خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵

الأربعاء ١٩ ربيع الثاني ١٤٣٨

Wednesday, January 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مترو تهران
مترو باعث کاهش ۵۳۰ هزار تن گاز آلاینده در شش ماه نخست سال
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: استفاده از مترو در شش ماه نخست سال باعث کاهش ۵۳۰ هزار تن گاز آلاینده Co۲ در هوای پایتخت شد اما مطمئناً توجه به این حمل و نقل پاک می‌تواند این سهم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷

عقب‌ماندگی شهرداری تهران از برنامه پنج‌ساله دوم
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به گزارش عملکرد شهرداری گفت: شهرداری تهران در تمام بخش‌های توسعه‌ای از برنامه پنج‌ساله دوم عقب است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۶

عملیات اجرایی بهسازی خط ۵ مترو تهران آغاز شد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از آغاز عملیات اجرایی پروژه بهسازی خط ۵ با تجهیز و احداث خطوط فرعی در کارگاه اتمسفر خبر داد

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۵

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران:
فعالیت بیش از یک هزار واگن در مترو تهران/میزان واگن‌ها باید دو برابر شود
خبرگزاری شبستان: قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از فعالیت یک هزارو ۲۰۰ واگن در مترو تهران خبر داد وگفت: برای استفاده بهینه از پتانسیل مترو تهران باید میزان واگن‌های موجود دوبرابر شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۰

مسافران مترو سخاوت آسمانی را به تماشا می‌نشینند
خبرگزاری شبستان:سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: بنرهایی از آثار هنرمندان عکاس با عنوان سخاوت آسمانی در معرض تماشای مسافران مترو قرار گرفت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۵

برپایی پایگاه‌های سلامت در مترو
خبرگزاری شبستان:سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از برپایی پایگاه‌های سلامت، مراقبت و مشاوره تغذیه در ایستگاه‌های منتخب مترو خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۳

افزايش ظرفيت جابجايي مسافر در مترو تهران با ورود ٦٥ واگن
خبرگزاری شبستان:مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران گفت: ظرفيت ناوگان مسافربري مترو تهران با ورود ۶۵ دستگاه واگن و لكوموتيو جديد افزايش مي يابد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۹

اقدامات معاونت امور ایستگاه‌های مترو تهران تشریح شد:
از بهسازی تجهیزات تا نور‌پردازی ویژه در ایستگاه‌های مترو
خبرگزاری شبستان:معاون امور ایستگاه‌های شرکت بهره برداری مترو تهران اقدامات صورت گرفته در ایستگاه‌های مترو را تشریح کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۸

معاون فرهنگی اجتماعی شركت بهره برداري مترو تهران سفیر حامي صنایع دستی ايران شد
خبرگزاری شبستان:در نخستین همايش جهادگران اقتصادی ایران، سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به عنوان سفیر صنایع دستی ايران معرفی شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۱

اعلام آمادگی مترو تهران برای ایجاد پایگاه‌های فوریت پزشکی در ورودی ایستگاه‌ها
خبرگزاری شبستان:قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از آمادگی برای ایجاد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی برای مواقع بحران در ورودی ایستگاه‌های مترو تهران خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۶:۳۱

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در زیرگذر مترو تئاتر شهر
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در زیرگذر تئاتر شهر در حال برگزاری است

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۳:۱۳

برگزاري جشنواره ادبی ملیح‌تر از یوسف در مترو تهران
خبرگزاری شبستان:معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران جشنواره ادبی «ملیح‌تر از یوسف» را در دو بخش با محوریت دینی و شهری در قالب‌های رباعی، دوبیتی و جملهٔ ادبی برگزار می‌کند.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۲۳

سومین نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: سومین نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو صبح امروز با حضور معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در بوستان گفتگو افتتاح شد.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۳:۴۰

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران:
مترو به ۱۵۰ رام قطار نیاز دارد/انتخاب یک زن به عنوان رییس اتاق فرمان خط ۶
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت بهره برداری متروبا بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ رام قطار نیاز داریم تا ناوگان مترو بتواند در خطوط مختلف با کاهش سرفاصله قطار به مردم خدمت‌رسانی کند گفت:در خط ۶ مترو یک خانم را به عنوان رئیس مرکز فرمان کل خط انتخاب کردیم.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۵:۳۷

مدیرعامل شرکت مترو:
نیازمند استاندارد ملی در حوزه مترو هستیم/می‌توانیم صادرکننده قطعات در صنعت مترو باشیم
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل مترو با تاکید بر استانداردسازی در صنعت ریلی'گفت ما نیازمند استاندارد ملی در حوزه مترو هستیم.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۳:۴۸

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران:
ايمني و امنيت مسافران مهمترين دغدغه ما در مترو است
خبرگزاری شبستان:مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران گفت: ايمني و امنيت مسافران مهمترين مسئوليت و دغدغه ما در مترو است و به همين دليل دست ياري به سوي سازمان آتش نشاني دراز كرده ايم تا براي برقراري ايمني در اين شهر زير زميني همكاري متقابل داشته باشیم.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۳:۳۰

مهلت یک ماهه به شهرداری برای مطالعه نصب درهای بازشوی محافظ مترو
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری تهران مهلت یک ماهه دادند تا مطالعات و امکان نصب درهای بازشو محافظ سکوی مترو را به شورا ارائه نمایند تا در صورت تایید به اجرا گذاشته شود.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۷:۱۱

فرماندهان آتش نشاني براي مقابله با بحران در مترو آماده شدند
خبرگزاری شبستان: دوره تخصصي آشنايي با صنعت مترو ويژه فرماندهان سازمان‌هاي امدادي به منظور هم افزايي توان آمادگي و مقابله با بحران در مترو برگزار شد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۴۵

خدمات ویژه مترو به راهپیمایان اربعین تهران
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ارائه خدمات ویژه به عزاداران و شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین تهران خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۱۴:۱۲

با همکاری دانشگاه صنعتی شریف:
شرکت مترو موفق به بومی سازی یکی دیگر از قطعات قطار شد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی شرکت بهره برداری مترو تهران با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، موفق به بومی سازی فیلتر جدا کننده روغن در کمپرسورهای قطار شد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۴:۳۲