خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار قم
استاندار قم خبر داد
کسب رتبه نخست قم در کمک به نیازمندان
خبرگزاری شبستان: استاندار قم تصریح کرد: عنایت مردم قم موجب شد تا سال گذشته، استان قم رتبه نخست در کمک به مستحقان و نیازمندان را کسب کند.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۰۷:۴۵

مسئولين از توليد ملي و رونق کارخانجات حمايت کنند
خبرگزاری شبستان:آیت الله فاضل لنکرانی تاکید کرد: بحث حمايت از توليد ملي و رونق توليد کارخانجات بايد مورد توجه قرار مسئولين گيرد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۹:۰۹

آيت الله اعرافي:
ادارات قم بايد در خدمت به مردم و پاسخگويي به نيازهايشان الگو باشند
خبرگزاری شبستان:آيت الله اعرافي‌با بيان اينكه قم مظهر تجلي معارف اسلامي در همه ي زمينه هاست گفت: ادارات قم بايد در خدمت به مردم و پاسخگويي به نيازهايشان الگو باشند.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۹:۳۹

استاندار قم خواستار شد
اهتمام جدي مديران استان براي تحقق شعار سال/ابلاغ بخشنامه ممنوعیت استفاده از کالای غیر داخلی به ادارات استان
خبرگزاری شبستان: استاندار قم در ديدار نوروزي با مديران دستگاه‌ها، خواستار تلاش و اهتمام جدي مديران دستگاه‌هاي استان براي تحقق شعار سال ۹۷ شد.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۱:۳۰

استاندار قم خواستار شد:
اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با اشاره به اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان در استان قم گفت: ادارات و نهادهای متولی در اجرای این طرح به صورت جدی مشارکت کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۷

استاندار قم تاکید کرد:
ضرورت حمايت ادارات از صنعت گردشگري
خبرگزاری شبستان: استاندار قم در بازدید از نمايشگاه منطقه اي هنرهاي اسلامي و صنايع دستي قم خواستار حمايت ادارات از صنعت گردشگري و صنايع دستي شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۱

استاندار قم:
شهرداری در تحقق حقوق شهروندی بکوشد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم به اهمیت حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: موضوعی که مهم است تامین حقوق شهروندی است که بیشتر تماس را با مردم شهرداری دارد و از این رو می تواند این موضوع را محقق کند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۸:۳۸

استاندار قم:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به توطئه های دشمن است/مردم پای انقلاب خود ایستاده اند
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دارای ویژگی های خاص است و در حالی که همه دشمنان نظام به صورت علنی به صحته آمده اند حضور پرشور و وحدت آفرین مردم پاسخی به همه آنها توطئه ها خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۹

استاندار قم در گفتگو با شیستان:
اجرای هر کیلومتر از منوریل ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: برای اجرای هر کیلومتر از منوریل در قم، به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که هیچ توجیه اقتصادی ندارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰

استاندار قم خبر داد
افتتاح ۱۴۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۹۲ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر
خبرگزاری شبستان: استاندار قم به پروژه‌های دهه فجر استان قم اشاره کرد و گفت: در این ایام ۱۴۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۹۲ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۰

نشست زمین و ترکیدگی لوله اصلی آب در قم
نشست زمین، امروز ۹ بهمن‌ماه، خیابان ۱۵ خرداد در زیر گذر عمار یاسر شهر قم بر اثر ترکیدگی لوله اصلی آب شرب منجر به تجمیع میزان عظیم آب در این منطقه شد و منازل اطراف تخلیه شدند.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۶:۱۱

استاندار قم:
مدیران استان در معرفی پروژه های مناسب اهتمام داشته باشند/لزوم همکاری بیشتر بانک ها
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با اشاره به پرداخت تسهیلات گفت: در این زمینه که یک موضوع محوری است باید تلاش گسترده تری داشت و مدیران استان تلاش کنند تا پروژه های مناسب را به بانک ها معرفی کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۷:۵۸

استاندار قم:
جلسات شورای اداری نباید به سخنرانی چند نفر خلاصه شود/ مدیران نقش خود در جلسات شورای اداری را ایفا کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با انتقاد از روند برگزاری جلسات شورای اداری گفت: باید مدیران نقش خودشان در شورا را ایفا کنند و روال برنامه ریزی جلسات شورای اداری قم تغییر کند تا جلسات شورای اداری اثرگذار بوده و تنها به سخنرانی چند نفر خلاصه نشود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۴

استاندار قم:
هیچ مانعی نباید بر سر صادرات استان باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: همه مدیران باید در راستای کمک به صادرات استان بکوشند و نباید مشکلی بر سر راه صادرات باشد، نباید هیچ مانعی بر مسیر صادر کنندگان باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۷:۱۷

استاندار قم:
اخلاق مهندسی باید به صورت تخصصی دنبال شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با تاکید بر دنبال شدن اخلاق به صورت تخصصی گفت: اقشار مختلف جامعه باید همواره نسبت به آموزه های اخلاقی توجه لازم را داشته باشند تا بتوانیم به نتایج مورد نظر برسیم.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱:۴۳

استاندار قم:
لزوم استفاده از آمار در برنامه ریزی ها/کارگروه تحلیل سرشماری استان تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قم گفت: باید نتایج حاصل از سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان قم در سال گذشته کاربردی شده و در این راستا کارگروهی تشکیل تا این سرشماری تحلیل و بررسی شود.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۸:۴۹

صادقی با حضور در غرفه شبستان:
مترو سریع السیر تهران، قم، اصفهان در مرحله عبور نهایی از قم است
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با اشاره به احداث خط دوم مترو در شهر قم گفت: قطار سریع السیر تهران قم اصفهان در مرحله عبور نهایی از قم است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۷:۱۰

استاندار قم :
توليدات استاندارد زمينه ساز اقتصاد مقاومتي است
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با تأکید بر اقتصاد محوری تولید با رعایت اصول استاندارد، اظهار کرد: با رعایت استاندارد فرهنگ اقتصاد مقاومتی در تولید نهادینه می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۸:۵۸

با حضور استاندار قم:
نشست هم انديشي روز جهاني غذا برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست هم انديشي روز جهانی غذا با حضور استاندار قم برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۴:۱۲

استاندار قم:
تشكيل شوراي سرمايه گذاري استان قم براي جذب بخش خصوصي/ قدرداني از جانفشاني پرسنل ناجا در راستاي تامين امنيت
خبرگزاری شبستان:استاندار قم با اشاره به ضرورت انجام اقدامات عملياتي در زمينه جذب بخش خصوصي اظهار داشت: شوراي سرمايه گذاري استان قم در اين راستا تشكيل شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۹:۲۹