خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عزت
انقلاب با جهاد مردم سر پا ایستاده است
مسئول دفتر فرق و ادیان معاونت تبلیغ حوزه های علمیه گفت: با جهاد این ملت است که انقلاب سرپا ایستاده است لذا اعتکاف به عنوان یک وجهه تربیتی کشور که باید تقویت شود مد نظر رهبری است.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۰۲:۱۷

نماینده ولی فقیه در سپاه:
عزت را نمی توان از کشورهای اروپایی و آمریکا به دست آورد
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه عزت را نمی توان از کشورهای اروپایی و آمریکا به دست آورد، گفت: ملت ها عزت، استقلال و ایستادگی در برابر استکبار را از انقلاب اسلامی ایران آموخته اند.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۰۱

مریم نوابی نژاد:
اشک کسی را به زور درنیاوردیم/ «هزارداستان» عزت آدم ها را به تصویرکشید
خبرگزاری شبستان:کارگردان و سوژه یاب برنامه« هزارداستان» گفت:ما در برنامه «هزارداستان» به افرادی می پردازیم که از داشته ها خرسند هستند و عزت نفس و حال خوب آدم ها را به تصویر می کشیم.طلب مهر و مادیات نمی کنیم و به زور اشک کسی را درنمی آوریم.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۱۱

اگر خانه احزاب را متولی احزاب می دانید به آن عزت و بها دهید
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گلایه در برگزاری همایش تحزب از سوی وزارت کشور گفت: اگر خانه احزاب را به عنوان متولی احزاب می دانید به آن عزت و بها دهید و اجازه دهید برنامه ریزی و توسعه احزاب توسط خود آنها تدارک دیده شود.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۵

راهپیمایی اربعین بخش بزرگی از عزت و عظمت شیعه را به نمایش می گذارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به حضور میلیونی شیعیان در راهپیمایی اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی بخش بزرگی از عزت و عظمت شیعه را به نمایش می گذارد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۸:۴۱

نماینده مجلس خبرگان رهبری:
علم مسیر حرکت به سوی الی الله است
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه علم مسیر حرکت به سوی الی الله است، گفت: انسان اگر بخواهد علم بیاموزد ابتدا باید خود را عبد کند تا بداند که مالک چیزی نیست و هر چه دارد ملک الهی است.:

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۴۳

شهيد «ابوتراب عاشوري» جامع جمیع تمامی عزت ها بود
خبرگزاري شبستان: آيت الله صفايي بوشهري گفت: شهيد «حاج شيخ ابوتراب عاشوري» جامع جمیع تمامی عزت ها بود كه با مجاهدت، عامل عزت آفرینی براي خود، خانواده، جامعه و دين اسلام شدند و در راه دفاع از انقلاب و ولايت فقيه ايستادگي كرد.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۲۲:۱۶

محبوبیت یک فرمانده در دل اقشار مختلف
خبرگزاری شبستان: موارد بسیار زیادی از عرض ارادت جوانان با تیپ های مختلف، نسبت به سردار سلیمانی دیدم که نشاندهنده اوج محبوبیت این فرمانده در دل اقشار مختلف است؛ جدای از محبوبیت، امروز نام حاج قاسم مترادف شده با غرور و افتخار ایرانی.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۸:۵۹

مدیرکل آموزش ستاد عالی: استراتژی های نفاق را بهتر بشناسیم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، به استراتژی های نفاق اشاره و تصریح کرد: شبیه سازی حق به باطل، شبیه سازی باطل به حق و مخلوط کردن حق و باطل از جمله استراتژی های نفاق است.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۶:۳۴

اطاعت از ولایت فقیه، رمز عزت و پیشرفت/ امروز، زمان حماسه آفرینی در عرصه اقتصاد است
خبرگزاری شبستان: همانگونه که جوانان انقلاب در ۸ سال دفاع مقدس در دفاع از اسلام و کشور حماسه آفریدند، امروز هم، زمان حماسه آفرینی در عرصه اقتصادی است.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۷:۵۰

پیام رهبر انقلاب اندیشه اسلامی را در عرصه بین الملل احیاء کرد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، به پیام عزت بخش مقام معظم رهبری به مناسبت حج اشاره و اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب اندیشه اسلامی را در عرصه بین الملل احیاء کرد.

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۳:۳۱