خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

الثلاثاء ١ رجب ١٤٤١

Tuesday, February 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتبارات پژوهشی
نمایشگاه پژوهش و فن بازار در مرکز خراسان شمالی افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار با حضور معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی امروز دوشنبه افتتاح شد.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۳:۵۹

ضرورت تمرکز بر پژوهش های دانش محور در جامعه
استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت تمرکز بر پژوهش های دانش محور در جامعه گفت: تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص اصلی مهم در بهبود و توسعه صنایع است‌.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲:۰۸

تشکیل کمیته امنیت توسعه اقتصادی در گیلان/ اعتبارات پژوهشی هدفمند باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با اشاره به مشکلات سرمایه گذاران در استان تصریح کرد: کمیته امنیت توسعه اقتصادی در استان تشکیل تا موانع به صورت متمرکز بررسی شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵

رئیس دانشگاه بیرجند اعلام کرد:
پذیرش ۲۵۰۰ دانشجوی جدید/ انعقاد قرارداد با ۳ دانشگاه اروپایی در سال ‌۲۰۱۸
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه تاکنون ۲۵۰۰ دانشجوی ورودی جدید برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند اما این آمار نهایی نیست و در تکمیل ظرفیت تغییر خواهد کرد، گفت: بودجه پژوهشی دانشگاه ها به لحاظ قانونی بسیار اندک است.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۳:۵۵

اعتبارات پژوهشی دستگاه های اجرایی در استان هزینه شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به توانمندی دانشگاه های خوزستان برای رفع نیاز صنایع اظهار کرد: دستگاه های اجرایی اعتبارات پژوهشی خود را در دانشگاه های استان هزینه کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۰۵

در اندیشه های پژوهشی نگاهمان محدود به منابع دولتی نباشد
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان به جایگاه اصلی خود در پژوهش علم دست نیافته است اذعان کرد: : اندیشه‌های پژوهشی باید هدایت شود و نگاهمان نباید همیشه به منابع دولتی باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۲:۱۳