خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٠

Tuesday, December 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کالای قاچاق
بیش از ۲۲۰ هزار متر زمین آزاد شد/ کشف ۲۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتطامی مازندران از تصرف بیش از ۲۲۰ هزار متر اراضی در حوزه زمین خواری به ارزش ۲۱ هزار میلیارد تومان و کشف ۲۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۴:۳۶

قاضی سازمان تعزیرات استان تهران:
مردم با خرید بیش از اندازه کالاهای مصرفی باعث افزایش قیمت‌ها شدند
قاضی سازمان تعزیرات استان تهران از توزیع ۶۰ میلیون پر پوشک ظرف یک ماه آینده خبر داد و گفت: مردم با خرید بیش از اندازه کالاهایی که دارای تاریخ مصرف بودند باعث افزایش قیمت کالاها شدند.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۶:۰۱

کشف و ضبط کالای قاچاق و احتکار شده از ۱۰ انبار
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد گفت: در راستاي پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و کاهش اثرات تحریم در جامعه و نيز جلوگیری از ایجاد تلاطم و نوسان قیمت در بازار ، با اخلال گران نظام اقتصادي، بطور جدي و قاطع برخورد خواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۰۷:۴۵

فرمانده انتظامی گلستان:
کشف ۵.۹ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان/ ۲ باند بین المللی تهیه و توزیع موادمخدر منهدم شد
فرمانده انتظامی گلستان گفت: از ابتدای امسال یکهزار و ۱۴۲ فقره پرونده در حوزه کالای قاچاق در استان تشکیل شد که ارزش ریالی این کالاها بالغ بر ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۹:۲۸

تراکم کالای قاچاق در استان ها/ وجود مشکلات قانونی تعیین تکلیف و فروش این کالاها
رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اشاره به تراکم و انباشت کالای قاچاق در استان ها به دلیل فراهم نبودن زیرساخت های نگهداری، به مشکلات قانونی تعیین تکلیف و فروش این کالاها هم اشاره کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۱:۰۰

کشف بیش از یکصد میلیارد ریال کالای قاچاق طی سال جاری در استان کرمان
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به اینکه در ۳ ماهه اول سال جاری بالغ بر ۱۸۵ میلیارد ریال کالای قاچاق دراستان کشف شده است، گفت: در این زمینه نیازمند همکاری تمامی نهادهای مربوطه هستیم.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۳:۱۶

کشف بیش از ۶۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده مرزبانی استان از توقیف بیش از ۶۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق طی یک هفته گذشته در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۳۶

ضرورت بازاریابی برای صادرات کالای ایرانی/رابطه مستقیم کیفیت با خرید کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: کارشناس اقتصادی، بازاریابی برای صادرات کالای ایرانی را یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و گفت: ارتقا کیفیت کالاهای ایرانی در حمایت از تولیدکننده داخلی و کالای ایرانی موثر است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۲:۳۳

مشاور اقتصادی سازمان اوقاف:
مسئولان از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری کنند / حمایت از تولید وعرضه محصولات در بستر موقوفات وبقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: نصرآبادی با بیان اینکه نهادهای مسئول باید از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند جلوگیری کنند، گفت: صدا و سیما و نهادهای آموزشی نقش موثری در تبلیغ کالای ایرانی و فرهنگ‌سازی در جهت حمایت از آن دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۰:۳۸

کشف کالاهاي قاچاق ۸۵ ميلياردي در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان از کشف انواع کالاي قاچاق به ارزش ۸۵ ميليارد و ۲۸۱میلیون ریال، طي یک هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۳:۲۵

کشف ۱۱۶ميليارد ریال کالاي قاچاق در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان از کشف کالاي قاچاق به ارزش ۱۱۶ميليارد و ۴۴ میلیون ریال، طي یک هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲

توقیف محموله ۳۱ میلیاردی پارچه قاچاق در بندرلنگه
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان از کشف ۸هزار و ۵۴۰ طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان بندرلنگه خبرداد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۸

کشف کالاهاي قاچاق ۱۵۵ميلياردي در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي هرمزگان از کشف انواع کالاي قاچاق به ارزش ۱۵۵ميليارد و ۳۹ میلیون ریال، طي ۷۲ساعت گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۳

قاچاق کالا تهدیدی علیه اقتصاد کشور است/ اتحاد مردم باید حفظ شود
خبرگزاری شبستان:استاندار اصفهان گفت: قاچاق کالا تهدیدی علیه اقتصاد کشور است که نیازمند اقدامات امنیتی و حمایت مردمی در خرید از کالاهای ایرانی و پرهیز از خرید کالای قاچاق وخارجی است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۹

کشف ۱۶ کانتینر کالای قاچاق/قاچاق ۵۰ میلیاردی به مقصد نرسید
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۱۶ کانتینر کالای قاچاق در این استان خبر داد و گفت: قاچاقچیان قصد داشتند ضایعات استیل را در پوشش سنگ گچ وارد کنند که ناکام ماندند.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۰:۲۵

کشف کالاهای قاچاق ۳۷۲ ميلياردی در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۳۷۲ میلیارد ریال طي یک هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
ایجاد هشتگ و اعلام خرید کالای داخلی از مصادیق مبارزه با قاچاق کالا است
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مسجد محل سازمان دهی مردم است، گفت: یکی از مصادیق مبارزه با قاچاق کالا ایجاد هشتگ توسط امام جماعات کشور و اعلام خرید کالا داخلی از کارخانه دار مسجدی خودشان است.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۰۰:۳۰

کشف اولیه محموله بزرگ ۱۱۲۸ کانتینری کالای قاچاق در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان از کشف اولیه محموله بزرگ هزار و ۱۲۸ کانتینری کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی در استان خبرداد.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۸:۵۸

از ابتدای امسال؛
۹ طرح نظارتی در گیلان اجرا شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان رسیدگی به پرونده‌هایی که از دستگاه‌های مختلف ارجاع می‌شود را یکی از فعالیت‌های تعزیرات حکومتی گیلان دانست و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹ طرح نظارتی در سطح استان اجرایی شده است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۲۳

کشف کالاهاي قاچاق ۱۹۶ ميلياردي در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي هرمزگان از کشف انواع کالاي قاچاق به ارزش ۱۹۶ ميليارد و ۷۷۸ میلیون ریال، طي ۷۲ساعت گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۴:۴۴