خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بافت های فرسوده
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران:
باز آفرینی بافت های فرسوده به سرعت اجرایی شود
تقی‌زاده گفت: بازآفرینی بافت‌های فرسوده بخصوص در شهر تهران، موضوعی چندبعدی بوده و در برگیرنده مسائل اجتماعی و اقتصادی مختلف است.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۴۳

معاون وزیر راه و شهرسازی:
تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی برای ساخت مسکن در بافت های فرسوده گلستان پرداخت می شود
پژمان از پرداخت تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی برای ساخت مسکن در بافت های فرسوده شهری استان گلستان خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۰۸:۰۷

استاندار گیلان:
لزوم احیا بافت های فرسوده/ نیازهای استان اولویت بندی شود
سالاری با بیان اینکه باید در همه حوزه ها اولویت های استان را تعریف کنیم بر لزوم رسیدگی هدفمندتر به بافت های فرسوده استان تاکید کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۹:۵۶

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان:
طرح بازآفرینی شهری مورد توجه مسئولان باشد
اسلامی گفت: بافت‌های مسکونی فرسوده یکی از مسئله‌های مورد توجه مدیریت بحران است و باید طرح بازآفرینی شهری در این زمینه مدنظر باشد.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۱:۵۱

تاکید معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر فعالیت های بیشتر فرهنگی در سکونت گاه های غیرمجاز
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر نظارت بیشتر متولیان ساخت و ساز بر سکونت گاه های غیرمجاز، گفت : شهرداری ها، حوزه هنری و دستگاه های فرهنگی در این مکان ها فعالیت های فرهنگی بیشتری داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۱

باحضور معاون وزیر راه وشهرسازی:
ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده استان بوشهر کلید خورد/ بازآفرینی ۲۵۰ میلیارد ریالی ۲۷۰ محله ایران
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به ساخت واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده کشور گفت: در این زمینه تسهیل‌گران ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده ساخته می‌شود که یک‌هزار و ۵۰۰ واحد آن در بافت فرسوده استان بوشهر امروز کلید خورد.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۹:۰۰

معاون عمرانی استاندار کردستان تاکید کرد:
بخشی از اعتبارات شهرستانها باید به بازآفرینی بافت های فرسوده اختصاص پیدا کند
معاون عمرانی استاندار کردستان با اشاره به توزیع اعتبارات گفت: اعتبارات باید در کمیته های برنامه ریزی شهرستانها به گونه ای توزیع شود ک در راستای اهداف ستاد بازآفرینی بوده بخشی از اعتبارات هر شهرستان به این بحث اختصاص یابد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۸:۲۱

استاندار لرستان:
اجرای طرح کلید به کلید در بافت های فرسوده لرستان
استاندار لرستان، از اجرای طرح کلید به کلید در بافت های فرسوده استان خبرداد و گفت: این طرح موجب بازآفرینی و بازسازی محلات فرسوده می شود.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۱:۴۷

بافت های تاریخی خراسان رضوی بازآفرینی می شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس مصوبه کارگروه میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان بافت های تاریخی احیا می شوند.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۰:۳۸

فرماندار گرگان:
۱۱۸ هزار نفر در بافت های فرسوده، تاریخی و ناکارآمد زندگی می کنند
خبرگزاری شبستان: فرماندار گرگان گفت: براساس اطلاعات موجود ۳۵ درصد جمعیت شهر گرگان که معادل ۱۱۸ هزار نفر است، ساکن بافت های فرسوده، تاریخی و ناکارآمد هستند.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۳۸

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:
سکونت ۲۸۰ هزار گلستانی در بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: ۲۸۰ هزار نفر از جمعیت استان در بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی سکونت دارند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۵:۴۲

مقابل سنگ اندازان مسیر توسعه استان ایستادگی می کنیم/ با قدرت راه خود را ادامه می دهیم
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مقابل سنگ اندازان مسیر توسعه استان ایستادگی می کند، گفت: با قدرت راه خود را جهت رشد و توسعه ادامه می دهیم.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۵:۲۴

شهردار تهران:
لزوم تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی در بافت های فرسوده
خبرگزاری شبستان:شهردار تهران بر لزوم تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بافت های فرسوده تاکید کرد و گفت:شهرداری تهران بابت عوارض ساخت و ساز،هیچ هزینه ای از بخش خصوصی دریافت نخواهد کرد و کاملا برای سرمایه گذار رایگان است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۳

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران:
آسیب پذیری مدارس غیر دولتی پایتخت در زلزله
خبرگزاری شبستان:معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران از وجود ۴ هزار و ۵۰۰ واحد آموزشی در شهر تهران خبر داد و افزود: ۱۲۰۰ مدرسه غیرانتفاعی در سطح شهر تهران داریم که عمدتاً در زلزله ساختمان‌های ناپایدار هستند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۹

شهردار لنگرود:
تاکید بر نوسازی بافت های فرسوده/ خدمات مهندسی در بافت های فرسوده تسهیل می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار لنگرود با بیان اینکه ارائه خدمات در مواقع بحران در بافت های فرسوده به سختی انجام می شود، گفت: سیاست هایی در جهت نوسازی بافت های فرسوده پیش بینی شده است تا نوسازی با سرعت وکیفیت بهتری انجام شود.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۲۱:۳۸

سیستان و بلوچستان نیازمند طرح ساماندهی رسیدگی به حاشیه نشینی است
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور گفت: سیستان و بلوچستان نیازمند طرح عملیاتی ساماندهی رسیدگی به حاشیه نشینی است.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱:۱۸

اصلاح زیرساخت بافت ‌های ناکارآمد مساعدت ویژه مجلس را می‌طلبد
خبرگزاری شبستان:سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: اصلاح زیرساخت بافت‌ های ناکارآمد مساعدت ویژه مجلس شورای اسلامی را می‌طلبد.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۵۱

بافت های فرسوده بازار تهران
تعدادی از اعضای شورای شهر تهران از بافت های فرسوده بازار تهران بازدید کردند .

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۲

امام جمعه موقت خرم آباد:
اموال اعضای شورای شهر وروستا بررسی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد، با تاکید بر ضرورت نظارت بر حوزه مالی اعضای شورای شهر و ر وستا، افزود: با بررسی کارنامه مالی اعضای شوارهای اسلامی، افراد پاکدست و پاکدامن باید مورد تجلیل قرار گیرد.

۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۶:۱۰

بازسازی ۲۷۰ بافت فرسوده لرستان
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه وشهرسازی لرستان، بازسازی بافت های فرسوده را رویکرد دولت دانست وگفت: امسال ۲۷۰ محله فرسوده در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۲:۵۴