خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ۱۹ دی حماسه مردم قم
قیام ۱۹ دی، حماسه‌ای که تاریخ ساز شد
قیام ۱۹ دی که در پی انتشار مقاله موهن در روزنامه اطلاعات به وقوع پیوست، نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی بود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۵

در دفتر آیت ‌الله نوری همدانی؛
مراسم گرامیداشت قیام ۱۹ دی برگزار شد
مراسم گرامیداشت قیام ۱۹ دی با حضور آیت‌الله نوری همدانی و جمعی از اساتید برجسته و طلاب حوزه‌های علمیه در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۵

به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶
دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم با رهبر معظم انقلاب
خبرگزاری شبستان: هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۳

حجت‌الاسلام ماندگاری:
۱۹ دی، آغاز حرکت‌ های مردم برای سرنگونی رژیم طاغوت بود
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: قیام مردم قم در ۱۹ دی، آغاز سلسله حرکت‌ های مردم برای سرنگونی رژیم طاغوت بود و مردم توانستند با توکل به خداوند به پیروزی برسند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۴

رهبر انقلاب در دیدار با هزاران نفر از مردم قم:
انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی است/ همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانی که نظام را قبول ندارند
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه، گفتند: انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است و این موجب تقویت نظام و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۱

در سالروز قیام ۱۹ دی
هزاران نفر از مردم قم با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند
خبرگزاری شبستان:هزاران نفر از مردم قم به‌مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی در حسینیه‌ امام خمینی رحمه‌الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۹

بصیرت و ولایت پذیری مهمترین شاخصه درتقویت وحدت و پیشیبرد اهداف نظام
خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه گفت: حفظ ارزشهای دینی ، بصیرت و آگاهی نسبت به مسایل روز جامعه، ولایت پذیری و تقویت وحدت ملی در کشور جزو مهمترین شاخصه های اصلی در پیشبرد اهداف نظام می باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۲