خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایران خودرو
پیش فروش محصولات ایران خودرو از ۱۵ مهرماه
شرکت ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صمت و هماهنگی با برخی از دستگا‌ه‌های مرتبط ، پیش فروش محصولات تولیدی خود را از روزدوشنبه ۱۵مهرماه سال جاری آغاز می کند.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۰:۵۹

آغاز پیش‌فروش محصولات ایران خودرو از ۱۵ مهرماه
شرکت ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت پیش فروش محصولات تولیدی خود را از روز دوشنبه (۱۵مهرماه) آغاز می‌کند.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۲۰:۳۹

مدیرعامل ایران خودرو:
پژو ۳۰۱ نیمه نخست سال آینده وارد بازار می‌شود
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ تولید انبوه پژو ۳۰۱، ‌حرکت صنعت خودرو در مسیری نو و ثمره روحیه جهادی صنعتگران ایرانی از شهریور ماه سال ۹۹ آغاز و به بازار عرضه می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۴:۱۷

در نیمه نخست امسال
تولیدات ایران خودرو به مرز ۱۵۰ هزار دستگاه رسید
بررسی آمارهای منتشره سامانه کُدال حاکی از تولید ۱۴۹ هزار و ۸۵۴ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا پایان شهریور است.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۵:۱۵

کاهش ۱۷ میلیون یورویی ارزبری قطعات ایران خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از داخلی سازی ۴۲ قطعه با همکاری ۲۳ سازنده داخلی و با کاهش ارزبری ۱۷.۴۱ میلیون یورو در تیراژ یک ساله تولید خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۴:۴۵

بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش ایران خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو با هدف ارتقاء روزافزون کیفیت ارائه خدمات فروش و پس از فروش، دستور بازنگری در بخشی از رویه‌ها و دستورالعمل‌های این حوزه را صادر کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۴:۴۷

مدیرعامل ایران خودرو:
نقدینگی مورد نیاز سازندگان براساس پیشرفت برنامه ساخت داخل تامین شود
مقیمی در زمینه ارائه مشوق برای پیشبرد پروژه های داخلی سازی قطعات خودرو پیشنهاد داد که نقدینگی مورد نیاز سازندگان براساس پیشرفت برنامه ساخت داخل تامین شود.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۲۰:۱۹

ارائه گزارش مستمر از وضعیت قطعات خودکفاشده به وزارت صمت
در اولین جلسه ستاد تعمیق و توسعه ساخت داخل ایران خودرو بر اجرای فرآیند توسعه ساخت داخل و نظامات موجود ، تحلیل ریسک پروژه خودکفایی با محوریت تعمیق ساخت داخل، روش پیشنهادی تامین نقدینگی برای توسعه داخلی سازی تاکید شد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۳:۱۸

مدیرعامل ایران خودرو:
دستیابی به تیراژ روزانه دوهزار دستگاه در ایران‌خودرو هدف‌گذاری شد
مقیمی گفت: هدف اولیه ایران‌خودرو دستیابی به شمارگان تولید روزانه دوهزار دستگاه است که با همکاری و هم افزایی با همه نهادهای ذیربط به دنبال تحقق آن هستیم.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۱۴:۴۶

معاون علمی رئیس جمهوری خبر داد:
همکاری شرکت‌های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودروهای برقی
ستاری ضمن ضروری دانستن همکاری شرکت های دانش بنیان برای تولید خودروهای برقی، برتامین فعالیت‌های فناورانه و مجموعه های دانش‌بنیان با حمایت نهادهای مالی کشور از این امر استقبال کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۱:۰۷

مدیر کل دفتر بازرسی وزارت صمت در بازدید از ایران خودرو تاکید کرد:
ضرورت شفاف سازی در روند تولید، عرضه و تامین خدمات گروه های بزرگ خودروسازی
صادقی پس از بازدید از مرکز تحقیقات، طراحی و تکوین محصول شرکت ایران خودرو در جمع هیات مدیره این شرکت، شفاف سازی در روند تولید، عرضه و تامین خدمات را از ضروریات صنعت خودرو کشور عنوان کرد.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۱:۴۳

مدیرعامل ایران خودرو:
پرداخت تامین‌کنندگان قطعات نظام‌مند شود
مقیمی در نامه‌ای به مدیرعامل ساپکو دستور داد تا همه پرداخت‌ها به تامین‌کنندگان قطعات این گروه با راه‌اندازی سیستم محاسبه دقیق طلب و بدهی بر اساس شاخص‌های مالی و عملکردی سازندگان، نظام‌مند، شفاف و متمرکز شود.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۲۰:۰۰

تا پایان مرداد؛
تولیدات ایران‌خودرو از مرز ۱۳۶ هزار گذشت
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۱۳۶ هزار و ۳۰۷ دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد است.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۲۱:۰۵

مدیرعامل ایران‌خودرو:
خودروهای کف پارکینگ ایران‌خودرو صفر می‌شود
مقیمی از افزایش تولید خبر داد و گفت: تا دو ماه آینده به تیراژ تولید روزانه حداقل ۲ هزار دستگاه خودرو دست می‌یابیم و با پشتیبانی سازندگان و قطعه‌سازان، تعداد خودروهای کف پارکینگ بر اساس زمان‌بندی به زودی به صفر می‌رسد.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۱:۴۲

ستاد توسعه ساخت داخل ایران‌خودرو تشکیل شد
ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران‌خودرو با هدف بکارگیری حداکثری ظرفیت قطعه سازان داخلی و برنامه ریزی برای تجمیع تقاضا و توسعه ساخت داخل قطعات راهبردی به دستور «فرشاد مقیمی»‌ مدیرعامل این گروه صنعتی تشکیل شد.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۲:۵۴

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو:
از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۳۶ هزار خودرو تولید کردیم
مقیمی گفت: تا ابتدای شهریورماه امسال ۱۳۶ هزار و ۳۰۷ دستگاه خودرو تولید کرده ایم که با تحقق اهداف تولید، علاوه بر پاسخگویی به تمامی تعهدات معوق، امکان ایجاد تعهد جدید را نیز خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۰۹:۴۹

وزیر صمت :
خودرو سازان با برنامه زمانبندی به تعهدات خود عمل کنند
رحمانی گروه صنعتی ایران خودرو را به تولید و عرضه سه محصول جدید تا پایان امسال مکلف کرد.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۲۰:۴۱

مدیرعامل ایران خودرو، اولویت‌های کاری خود را اعلام کرد
مقیمی مبارزه با رانت و فساد، صیانت از حقوق مصرف‌کننده، تقویت زنجیره تامین، افزایش کیفیت و تیراژ تولید، توسعه و تعمیق ساخت داخل، بهره‌مندی از روش‌های نوین تامین مالی، توجه به منابع انسانی را از جمله مهمترین اولویت‌های کاری خود عنوان کرد.

۱۳۹۸/۶/۵ - ۲۲:۱۰

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو شد
«فرشاد مقیمی» با انتخاب هیات مدیره گروه خودروسازی ایران خودرو، به عنوان مدیر عامل این شرکت انتخاب شد.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۱:۳۸

ایران خودرو در یک روز چهار هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داد
گروه صنعتی ایران خودرو دیروز (۲۶ مرداد) همزمان با پنجمین روز تعطیلات تابستانی،‌ موفق به تحویل چهار هزار و ۲۶۶ دستگاه خودرو به مشتریان شد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۲۰:۳۸