خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بازار
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
نظام توزیع کشور دچار اختلال است/اختصاص ۱۴ میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی
کریمی با بیان اینکه نظام توزیع کشور دچار اختلالاتی است، گفت: در حالی که ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات ۲۵ قلم گروه کالای اساسی اختصاص می یابد ساز و کارهایی که بتواند کالاهای وارد شده را با قیمت مناسب به جامعه هدف برساند دچار اختلال است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰

برای ایجاد آرامش در بازار شب عید
ممنوعیت فروش مرغ با قیمت بالای ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان
ستاد تنظیم بازار در راستای ایجاد تعادل و آرامش در بازار شب عید برای جلوگیری از افزایش قیمت مرغ اعلم کرده که هیچ خرده فروشی حق ندارد مرغ گرم را بالاتر از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۰

در ادامه اقدامات دولت برای ثبات در بازار گوشت قرمز صورت می گیرد:
واردات انواع گوشت قرمز با ارز سامانه نیما
دولت پس از ایجاد نوسانات شدید در بازار گوشت قرمز تدابری را برای ایجاد تعادل در این بازار در دستور کار قرار داده از جمله واردات و عرضه اینترنتی گوشت و حالا در ادامه این اقدامات واردات انواع گوشت قرمز با ارز سامانه نیما مجاز شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۶

ستاد تنظیم بازار اعلام کرد؛
تفویض اختیارات تنظیم بازار شب عید به وزارت جهاد کشاورزی
تنظیم بازار شب عید براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار به وزارت جهاد کشاورزی تفویض شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۹

در آستانه ایام پایانی سال
لوازم خانگی گران نمی شود
روند صعودی قیمت لوازم خانگی با تدابیر نهادهای متولی در اواخر آذرماه مهار شد و حالا با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش خریدها مسئولان اعلام کرده اند که خریداران نگرانی بابت افزایش قیمت لوازم خانگی نداشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۵

معاون وزیر دادگستری و رئیس تعزیرات حکومتی کشور:
مسائل و مشکلات بازار را باید با مشارکت خوب اصناف و بازاریان حل کرد
معاون وزیر دادگستری و رئیس تعزیرات حکومتی کشور، تصریح کرد: مسائل کنونی موجود در حوزه بازار کم نیستند و برای حل آن باید از مشارکت خوب اصناف و بازاریان و سایر مؤلفه های تأثیرگذار استفاده کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۴

قیمت مرغ در ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت ماند
سیاست های کنترلی چون توزیع مناسب مرغ گرم و منجمد با نرخ مصوب در غرفه‌های میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای گویا تاثیرگذار بوده است و در حال حاضر شاهد ثبات قیمت مرغ در کیلویی ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲

به دنبال واردات گوشت و حل مشکل کشتی‌های نهاده‌های دامی
بازار گوشت به تعادل می رسد
قیمت بالا و نوسانات بازار گوشت قرمز باعث شد تا مسئولان برای کنترل این بازار دست به کار شوند و از ۱۱ بهمن واردات گوشت به کشور آغاز شده است و بنا به گفته مسئولان با توجه به ترخیص کشتی‌های نهاده‌های دامی بازار در چند روز آینده به تعادل می رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۴

برای کنترل سیر صعودی قیمت گوشت قرمز صورت می گیرد
اقدامات دولت برای تنظیم بازار/ادامه واردات گوشت تا متعادل شدن بازار
پس از وعده وزیر جهاد کشاورزی برای متعادل شدن بازار گوشت قرمز تا عید ابتدا ثبت سفارش واردات گوشت منجمد با دلار ۴۲۰۰ تومانی آزاد شد و به دنبال آن امروز شاهد ورود محموله ۴۰ تنی گوشت به کشور بودیم، وارداتی که تا رسیدن بازار به تعادل ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۰

