خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

الخميس ٥ شوّال ١٤٤١

Thursday, May 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مترو تهران
چرا مترو بهترین جا برای کتاب خواندن است؟
نگاهی آماری به رابطه مطالعه و سفرهای درون‌شهری
خبرگزاری شبستان:تا پیش از اختراع ماشین چاپ، ابزار ارزشمند مطالعه تنها در دسترس طبقات بالای جامعه بود. بااین‌حال امروزه در جوامع متمدن، مطالعه از ساده‌ترین راه‌های افزایش دانش و تقویت آگاهی عمومی به شمار می‌رود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۵:۵۱

آمادگی «مترو» برای تمدید ساعات خدمت‌رسانی تا پایان شب؛
امکان اسکان اضطراری برای مسافران در مترو
خبرگزاری شبستان: مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران آمادگی دارد تا در صورت نیاز زمان خدمات رسانی در تمام خطوط خود را تا ساعات پایانی شب تمدید کند.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۶:۳۶

آمادگی مترو برای خدمات رسانی به در راه ماندگان
خبرگزاری شبستان:شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ، اعلام کرد: آماده خدمات رسانی به شهروندان در خط پنج مترو است.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۹:۱۹

به مناسبت هفته هواي پاك ؛
تاکید معاون شهردار تهران بر استفاده از حمل و نقل عمومي و توسعه دوچرخه سواري
خبرگزاری شبستان:محسن پورآقايي با بیان اینکه نامگذاری روز بدون خودرو اقدامی ارزشمند است، گفت: تلاشمان بر این است سهم تردد با خودروی شخصی را کاهش دهیم، به همین منظور توسعه حمل و نقل عمومی و افزايش كيفيت خدمات دهي به شهروندان در دستور کار شهرداری است.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۲:۳۷

اعتبار۴۰۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل خطوط ۶ و ۷ متروی تهران
خبرگزاری شبستان: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به عرضه اوراق مشارکت برای تکمیل خطوط ۶ و ۷ مترو گفت: ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل خطوط ۶و ۷ متروی تهران لازم است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۴

در جلسه شورای اسلامی شهرستان ری عنوان شد:
اتصال راه آهن به متروی تهران در شهرری/ قدردانی عضو شورای اسلامی از شهردار منطقه ۲۰
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۲۰ در پنجمین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری از اتصال راه آهن به خط یک مترو در دو ایستگاه شهرری و مترو جوانمرد قصاب و افزایش ظرفیت های حمل و نقلی در شهرری خبرداد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۷:۳۸

ایجاد سوله‌های مدیریت بحران در ایستگاه‌های مترو/متروی تهران در برابر زلزله هشت ریشتر مقاوم است
خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مقاومت مترو در برابر زلزله گفت: متروی تهران در برابر زلزله هشت ریشتری مقاوم است

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۵۳

تجهیز بیش از ۵۵ درصد ایستگاه‌های متروی تهران و حومه به نمازخانه
خبرگزاری شبستان:تاکنون بیش از ۵۵ درصد ایستگاه‌های متروی تهران و حومه به نمازخانه مجهز شده‌اند ضمن آنکه تمام ایستگاه‌های جدید با نمازخانه‌های تجهیز شده افتتاح خواهند شد.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۲:۵۶

برنامه توسعه خطوط متروی تهران اعلام شود
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون معماری و شهرسازی با بیان اینکه طبق برنامه خطوط متروی تهران باید به ۳۰۰ کیلومتر برسد، گفت: معاونت حمل و نقل شهرداری تهران برنامه خود برای توسعه خطوط مترو را اعلام کند.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۰۹

۷۰ درصد اعتبارات در مترو هزینه می‌شود
خبرگزاری شبستان:معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به معضلات ترافیکی تهران گفت: ۷۰ درصد اعتبارات در بخش مترو هزینه می‌شود.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۳:۵۶

دولت یارانه مترو و اتوبوس را پرداخت نکرده است
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از عدم تحقق پرداخت یارانه مترو و اتوبوس از سوی دولت انتقاد کرد.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۳:۲۹

عدم پرداخت و تخصیص اعتبار به شرکت مترو/تسهیلات مترو در سایر بخش‌ها هزینه می‌شود
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت:متاسفانه پس از گذشت سه ماه از آغاز مسئولیت شهردار هنوز هیچگونه اعتباری به شرکت متروی تهران برای تکمیل خطوط نیمه تمام مترو پرداخت نشده است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۳:۲۳

تعداد واگن‌های قطارهای خط پنج مترو از ۸ واگن به ۹ واگن افزایش یافت
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از افزایش يازده درصدي ظرفيت قطارهای خط ۵ متروی تهران خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۳:۲۸

مترو موزه فرش را تهدید می کند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص احداث کارگاه ایستگاه مترو در مقابل درب اصلی موزه فرش تذکر داد و گفت: شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه و اداره میراث فرهنگی استان تهران این موضوع را پیگیری کنند.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۲:۳۰

كاهش سرفاصله حرکت قطارها در شلوغ‌ترین خط مترو
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با تاکید بر استفاده حداکثری از توان مترو برای سرویس‌دهی مناسب به مسافران، گفت: پس از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خطوط۲، ۳ و ۴ متروی تهران این زمان در خط يك هم کاهش یافت .

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۴:۰۰

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو در خط
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: پس از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خطوط ۳ و ۴ متروی تهران، این زمان در خط ۲ هم کاهش یافت.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۵۳

هشدار عضو شورا در خصوص وضعیت ایمنی متروی ۷
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در خصوص ایمنی خط ۷ مترو هشدار داد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۳:۳۹

ارائه خدمات رايگان سلامت محور در مترو
خبرگزاری شبستان:خدمات رايگان سلامت در برخي از ايستگاه هاي مترو تهران به مسافران ارائه مي شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴:۳۷

چهره جهان دیدگان در قاب تصویر گذرگاه‌های فرهنگی مترو تهران
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه عکس با عنوان "جهان دیدگان"، به مناسبت روز جهانی سالمند در ایستگاه‌های منتخب مترو برپا شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۴:۲۷

خدمات مترو تهران به تماشاگران مسابقه فوتبال ايران و سوريه
خبرگزاری شبستان:مدیر ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: براي ارائه خدمات مناسب به تماشاگران مسابقه فوتبال تيم هاي ملي ايران و سوريه ، تمهیداتی در خط ۵ مترو تهران در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۵۷