش بین نسلی در کشور رعایت نمی شود، گفت: به هر حال باید دیر یا زود نسل سوم تصدی مدیریتی را در کشور بر عهده بگیرد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۴۵

ساعی در کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی:
توسعه پایدار با مشارکت زنان امکان پذیر است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه امروزه بخش اعظم گروه‌های اجتماعی را زنان تشکیل می‌دهند، تاکید کرد: توسعه پایدار با مشارکت زنان امکان پذیر است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۷

ساعی در موافقت با وزیر پیشنهادی امور خارجه:
در حوزه دیپلماسی خارجی کسی را با صلاحیت تر از آقای ظریف نمی دانم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز با اشاره به اینکه ظریف در حوزه بین المللی در طول ۴ سال گذشته گام های بلندی برداشته اند گفت: در سکانداری حوزه سیاست خارجی کسی را با صلاحیت تر از آقای ظریف نمی دانم.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۲:۳۸

ساعی در موافقت با کلیات کابینه:
رفع دغدغه های کارگران با انتخاب وزیر حاذق محقق می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز در موافقت با کابینه دولت دوازدهم گفت: رویکرد همه جانبه نگر در برنامه های دولت دوازدهم به چشم می خورد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۳:۵۵

زهرا ساعی عضو ناظر مجلس در شورای عالی اداری خبر داد:
بررسی اجرای منشور حقوق شهروندی در نظام اداری در کنگره بین المللی حقوق ایران
خبرگزاری شبستان :نماینده مردم تبریز در مجلس هدف مصوبه شورای عالی اداری درباره حقوق شهروندی را تعیین برنامه و خط مشی دولت و استیفا و ارتقاء حقوق شهروندی در نظام اداری دانست که در اسفندماه سال گذشته توسط ریاست محترم جمهور به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۰:۴۲

اهمیت انتخابات شوراها کمتر از انتخابات ریاست جمهوری نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: شوراهای شهر و روستا هویت نظام مردم سالاری دینی در کشور هستند که بایستی انتخابات این شوراها نیز از سوی مردم جدی گرفته شود، هرگونه بی‌توجهی نسبت به این انتخابات منجر عقب‌ماندگی شهرها و روستاها می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۰:۵۱

حق زنان در گزینشهای سیاسی مدنظر قرار گیرد/اعتدال امری راهبردی در توسعه پایدار
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم تبریز با بیان اینکه اعتدال امری راهبردی در توسعه پایدار است گفت: حق زنان در گزینشهای سیاسی مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۴:۴۲

نماینده تبریزدرمجلس و عضو شورای عالی راهبردی کنگره زنان موفق ایران:
دستاوردهای کنگره زنان موفق ایران در دولت آینده نمایان شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس با بیان اینکه دستاوردهای کنگره زنان موفق ایران در دولت آینده باید نمایان شودگفت:حال وقت آن است که فرصت را مغتنم شمرده و در عرصه‌های مختلف مشارکت زنان را در مناصب مدیریتی عملی کنیم.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۲:۵۶

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران در گفتگو با شبستان:
فقر اقتصادی و فرهنگی مهمترین مسئله جامعه/بدون آموزش راه به جایی نمی بریم
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور بانوان استانداری تهران با بیان اینکه فقر اقتصادی و فرهنگی مهمترین مسئله ای که دامنگیر جامعه شده است، گفت: ۸۰ تا ۹۰ درصد این مسایل در کشور نیازمند آموزش هستند که بحث آموزش هم به تخصیص بودجه و اعتبار نیاز دارد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۱

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران در گفت و گو با شبستان:
پیشنهاد واگذاری حوزه زنان سرپرست خانوار به وزارت کار/اقدامات در حوزه زنان جزیره ای است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور استانداری تهران با بیان اینکه اقدامات لازم جهت بررسی طرح جامع زنان سرپرست خانوار در برنامه ششم صورت گرفته است، گفت: پیشنهاد ما واگذاری حوزه زنان سرپرست خانوار به وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۹