در راستای تنظیم بازار
دولت به وعده خود عمل کرد/کنترل بازار گوشت با ثبت سفارش واردات با دلار ۴۲۰۰ تومانی
نوسانات قیمت گوشت باعث شد علاوه بر اقدامات دستگاه انتظامی برای ممانعت از قاچاق این کالا حالا دولت تصمیم گرفته ثبت سفارش واردات گوشت منجمد با دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی را آزاد کند.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۲۱:۲۹

مرغ به کیلویی ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید
کارشناسان و متولیان به قیمت ۱۰ هزار تومان به عنوان نرخ واقعی مرغ اشاره می کنند در حالی که این روزها قیمت واقعی مرغ در بازار از نرخ عادلانه و حقیقی روز به روز بیشتر فاصله می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۷:۳۲

مرغ همچنان می تازد
قیمت مرغ در ادامه نوساناتی که در دی ماه پشت سر گذاشت قرار بود هفته آرامی را در بهمن ماه داشته باشد اما همچنان شاهد قیمت بالای این کالا علی رغم ممنوعیت فروش بالای ۱۰ هزار تومان آن هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۵:۴۹

پس از یک ماه روند صعودی
بازار مرغ به آرامش می رسد/کاهش قیمتها از هفته آینده
رشد صعودی قیمت مرغ حتی با ممنوعیت فروش آن با قیمت بالای ۱۰ هزار تومان هم همچنان ادامه داشت حالا گویا مشکلات نسبی دامداران در تامین دان رفع شده و با توجه به افزایش جوجه ریزی پیش بینی می‌شود قیمت مرغ هفته آینده تا حدودی کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۰:۲۸

مرغ دو نرخی در بازار
قیمت مرغ با وجود اطلاعیه اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران هنوز به ۱۰ هزار تومان نرسیده است و امروز شاهد آن هستیم که مرغ به صورت دو نرخ آزاد و مصوب در خرده فروشی ها عرضه می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۱۲

آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طرح ساماندهی بازار خودرو را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۸:۵۸

بر اساس قیمت های اعلامی امروز بازار
ادامه نوسان نرخ مرغ/۱۳ هزار و ۹۰۰ نرخ خرده فروشی
نوسانات قیمت مرغ همچنان ادامه دارد و در حالی که یکشنبه ۲۳ دی ماه قیمت این محصول به ۱۴۲۰۰ تومان رسیده بود قیمت های اعلامی امروز ۲۵ دی ماه حاکی از کاهش نرخ مرغ است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۷

پرواز دوباره قیمت مرغ/۱۴۲۰۰ تومان قیمت امروز بازار
انجام سیاست های کنترلی در کنار انجام اقداماتی مانند عرضه مرغ منجمد در فروشگاه های زنجیره ای و میادین تره بار باز هم نتوانسته تعادل را به بازار این کالا برگرداند تا جایی که امروز دوباره قیمت مرغ به کیلویی ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۰

سیاست های کنترلی جواب داد/عرضه مرغ گرم با قیمت ۹۸۰۰ تومان در میادین تره بار
پیش بینی کاهش قیمت مرغ از سوی مسئولان با اعمال سیاست هایی چون عرضه مرغ منجمد، افزایش میزان تولید و کنترل دقیق تر نهادهای نظارتی محقق شده است تا جایی که طی یک هفته اخیر شاهد کاهش ۲۵۰۰ تومانی قیمت مرغ گرم هستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۴

مرغ به کیلویی ۱۲۸۵۰ تومان رسید
در چند روز اخیر شاهد تحقق وعده های مسئولان درخصوص کاهش قیمت مرغ هستیم تا جایی که امروز مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان در بازار خرده فروشی عرضه می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۹

بر اساس پیش بینی کارشناسان در راستای اقدامات کنترای بانک مرکزی
آرامش قطعی در بازار طلا و ارز تا پایان سال
دولت و در راس آن بانک مرکزی پس از نابسامانی در بازار ارز و طلا در کنار اقدامات اورژانسی برنامه بلندمدتی را نیز برای کنترل این بازار انجام داده و می دهد که به اعتقاد کارشناسان اقتصادی آنها مثمر ثمر واقع شده و باید شاهد ثبات بازار تا پایان سال باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۷:۱۹