خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار زنجان
تاکید استاندار زنجان به نظارت مسوولان بر قیمت کالاهای ضروری
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان خطاب به دستگاه های متولی در حوزه تنظیم بازار استان خواستار نظارت دقیق بر روی قیمت کالاهای ضروری شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹

پرداخت ۴۸۸ میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در استان زنجان
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان از معرفی ۴۷۱ متقاضی به بانک ها برای دریافت ۴۸۸ میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی از طریق سامانه بهینه یاب در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰

ساماندهی تولید، اقتصاد و اشتغال در روستاها از محل توانمندی روستائیان
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با تاکید بر اجرا و نظارت بر طرح تعاون روستا، گفت: باید تلاش کنیم تا تولید، اقتصاد و اشتغال در روستاها از محل توانمندی های روستائیان ساماندهی شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۱

صیانت از اعتبار بالای روحانیت اصیل در جامعه ضروری است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به اینکه اندیشمندان حوزه سیاسی، مدیریتی و اجرایی کشور همواره به اهمیت نقش و جایگاه روحانیت در ایران در طی ادوار و دولت‌های مختلف توجه داشته‌اند، گفت: ضروری است از اعتبار بالای روحانیت اصیل در جامعه صیانت شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۳

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان زنجان در اشتغال پایدار روستایی
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان سهم اعتبار استان در اشتغال پایدار روستایی را ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امید می رود با پرداخت به موقع تسهیلات شاهد اشتغالزایی پایدار در بخش های مختلف باشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۵

ستاد مدیریت بحرانی سازمانی در دستگاه های اجرایی استان تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان گفت: علاوه بر آمادگی ستاد مدیریت بحران استان، باید ستاد مدیریت بحرانی سازمانی در دستگاه‌ های اجرایی استان به منظور مقابله همه جانبه با حوادث غیر مترقبه تشکیل شود.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۸:۴۹

رضا ملایی به عنوان رییس شورای اسلامی استان زنجان انتخاب شد
خبرگزاری شبستان: رضا ملایی نماینده شورای اسلامی شهرستان سلطانیه در شورای اسلامی استان به عنوان رییس شورای اسلامی استان زنجان انتخاب شد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۱۱

نظم، تخصص، صداقت و شهامت از ویژگی های انتخاب مدیران استانی است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان به برخی ویژگی های مورد نظر در انتخاب مدیران استانی اشاره کرد و گفت: نظم، تخصص، صداقت و شهامت از ویژگی های انتخاب مدیران استانی است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۳۸

حمایت از صنایع دستی به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان بر ضرورت حمایت از تولید صنایع دستی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: تمام دستگاه های اجرایی بالاخص بانک ها بایستی به حوزه صنایع که با اشتغالزایی مرتبط است توجه داشته باشند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۱۷

عزم جدی مدیریت عالی استان برای تحقق سرمایه گذاری خارجی در زنجان
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با تاکید بر عزم جدی مدیریت عالی استان برای تحقق سرمایه گذاری خارجی در زنجان گفت: برای رفع موانع و تامین زیرساخت های سرمایه گذاری در کنار سرمایه گذاران خواهیم بود.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۹:۰۲

هیچ عذری در اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع پذیرفتنی نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان بر لازم الاجرا بودن تصمیمات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: این کارگروه با اهداف و اختیاراتی تشکیل شده است.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۹:۰۹

ارائه خدمات اجتماعی در جامعه بدون مشارکت مردم، امکان پذیر نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با بیان اینکه ارائه خدمات اجتماعی به مردم در جامعه، بدون مشارکت آنها غیر ممکن است، گفت: باید این نگرش در مردم ایجاد شود که احساس امنیت و ایجاد آرامش به عنوان یکی از خدمات اجتماعی در جامعه، هزینه بَر است.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۰:۴۵

سرپرست فرمانداری زنجان منصوب شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی استاندار زنجان بهروز مهدی به عنوان سرپرست فرمانداری زنجان معرفی شد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲:۲۱

ضرورت همبستگی ملی و استمرار تفکر بسیجی در جامعه
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی مشترک به مناسبت هفته بسیج؛ بر ضرورت همبستگی ملی و استمرار تفکر بسیجی در جامعه تاکید کردند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۱۹

عدم صیانت از امنیت عمومی موجب معضلات اجتماعی می شود
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان افزود:عدم توجه به حقوق شهروندی و عدم صیانت از امنیت عمومی موجب ناهنجاری و معضلات اجتماعی می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۴:۲۸

آمادگی استان زنجان برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده
خبرگزاری شبستان: امام جمعه و استاندار زنجان در پیام مشترکی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان زلزله مناطق غرب کشور، آمادگی کامل استان زنجان برای ارائه کمک و امدادرسانی به مردم حادثه دیده و اعزام نیروهای امدادی در این مناطق را اعلام کردند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۷:۴۸

جمعیت هلال احمر به دور از فضای سیاسی، در مسیر نوع دوستی گام برداشته است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان گفت: جمعیت هلال احمر فارغ از فضای سیاسی جامعه، با هدف گسترش برنامه‌های بشر دوستانه و نوع دوستانه، در کشور خدمت می‌کند.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۸:۱۰

زنگ استکبارستیزی در مدارس استان زنجان به صدا درآمد
خبرگزاری شبستان: زنگ استکبارستیزی امروز ۱۳ آبان با حضور استاندار زنجان و جمعی از مسوولان در آموزشگاه غدیر ناحیه دو به صدا درآمد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۰۷

۱۳ آبان روز استکبارستیزی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی به حضور حماسی مردم در صحنه های انقلاب اشاره کردند و از ۱۳ آبان به عنوان روز استکبارستیزی یاد کردند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۰۶

توسعه و رونق کسب و کار مبتنی بر توان بخش خصوصی است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با تاکید بر اینکه صنعت استان برای دستیابی به بازارهای هدف، تلاش بیشتری داشته باشد، گفت: بخش خصوصی نقش مهمی در توسعه دارند.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۰۸:۲۶