خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار قم
استاندار قم تصریح کرد:
همه باید در مسیر انس با قرآن کریم گام برداریم
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: قرآن کریم انسان را به سمت تعالی و بالندگی رشد می‌دهد، از این رو همه ما باید در مسیر انس با قرآن کریم و آیات الهی گام برداریم.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۲۱:۳۵

مراسم تشییع آیت الله شاهرخی در قم
پیکر پاک آیت الله سید محمد نقی شاهرخی امروز سه شنبه ۹آدر ماه از مسجد امام حسن عسکری(ع) قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س)تشییع و در حرم مطهر تدفین شد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۴:۱۶

استاندار قم:
عدم رفع مشکلات دریاچه نمک حیات ۲۶ درصد جمعیت کشور را به مخاطره می اندازد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم عنوان داشت: اگر امروز به موضوع دریاچه نمک نپردازیم، در آینده حیات ۲۶ درصد جمعیت کشور در استان‌های مرکزی به مخاطره خواهد افتاد.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۰:۴۳

استاندار قم با حضور در غرفه شبستان:
به دنبال ارتقای سطح روابط حوزه های علمیه و مراجع عظام تقلید با مجموعه دولت هستم
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با تاکید بر حفظ روابط دولت با حوزه های علمیه گفت: ماموریت اصلی بنده در استان قم ارتقای سطح روابط حوزه های علمیه و مراجع عظام تقلید با مجموعه دولت بوده است.

۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۱:۴۵

استاندار قم تصریح کرد:
برپایی ۲۲ موکب از سوی استان قم در اربعین حسینی
خبرگزاری شبستان: صادقی با بیان این که مرز مهران برای مردم قم و مرز شلمچه برای اتباع در نظر گرفته شده است، گفت: بیشترین تعداد موکب‌ها در کشور توسط قم ایجاد می‌شود و تا کنون ۲۲ موکب در اربعین قطعی شده است.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۳:۱۹

استاندار قم:
توجه به باورهاي ديني، اصلي انكار ناپذير در ترويج نماز
خبرگزاری شبستان:استاندار قم گفت: براي ترويج فرهنگ نماز بايد باورهاي دروني و اعتقادات ديني را مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۴:۰۹

ضرورت توجه به استاندارد براي حضور در بازارهاي داخلي و خارجي
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با اشاره به ضرورت افزايش حضور توليدگران در بازارهاي داخلي و خارجي گفت: توجه به کیفیت و استاندارد کالا نقش بسیار اساسی در اين راستا ایفا می کند.

۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۲:۰۴

استاندار قم:
عدم استفاده از غذاهای ناسالم و جلوگیری از پرخوری فرهنگ سازی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با اشاره به رشد قاچ گونه مغازه های فست فود در شهر گفت: آمار تعداد این فست فودها نگران کننده است و این نوع غذاها نیز مشکلات بسیاری را به بار می آورد که باید نظارت شده و مردم نیز به سمت استفاده از این مواد غذایی ناسالم نرون

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۴:۰۰

فراهم کردن بستر رشد علمي اساتيد و دانشجويان باعث ارتقا دانشگاه ها می شود
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با اشاره به ارتقاء كيفي دانشگاه هاي استان گفت: فراهم کردن بستر رشد علمي اساتيد و دانشجويان باعث ارتقا دانشگاه ها می شود.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۳:۵۴

استاندار قم:
موفقیت استان در گرو همدلی و همزبانی است
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: اگرموفقیتی در سطح استان ایجاد می شود به دلیل همدلی و همزبانی است و باید همگان بکوشیم تا در راستای تسریع در خدمات رسانی به مردم تلاش جدی داشته باشیم.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۰۸:۵۵

استاندار قم:
اقدامات پلیس باید اثرات پیشگیرانه داشته باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: امروزه همدلی و هماهنگی در مجموعه پلیس قم وجود دارد و این اقدامات اثرات پیشگیرانه دارد و پلیس از جرم های بعدی جلوگیری می کند.

۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۲:۱۹

استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان:استاندار قم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و اعتماد به این بخش را لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۰۹:۰۵

دستور استاندار قم به فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش؛
وضعیت پیش دبستانی ها ساماندهی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قم به وضعیت پیش دبستانی ها در قم اشاره کرد و گفت: مسئولان آموزش و پرورش باید به این مراکز توجه کرده و وضعیت آنها را هر چه سریعتر ساماندهی کنند و انتظار است که فرماندار نیز در این زمینه فعالیت کند.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۰۶:۴۳

استاندار قم عنوان کرد:
توجه به مد و لباس ضرورتی اجتناب‌ناپذیر در جامعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با بیان این که توجه به مد و لباس یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر اجتماعی و فرهنگی جامعه است، گفت: توجه به حوزه موسیقی در چارچوب ارزش‌های اسلامی یکی دیگر از ضرورت‌ها در جامعه امروز است.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۲۲:۰۹

استاندار قم:
برای بهبود وضعیت ازدواج در جامعه باید زمینه اشتغال جوانان فراهم شود
خبرگزاری شبستان:استاندار قم گفت: باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم تا امید به زندگی و رغبت به ازدواج در آنان تقویت شود.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۱۰:۰۱

تاکید استاندار قم بر اجرای طرح تفصیلی شهر
خبرگزاری شبستان: استاندار قم به طرح تفصیلی در شهر قم اشاره کرد و گفت: این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است و تکمیل این پروژه می‌تواند نقشه راهی برای توسعه استان را محقق کند.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۰:۱۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم:
شناسایی ۲۰۰۰ قانون مانع تولید/۴۰۰ قانون رفع شد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: ۲ هزار قانون مانع تولید توسط دولت تدبیر و امید شناسایی شده که تاکنون ۴۰۰ مورد از این قوانین رفع شده است.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۰۸:۰۷

استاندار قم:
اعتبارات قم باید ویژه در نظر گرفته شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با اشاره به جایگاه و موقعیت استان قم گفت: قم در حوزه های مختلف عملکرد ملی دارد و باید اعتبارات آن نیز ویژه باشد تا بتوانیم در عمران و آبادانی قم بکوشیم.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۰۸:۰۶

استاندار قم تصریح کرد:
زیرساخت های مناسبی در حوزه فناوری در قم وجود دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با بیان این که زیرساخت های مناسبی در حوزه فناوری در قم وجود دارد، گفت: با توجه به تولید بسترهای مناسب فرهنگی در استان قم، فعال کردن این حوزه باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۳:۱۰

استاندار قم خبر داد
افتتاح ۱۰ پروژه فرهنگی همزمان با هفته دولت در قم
خبرگزاری شبستان: استاندار قم عنوان داشت: همچنین ۱۰ پروژه فرهنگی ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان نیز به بهره برداری می رسد که با راه اندازی این پروژه ها یک هزار و ۶۵۵ شغل در استان ایجاد می شود.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۷:۵۰